Біографія
Олексій Анатолійович Оржель народився 26 січня 1984 року в Києві. Спеціаліст з енергетики Оржель потрапив до Верховної Ради від партії Слуга народу по мажорітарним списками під №16. Часто віступает на радіо і телебаченні, як експерт і дає коментарі, щодо "зелених" тарифів і майбутнього України в сфері енергоспоживання та енерговироблення. Майбутній депутат веде свою сторінку в соціальній мережі і активно коментує ситуацію в знайомій йому сфері енергетики, підтримує ініціативи Президента, щодо змін в законодавстві.
Освіта
Закінчив Інститут енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", диплом магістра за спеціальністю "Енергетичний менеджмент".
Кар'єра і бізнес
З 2006 року працює на різних посадах в Національному регуляторі в сфері енергетики.
З 2014 року Голова Української асоціації відновлюваної енергетики.
З 2014 року і по сьогоднішній день працює в приватному бізнесі. Обіймав посаду директора на підприємствах: "Озон Біогаз Інвестмент", "Українська Асоціація відновлюваної енергетики".
Компромат і чутки
Інформації, щодо життя і кар'єри кандидата критично мало. Велика частина його особистих даних черпається з соціальних мереж. Депутат Оржель часто буває на радіо і дає коментарі по темі енергетики в інтернет-виданнях.
Олексій Оржель є частим спікером на різних галузевих конференціях, таких, як "Ukraine Renewable Energy & Power Infrastructure Investment Conference". На одній з таких зустрічей, Глава Асоціації розповів, що зараз у фокусі уваги Агентства - стимулювання розвитку ринків твердого біопалива, біоетанолу та, біодизеля, біогазу і особлива увага приділяється сфері виробництва енергії зі сміття.
Крім інформації по своїй професійній сфері, депутат часто пише на тему екології та захисту навколишнього середовища, агітує українців відмовитися від пластику і зберегти природу, приводить в приклад сусідню Грузію і Європейські країни, що стали на шлях екологічної свідомості. З цією темою, ще в 2018 році експерт ходив на радіо, висловлював свою думку, щодо ситуації зі сміттям в Україні та про вирішення проблем зі сміттям, як про матеріал для вироблення енергії.
Олексій Анатолійович після виборів Президента України висловив свою думку, що 25%, які голосували за Порошенка не повинні вважати себе елітою і дати можливість вибрати тим, "кому важлива ціна на ковбасу". Також він висловив свою повну підтримку Зеленському та критикував минулу владу в недостатніх зусиллях по відношенню до вирішення проблем в країні, яка переживала гірші часи в сучасній історії.
У травні 2019 року Оржель дав інтерв'ю і заявив про те, що в Україні скоро почнуть вкладати іноземні інвестори. Це пов'язано з прийняттям Закону про "зелені" тарифи. Також депутат зазначає, що відновлення функціонування закону і відкритих аукціонів може скоротити витрати на енергетику на 30-40%.
На питання про те, як депутат збирається жити на 30 тис грн на місяць, він відповів, що буде продавати особисте майно, щоб не потребувати, а також вважає, що треба підняти питання про підвищення зарплат у Верховній Раді.
Оржель вважає, що альтернативна енергія в Україні - це відмінний варіант знизити витрати на енергетику, але для домашнього використання, це ще не вигідно і може не окупитися багато років. Поки що, вкладення грошей іноземними інвесторами дає можливість розвивати альтернативний витяг енергії, але тільки в масштабах промисловості. При цьому, у жителів України є можливість врегулювати питання з установкою сонячних панелей або вітрових електростанцій. Таким часто займаються в ОСББ і окупають певні витрати мешканців будинків. Але це є дуже серйозним вкладенням і поки не може бути масово практикуючим видом вироблення енергії
У соціальних мережах Олексій висловлює свою підтримку в рішеннях Президента і сподівається, що кожен українець в майбутньому зможе використовувати альтернативну енергію для забезпечення свого будинку теплом і світлом.
Інформація про сім'ю депутата відсутня, як і велика частина його життя. У соціальних мережах і на офіційних сайтах не вказано статус ОРЖЕЛЬ і його взаємини.
Фотографії
Відео
Посилання