Біографія

У кожного президента є своя таємниця. Є вона і в екс-президента Віктора Андрійовича. Дізнайся, що приховував від громадськості колишній президент України Віктор Ющенко. Чи справді його хотіли отруїти? Що ж відбулося насправді в 2014 році? І чи має відношення до цієї скандальної історії його кум Петро Порошенко?Віктор Ющенко: біографія
Народився 23 лютого 1954 року.

Сім'я

Народився в невеличкому селі Хоружівка Недригайлівського району Сумської області, яке розкинулося на березі річки Хусь. У дитинстві ріс спокійним слухняним хлопчиком без лідерських задатків. Його батьки - вчителі сільської школи. Батько викладав англійську, був ветераном ВВв, пройшов через німецькі концтабори. Мати була вчителем математики і фізики.
За словами викладачів школи, в якій він навчався, в дитинстві Віктор Ющенко був спокійним, старанним учнем. Він не виявляв амбіцій і не був лідером у класі. Ріс звичайною дитиною.

Освіта

У 17 років, закінчивши школу, їде до Тернополя. Через 4,5 року отримує там диплом бухгалтера (навчався в Фінансово-економічному інституті). Потім служить у армії рядовим прикордонних військ.

Віктор Ющенко

Кар'єра і бізнес

Після закінчення навчального закладу та демобілізації Ющенко працює економістом у одному з відділень Держбанку, що в селищі міського типу Ульянівка Білопільського району Сумської області, розташованого не так далеко від його рідного села.

Молодий фахівець старанно працює тут вісім років і паралельно закінчує аспірантуру Українського Науково-дослідного Інституту економіки та організації сільського господарства.
Потім працює у відділі кредитування й фінансування сільського господарства Держбанку СРСР, переїжджає до столиці. На посаду начальника планово-економічного управління київського відділення Агропромбанку СРСР Ющенко запрошує економіст-фінансист Вадим Гетьман.
Через рік успішної роботи йде далі кар'єрними сходинками й займає посаду начальника управління, заступника голови Правління Українського республіканського Агропромислового банку СРСР.

Віктор Ющенко

Коли в 1991 році відбувся розпад СРСР, банк, у якому працював Ющенко, перейменували в «Україну». Через два роки Віктор Андрійович стає главою Нацбанку України. Перебуваючи на чільному посту, Ющенко виконує грошові реформи. Під час його керівництва банком була введена в обіг українська гривня, створена держскарбниця і побудований Банкнотно-монетний двір, що спеціалізується на виготовленні бланків державного цінного паперу, документів суворого обліку і знаків поштової оплати, а також цінних паперів на замовлення іноземних держав.

Під час економічної кризи Віктор Ющенко на чолі з групою фахівців впорався з інфляцією і продовжив фінансово-грошові реформи, за що й отримав звання кращого банкіра року. Тоді йому було 42 роки. Так високо діяльність Ющенко оцінив Європейський банк реконструкції та розвитку.

На посаді прем'єр-міністра України під час правління Леоніда Кучми пробув майже два роки, після чого пішов у відставку. А ще через один рік сформував опозиційний політичний блок «Наша Україна». Тоді багато людей самого різного віку підтримали Ющенка. Співали, збираючись у різних містах всієї України, разом із лідером групи «Гринджоли» Романом Калиним гімн помаранчевої революції «Разом нас багато, нас не подолати...», мерзли, стоячи під будівлями ОДА, але стійко вірили в те, що коли до влади прийде Віктор Андрійович Ющенко, то все зміниться в кращий бік. Однак надії людей зазнали краху...

Тисячі очей, тисячі холодних червоних рук, стислих від морозу в кулак. Народ обожнював майдан, сліпо вірив у заклики й обіцянки Ющенко. Однак, як тільки Віктор Андрійович прийшов до влади, він здав свої позиції. І перетворився з ярого активіста на «слабку ланку». Чому так сталося?

