Біографія

Владислав Артурович Криклій народився 23 листопада 1986 року в Києві. Кандидат економічних наук. Працював в комерційних структурах і після 2014 року став помічником Міністра МВС України. Займався ліквідацією всієї структури ДАІ і Керував фото і відеофіксацією порушень - вводив нові технології для фіксування правопорушень. Потрапив до списку "Слуги народу" під №12 і в 2019 році став народним депутатом. Але пізніше відмовився від посади депутата, через те, що був призначений Міністром. Крім української та російської, володіє англійською мовою, польською та італійською. Дізнайтеся в які гучні скандали потрапляв Владислав Криклій і з чим вони йде у Верховну раду. Займає посаду Міністра інфраструктури України.

Дізнайтеся все про скандали, в які потрапляв Владислав Криклій - чому він не вніс до декларації свою дружину і частину дорогого майна і чому він порушував правила дорожнього руху, тікаючи від журналістів.

Владислав Криклій

Сім'я

Одружений.

Освіта

У 2009 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і отримав диплом магістра економічних наук з відзнакою за спеціальністю фінанси.

У 2015 році отримав звання Кандидата економічних наук, тема дисертації "Недержавні Пенсійні Фонди в системі пенсійного забезпечення в Україні".

Владислав Криклій

Кар'єра і бізнес

До 2008 року, ще будучи студентом, працював начальником відділу по роботі з цінними паперами на фондовому ринку в КБ "Інтербанк".

З 2008 по 2010 рік Владислав працював в департаменті корпоративних фінансів в інвестиційній компанії "Аструм інвестиційний менеджмент".

До 2013 року був директором товариства з обмеженою відповідальністю "Кіно-театр".

У 2014 році став радником Міністра МВС України.

У 2015 році займався ліквідацією ДАІ та працював заступником начальника ДАІ.

У 2015 році після розформування ДАІ став керівником Головного сервісного центру МВС. Очолював робочу групу з впровадження автоматичної фото-відеофіксації ПДР в МВС.

У 2019 потрапив в Парламент від партії "Слуга народу під №12 і став народним депутатом.

З 29 серпня займає посаду Міністра інфраструктури України і відмовляється від повноважень депутата.

Владислав Криклій

Компромат і чутки

Антон Геращенко оголосив про нове призначення в ДАІ і пояснив вибір тим, що Криклій вже працював в системі МВС, як радник Міністра і має уявлення про проблеми міністерства. Отримавши досвід в комерційних структурах, таких, як Tickets.ua, з автоматизацією покупки електронних квитків, Владислав Криклій став кандидатом на посаду керівника Головного сервісного центру МВС України. Його впровадження було обумовлено досвідом в роботі з формуванням структури роботи автоматизованих систем.

У 2015 Владиславу було всього 29 років і громадськість стала обурюватися з приводу призначення на високу посаду людини, що не має в минулому ніякого відношення до МВС, без профільної освіти та з сумнівними фотографіями в соціальних мережах, де Криклій показує любов до лакшері життя. При цьому, деякі джерела повідомляли, що посаду Криклій отримав виключно по великому блату і дружбу з Аваковим.

Ще одна цікава деталь життя молодого чиновника - це його борги і перед ОСББ і при цьому володіння великою квартирою в центрі Києва в центрі Києва. Крім того, ця квартира не була задекларована, за даними деяких джерел.

У 2017 році Владислава Криклій викрили в корупції. Виявилося, що якийсь бізнесмен, який хотів відкрити магазин автозапчастин, повинен був дати хабар 3,5 тис дол, а одним з одержувачів цієї суми був Владислав Криклій.

Перед виборами до Парламенту, Президент Зеленський оголосив перші 100 кандидатів до Верховної Ради. Глава держави попросив в українців обчислити, хто з кандидатів не гідний бути народним депутатом. Відповідь не змусила себе чекати і Михайло Шнайдер у себе в соціальній мережі опублікував детальну причину, чому Владислав Криклій не повинен пройти в Парламент. Одна з причин все та ж корупція в структурі, яка змінила свою систему з приходом нового керівника.

У 2018 році вибухнув скандал з приводу видачі нових прав і припинення дії старих документів на території Євросоюзу. Аваков і його команда активно займалася змінами в МВС України для переформатування водійських посвідчень. Звичайно ж, цим керував Владислав Криклій.

Владислав Криклій

Є інформація, що Зеленский призначить Криклій Міністром інфраструктури, тому як саме про це зараз активно говорить майбутній депутат. Його цікавить питання поліпшення якості доріг, розміток та розширення пішохідних зон.

Протягом всієї роботи в МВС Криклій часто з'являється на телебаченні для ознайомлення українців з новими правилами подачі документів, вирішенні спірних питань і для закриття питання про необхідність реформ в Україні. Основне завдання Криклій в повному реформуванні електронної системи ще не закінчилася. Багато віддалені регіони ще знаходяться під впливом старої системи без можливості адекватного вирішення проблем, тому, наступного Главі сервісного центру доведеться продовжувати реформу і розширювати можливості сервісних центрів.

У своїх інтерв'ю Владислав часто говорить про те, що захист асфальту від пошкоджень залежить від вирішення питання пускати в міста фури чи ні.

Владислав любить дорогі речі і носить "Franck Muller" і "Breitling".

У 2018 році Криклій задекларував Mercedes S500 і SMART FORTWO COUPE. У цьому ж році, після скандалу, йому все-таки довелося задекларувати свою елітну квартиру в центрі Києва.

Крім цього, зовсім недавно Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі зробив досить жорсткий опис Владислава Крікілія:

"Це 12-й номер у списку" Слуги народу "Владислав Криклій. Зараз він працює начальником Головного сервісного центру МВС. Це той самий центр, який займається видачею паспортів, водійських посвідчень, реєстрацією і перереєстрацією транспортних засобів. Ось уже чотири роки, наш герой керує одним з найприбутковіших напрямків в системі МВС. Це без перебільшення сьогодення "Ельдорадо". Адже тільки на реєстрації автомобілів і видачі прав, хлопці заробляють мільйони доларів. Ну а зараз Владислав вирішив перейти у вищу лігу і стати народним депутатом. І він їм обов'язково стане. Дванадцяте місце дає йому 100% гарантію на потрапляння в парламент. Як вам такий кандидат, друзі? Правда вражає? ", - заявив Шнайдер.

У травні 2020 року Криклій виляпався в скандал, пов'язаний з декларацією. Точніше відсутності в ній дружини, квартири і машини.

За інформацією ЗМІ, міністр живе в квартирі, яку він купив своїй цивільній дружині, їздить також на подарованій їй машині.

Розслідування показує, що Криклій приховав в декларації досить багато майна і дружину. За джерелами ЗМІ, за таке світить як мінімум штраф, а максимально - кримінальна відповідальність.

Коли у Владислава Криклій хотіли дізнатися про це журналісти, він відмовився відповідати на питання, грубо сказавши: "Що ж ви так дістаєте?". А після цього, їдучи на своєму авто, кілька разів грубо порушив правила дорожнього руху. Цікаво, чи отримав він штраф.

Фотографії

Владислав Криклій

Владислав Криклій

Владислав Криклій

Владислав Криклій

Відео

Посилання

Facebook