Біографія

Єлизавета Олексіївна Ясько - український політолог, експерт з питань культури. Продюсер фільму «Крим: брудний секрет Росії», віце-президент (VP of Social Impact & External Relations) в blockchain - стартапі і музичному лейблі Younk.

Народжена Єлизавета Олексіївна 17 жовтня в 1990 році в столиці.

Сім'я

Ясько Єлизавета на нинішній час не заміжня, не перебуває ні в яких стосунках.

Освіта

Коли Єлизавета Олексіївна подавала документи для вступу в три найкращих ВНЗ у світі, вона навіть не уявляла, що їй вдасться вступити до всіх: Оксфорд, Кембридж і Лондонську школу економіки і політичних наук (LSE). І перед Ясько став непростий вибір, але вона досить швидко визначилася і прийняла рішення вчиться в Оксфорді.

Єлизавета Ясько згадує, що вона була першою українкою, яка вчилася в Оксфорді, при цьому разом з нею на потоці була величезна кількість представників різних національностей. Потрапивши в місце де так багато всіляких людей різних національностей, Єлизавета Олексіївна навчилася бути більш толерантною, так само навчилася бути більш стриманою у кожному своєму висловлюванні, беручи до уваги, що вона може ненароком скривдити кого із представників іншої національності. "Історій багато насправді. Спочатку мені здавалося, що розповідь про мою країну повинна всім обов'язково подобатися. Однак при цьому в класі з тобою сидять представники ще 80 національностей. І у них всіх теж є свої проблеми в своїх країнах, свої стереотипи. І мені здається, що були ситуації, коли я недооцінювала культурні відмінності ", - так це згадує випускниця Оксфордського університету Єлизавета Ясько.

Так як отримання вищої освіти в Оксфорді було шалено дорогим для українки і їй воно було просто не по кишені, Єлизавета Олексіївна починає активно залучати найрізноманітніші фонди, організації і просто заможних людей. Єлизавета стверджувала, що це було справжнім випробуванням, так як це перепало на період бойових дій в Україні та багато організацій які володіють вільними фінансами вносили їх на рахунки для допомоги учасникам цих бойових дій. Через три роки Єлизаветі Ясько все таки вдалося зібрати необхідну суму коштів на навчання, це склало майже 80 000 доларів це сума загальних витрат за рік.

Ясько Єлизавета відома тим, що вона стала першою українкою, яка закінчила Школу Державного Управління Блаватника в університеті Оксфорда, це додало її утворення чимало престижу, тут вона отримала диплом магістра. Навіть беручи до уваги нею зовсім молодий вік, Єлизавета Олексіївна не раз представляла Україну на світовій арені.

Єлизавета Олексіївна отримала ступінь магістра на кафедрі політології. Пізніше закінчує філософський факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Так само закінчила Школу державного управління Блаватника в Оксфордському університеті (Blavatnik School of Government, University of Oxford).

Єлизавета Ясько

Ще Єлизавета Олексіївна стала одним з членів швейцарської миротворчої ініціативи Caux Initiative of Change. Через короткий час стає стипендіатом за програмою Всесвітні Студії, Seed Grant, Завтра, Caux Scholar Program Initiative of Change, Clinton Global Initiative University, European Forum Alpbach.

Єлизавета Ясько заснувала ініціативу Yellow Blue Strategy, стає членом політичної платформи Європейська сотня.

Єлизавета Олексіївна Ясько стає лектором Українського Католицького Університету. На сьогоднішній день Єлизавета Олексіївна бере участь у великій кількості політичних і наукових програм, так само виступає на українських і міжнародних форумах, досить активно займається політичною і громадською діяльністю.

Кар'єра і бізнес

Після того як Єлизавета Ясько здобула освіту в Оксфорді, вона вирішила повернутися в свою країну, щоб взяти участь в її розвитку до такого ж рівня в якому її довелося прожити якийсь час за кордоном.

Єлизавета Олексіївна в 2017 році влаштувалася на роботу в Міністерство з питань діджіталізаціі, культури медіа та спорту Великобританії. Наступним місце роботи у Єлизавети Ясько було в CFC Consulting, в українському кризовому медіа-центрі, там вона потрапила працювати в команду стратегічних комунікацій Адміністрації Президента України. Після цього обіймає посаду виконавчого директора в музичній кампанії «Свідок», там вона координувала українську кампанію в Нідерландах «Hop Nederland Hop» і працювала з мульти-медіа проектом «UN Hundred».

Відомим періодом в її кар'єрі було те, що вона увійшла в команду швейцарської миротворчої ініціативи Caux Initiative of Change, і ще Єлизаветою Ясько була отримана стипендія за програмою "Всесвітні Студії". Єлизавета Олексіївна стала засновницею проекту, який займався розвитком культурної дипломатії, креативної економіки і освіти "Yellow Blue Strategy". У той же період часу Єлизавета Ясько читає лекції в Українському Католицькому Університеті, це дуже різнобічна, обдарована дівчина з неймовірно високою життєвою позицією.

Єлизавета Олексіївна Ясько

На сьогоднішній день частиною її біографії є ​​робота на посаді продюсера в британській фільм-компанії, і за сумісництвом обіймає посаду віце - президента блокчейн-стартапу. Єлизавета Олексіївна Ясько вирішується взяти участь у створенні документального фільму "Крим: брудний секрет Росії", світ його побачив в 2018 році, а в Україні був представлений на початку 2019 року.

Єлизавета Олексіївна Ясько завжди відкрито говорила щодо своїх планів, відправиться в політику, для того що б можна було працювати для розвитку країни на європейському рівні, так само вона була впевнена, що необхідно відповідально підійти до питання вибору партії від якої висувати свою кандидатуру і звичайно ж підібрати найбільш відповідний час.

Так в 2019 році Єлизавета Олексіївна балотується в народні депутати України, висуваючи свою кандидатуру від партії "Слуга Народу", керівником якої виступав Володимир Зеленський. Увійшовши в першу двадцятку кандидатів, по передвиборчим списками перебуваючи під No15.

Компромат і чутки

Щодо своєї появи в політиці Єлизавета Ясько висловлювалася - "Все, чого я хочу, - допомагати Україні просувати свої національні інтереси, захищати їх. Мені хочеться допомогти Україні стати успішною. І я вважаю, що отримана освіта дуже сильно в цьому допоможе". спираючись на свій досвід отриманий в процесі освіти в Оксфорді і роботи в різних сферах Єлизавета Ясько не сумнівається, що зможе об'єднати всі свої знання і направити їх в потрібне русло, а саме на розвиток своєї рідної країни. Що б Україна так само брала студентів з усього світу і давала їм гідну освіту на європейському рівні. Саме з цього Єлизаветою Олексіївною була обрана партія "Слуга Народу". У той час, коли вона ознайомилася з їхньою програмою для розвитку України в найближчі роки, вона напевно зрозуміла, що - це для неї і саме від цієї партії вона хоче балотуватися і працювати на благо країни.

Фотографії

Єлизавета Олексіївна Ясько

Єлизавета Ясько

Відео

Посилання

Фейсбук