У кожного українського президента є своя таємниця: у Леоніда Даниловича - плівки Мельниченка і справа Гонгадзе, у Віктора Федоровича - судимості, а в Ющенка - вигадане отруєння. Однак, але, як не приховуй, «таємне завжди стає явним».

Віктор Ющенко до та після отруєння

Держслужбовець першого рангу Ренат Кузьмін каже, що отруєння було сфабриковано. І скандал, пов'язаний з особою Віктора Андрійовича - всього лише чергова ідея передвиборного штабу Ющенка. Тепер уже колишній президент відмовився здати в Україні кров на експертизу, посилаючись на те, що ці дані будуть неправдивими. А насильно це робити ніхто не буде.

За словами Кузьміна, передвиборча кампанія навмисне придумала історію отруєння, після чого в усьому легко можна було звинуватити опонента на посаду президента. Кузьмін каже, що український політик і підприємець Давид Жванія не захотів підтримувати ідею умисного обману, що виникла, коли Ющенко був кандидатом у президенти. Але цинічність взяла верх, а Жванію зі штабу вигнали.

Але чи було отруєння отрутою взагалі? Через що в дійсності виникла якась асиметрія обличчя й з'явилися оспини на ньому? Спробуємо в усьому розібратися.

У програмі «Насправді» з Дмитром Шепельовим, програмою, «в якій неможливо збрехати», розглядалася нерозкрита до сьогоднішнього дня справа 2014 року. Цікаво, що всього кілька років тому Віктора Андрійовича вважали одним із найпривабливіших чоловіків, як раптом за лічені дні його обличчя різко змінилося. І сталося це саме в розпал передвиборчої кампанії.

Віктор Ющенко Помаранчева революція


Головна версія - його отруїли сильною отрутою діоксином. Інша, що отруєння зовсім не було. Та де ж правда? У програмі «Насправді» журналіст Олена Бойко стверджувала, що отруєння - це інсценування, а Ющенко взагалі підмінила інша людина. Український політолог В'ячеслав Ковтун був її опонентом. До рук героїв підключалися датчики, які не давали збрехати.

За словами Бойка, Ющенка підмінили: «Справа не в тому, яка шкіра обличчя, але коли ти монтуєш певні сюжети, зняті з одного ракурсу, то видно, що горизонтальні мочки вух знаходяться на різному рівні, довжина шиї, невеличка кривизна носа, тобто дуже багато розбіжностей. Кандидат у президенти і той, хто правив країною, відрізняються кардинально».

Компромат і чутки

Як ми вже говорили, спочатку Ющенко був прогресивним політиком, який, як здавалося, дійсно міг би змінити Україну. Але потім сталося отруєння. І змінилося не тільки його обличчя.

Ющенко майже відразу ж почав говорити інші речі, він став набагато "слабкішим" як політик і лідер. Хоча саме отруєння, швидше за все, і допомогло йому стати президентом.

Тоді, в 2004-му було дуже багато журналістських розслідувань, але точно стверджувати ніхто і нічого не може. Але явні невідповідності точно є.

Ющенко до і після отруєння

Крім цього дружина Віктора Ющенка розповідала, що після отруєння президент більше не може мати дітей, хоча до цього Віктор Андрійович був досить активним чоловіком. Це наводить на припущення, що вона і сама здогадувалась, що з нею абсолютно інший чоловік.

А масажист, який працював з екс-президентом розповів нашому кореспонденту, що він відразу ж після "отруєння" зауважив, що з ним явно інша людина. Будова кісток було абсолютно іншою. Детальніше про це читайте тут.


Найбільше багатьох людей насторожує той факт, чому Ющенко вперто відмовлявся здавати кров на аналіз. Адже в нього було чисте гарне обличчя, і раптом стало все у віспинах. Невже самому Віктору Андрійовичу не хочеться, щоб зло було покаране?

