Сергій Михайлович Носенко – український підприємець і політик, учасник президентських виборів 2019 року.

Біографія

Дата народження – 28.09.1969 року

Вік – 49 років

Місце народження – Київ, Україна

Національність – українець

Сім'я

Сергій Михайлович одружений, сім'я виховує двох дітей.

Освіта

Після отримання середньої освіти вступив до КПІ на спеціальність «комп'ютерні науки і системи автоматизованого проектування». Отримав магістерську ступінь в 1992 році.

У 2001 році закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі, факультет МЕВ.

Кар'єра і бізнес

Носенко – людина в політиці нова, кандидат для України нетиповий: інвестбанкір, який заснував успішну інвестиційну компанію в США і має досвід роботи в 30 країнах світу.

Більше сімнадцяти років Носенко пропрацював в міжнародній компанії Coris Group (Франція). За цей час він встиг очолити філії в декількох країнах СНД і Балтії.

У 2011 році перейшов працювати в великий інвестиційний холдинг International Investment Partners зі штаб-квартирою в США. Організація спеціалізується на фінансовому консалтингу, антикризовому управлінні. У європейській філії Носенко зайняв посаду керуючого директора.

Згідно з даними офіційної біографії, бізнесмен займається сировинними товарами, базовими металами, інфраструктурою для ринків Азії та Америки. Серед партнерів і клієнтів компанії – UBS, Deutsche Bank, KPMG, Soros, Jefferies, KKR, Blackstone.

Носенко є творцем громадської організації «Розвиток». Також кандидат в президенти – один із засновників благодійного фонду «Основа».

За словами Носенко, «Розвиток» це не просто простір для освіти і коворкінгу. А важливий соціально-просвітницький проект, який націлений на формування груп людей, що прагнуть отримати сучасні знання і навички.

Кар'єра політика.

Сергій Носенко – переконаний республіканець. Політик виступає за такі державні інститути, як сильна армія і поліція, але при цьому за ліберальну економіку і важливість особистих свобод громадян.

У 2016 році Носенко брав участь в парламентських довиборах на окрузі в Полтавській області, проте не набрав достатньої кількості голосів виборців.

У лютому 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала Носенко кандидатом на президентських виборах, які відбудуться 31 березня.

Передвиборна програма

Носенко заявляється, що в разі перемоги планує створити контрактну армію. Його передвиборна програма побудована на принципах економічної, особистої свободи, а також чесної конкуренції і відкритих можливостях.

Також політик вважає, що кожен українці мають право носити вогнепальну зброю.

Основа політики країни - економічні інтереси. Кандидат планує ініціювати обмеження співпраці з МВФ, а також боротися з корупцією «економічними шляхами».

Носенко хоче спростити систему оподаткування, уніфікувати всі податкові та митні ставки, а також скасувати мораторій на продаж землі.

Компромат і чутки

Журналісти пов'язують Носенко з одіозним екс-главою СБУ Валентином Наливайченком. У 2008 році дочка Наливайченко і Носенко відкрили «Смайл Холдинг Україна». Пізніше Наливайченко сам працював в цій компанії.

У 2011 році, після приходу до влади Віктора Януковича, компанія була переписана на лондонську Smilehold Limited. А та, в свою чергу, належить фірмі Gevers Invest Ltd., прописаною на Белізі, де дізнатися кінцевого бенефіціара практично неможливо. Згідно зі статутними документами, основними видами діяльності підприємства є послуги, робота з нерухомістю та допомогу страховим компаніям.

Існує інформація, нібито, під час правління Януковича, компанії Наливайченко і Носенко незаконно вигравали мільйонні тендери.

Декларація

Згідно з документом про доходи, за 2017 рік політик отримав заробіток в розмірі 7,5 мільйона гривень. У банках він тримає 246 тисяч гривень, 900 доларів і 190 євро.

Судячи з усього, політик не довіряє банкам – більшу частину заощаджень тримає готівкою. Зокрема, 50 тисяч доларів, 40 тисяч євро і 1 мільйон гривень.

Сергій Михайлович є власником двох квартир в столиці, кількох земельних ділянок, один з них в оренді. Пересувається кандидат в президенти на трьох машинах преміум класу – Land Rover, Range Rover і Porsche Cayenne.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційний сайт Сергія Носенко

Сторінка політика в Фейсбук

Сторінка кандидата в президенти в Твіттер