Адже відмова наштовхує на певні думки: можливо, колишній президент України дійсно щось від нас приховує? Чому він не робить ніяких зусиль для того, щоб знайти й покарати того або тих, хто його отруїв? Можливо, - це якісний піар-хід? Але невже розумна людина піде на те, щоб спотворити своє обличчя?

А, може, ніякого діоксину зовсім не було? І Ющенко боявся, що розкриється вся правда і тому не здавав кров на аналіз, коли Ренат Кузьмін ходив за ним слідом із цим проханням? Або ж Віктора Ющенка використовували «в темну», а він і не знав насправді, що з ним відбувається?..

Будемо міркувати логічно. Те, що він боїться цього розслідування, зрозуміло. Є ще один факт: 19 січня, коли він купався в ополонці зі спотвореним обличчям і чистим тілом. Дивно, чи не так? Чому спотворене обличчя, але чисте тіло? При отруєнні сильною отрутою, та в будь-якому випадку вплинула б повністю на все тіло. Отже, це був вплив на окремі локальні частини. І почали нібито шукати винних, яких ніхто так і не знайшов…

Віктор Ющенко в 2004

Далі: австрійський лікар бере забір крові й відправляє його до США, а потім результати про наявність діоксину в крові повертаються до австрійської клініки. Навіщо потрібно було все це? Очевидні речі й той факт, що повинна була відправитися лише частина, а не вся кров. А потім аналізи і зовсім безслідно зникли.

Люди з його особистого оточення в передвиборному штабі кажуть про те, що до початку вересня 2014 року вони усвідомлювали, що програвали, а отруєння зрівняло на шальках терезів рейтинг Ющенка. Але через деякий час, коли він повернувся з клініки, багато хто почав говорити про те, що Ющенко став зовсім іншою людиною, як нібито страшна хвороба зламала його. А, може, це зовсім не він повернувся?

Проте, рейтинг його ріс. За два тижні після лікування в клініці з'являється наче зовсім інша людина - затятий націоналіст, голодомор... Люди покладали на Віктора Андрійовича великі надії, проте він не виправдав їх. За роки правління після отруєння всім людям здавалося, що перед ними зовсім інша людина з абсолютно іншими поглядами. Коли став президентом, почав займатися бджолами, картинами, риболовлею, а країною правили «порошенки».

Експерт судової медицини Віктор Колкутін каже, що сучасній токсикології невідома отрута, яка діє вибірково на певну частину тіла. Плюс були б ще серйозні наслідки з боку нервової системи, імунної, кровотворної. Безумовно, це ніякий не діоксин, тому що Ющенко не був би живий. А тут сталася реакція на чужорідний білок, який не прижився в організмі людини - ботекс, простіше кажучи.

Отже, ще одна версія, що оспини на його обличчі - це невдалі уколи ботекса. І ця випадковість, яка прийшлася до часу, і його ніхто не труїв. За словами українського громадського діяча Тетяни Поп, у неї є знайомі, які зараз живуть в Росії, а раніше були співробітниками СБУ. І вони також стверджують, що ніякого отруєння Ющенка не було, а це звичайна випадковість, яку використовували, як геніальний піар-хід.

Насправді Віктор Андрійович скористався послугами косметолога, а до цього він застосовував процедуру зі статевими клітинами. Швидше за все, була якась невдала партія або, можливо, через те, що після ін'єкції він відвідав дачу, а сауни й лазні після процедури категорично заборонені, в тому числі купання в холодній воді, алкоголь (а він пив того вечора самогон, потім - вино, а пізніше ще й горілку з пивом), через це все й сталося.

Пішла реакція організму, адже все це мало місце в той день на дачі, де провів вечір Ющенко. А розповідати про це, звичайно ж, соромно. До речі, практика зі статевими клітинами, за словами фахівців, приводила навіть до летальних наслідків. Ось чому одне тільки обличчя в нього постраждало, а все інше тіло залишилося чистим: тому що ін'єкція робилася на обличчі.

Безсумнівно, величезний вплив на екс-президента мала його дружина. Багато хто говорить про те, що вона - носій нацистської ідеології. Взяти хоча б, наприклад, 2016 рік - Ющенко поставив перед собою завдання взятися за формування української нації, музеї, бібліотеки, будівництво хати-мрії для Т. Шевченка за його ж ескізами...

А тепер повернемося до першої дружині Ющенка Світлані Колєснік. Віктор Андрійович розлучився з першою дружиною. Між іншим, від першого шлюбу в нього двоє дітей - Андрій і Віталіна. А в другому народилися ще троє дітей - дві доньки Софія, Христина та син Тарас.

Дружина Віктора Ющенка

А якщо згадати трикутник «Ющенко-Тимошенко-Порошенко», який існував у період 2014-2015 року, то Юля Тимошенко стала протиборством за місце в тіні. Ющенко то лікувався, то відходив від лікування, а дружина його Катерина Чумаченко ввела в коло національно-фанатичних відносин. Так би мовити, виконувала роль дружини сірого кардинала. Отже, треба було, щоб цей кандидат виграв за всяку ціну?

Компромат від Москаля

Губернатор Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль опублікував на своєму сайті документ, який нібито свідчить про корупційну діяльність третього президента України Віктора Ющенка.

Якщо вірити цьому документу, то Віктор Ющенко під час свого президентства встиг неслабо заробити.

Компромат на Ющенка

На скані, за словами Москаля, показано кількість хабарів, яке отримав колишній президент. І все це під вином збору коштів на лікарню для дітей, яку так ніхто і не побачив.

Цікаво знати, як склалася доля Ющенко далі? Чим він займається зараз? Які статки декларував і скільки грошей на його рахунку? Читай всі найостанніші новини про екс-президента прямо зараз. І дізнайся, чим живе політик-бджоляр сьогодні!

У 2004 році народний обранець отримав зарплати п'ятдесят сім тисяч сто двадцять вісім гривень сімдесят чотири копійки. Якщо порівнювати з попереднім роком, то тоді його зарплата була меншою практично вдвічі: двадцять дев'ять тисяч триста п'ятдесят гривень сорок шість копійок.

Отже, й усі інші депутати стали жити вдвічі краще.
Стосовно дружини Катерини задекларовано дивідендів на суму тридцять чотири мільйони п'ятсот сорок шість гривень шістнадцять копійок. Доходу від підприємницької діяльності - на суму сто сімдесят вісім мільйонів чотириста вісімдесят п'ять гривень. А в 2003 році її дивіденди становили сто п'ятнадцять мільйонів п'ятсот сорок п'ять гривень - набагато більше, ніж рік тому. Те ж стосується доходу від підприємницької діяльності й відчуження цінних паперів, корпоративних прав.

У 2004 році в приватній власності екс-президента був житловий будинок на шістсот вісімнадцять м² (у 2003 році він володів житловим будинком на триста сімдесят м²), мав земельну ділянку площею 63 000 470 м² (в попередньому році декларував ділянку на 54 000 596 м²).
На Катерину Ющенко задекларовано 6000 70,29 м² землі й квартира площею 399,4 м². Іноземних цінних паперів у дружини екс-президента було на 1 798 000 395 грн.
Якщо в 2003 на рахунку Ющенко було 61 000 917 грн. 57 коп., то через рік - 54 000 399 грн. 22 коп. У його дружини - 2 650 000 грн., і в 2004 році - 1 204 000 235 грн.

Фотографії

Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко

Віктор Ющенко

Віктор Ющенко в 2004

Відео

Посилання

фейсбук
Твіттер
Офіційний сайт Ющенка відкривається інформація, в якій зазначено, що його в Інтернеті не існує. А коментарі про колишнього президента із задоволенням приймаються в розділі «Архівні матеріали».