Біографія

Ольга Віталіївна Стефанішина - екс-заступник Міністра охорони здоров'я України щодо євроінтеграції.

Ольга Віталіївна народилася в місті Київ в 1983 році

Сім'я

Ольга Стефанішина заміжня з 2009 року, спільно з чоловіком Богданом займаються вихованням дочок Влади і Валерії.

Освіта

Ольга Віталіївна починає свою освіту в Українському коледжі імені В.О. Сухомлинського, диплом з якого отримує в 2000 році. після цього надходить до Київського національного університету імені Т.Г. Шевченко, його закінчує в 2005 році і отримує диплом магістра, в цьому університеті вона освоїла спеціальність «Мова та література» спеціалізувалася на англійській і німецькій.

На цьому навчання Ольги Стефанішиной не закінчується далі вона вступає до Університету Огайо, його закінчує через рік. Через чотири роки навчившись в навчальному центрі напрямку бухгалтерський облік закінчує курси в 2010 році за направленням - Перспектива XXI століття.

Кар'єра і бізнес

Працювати Ольга Віталіївна починає ще в 2004 році в той час коли здобувала освіту в Київському національному університеті, була в той час перекладачкою. Після цього освоїла посаду асистента, а незабаром доросла і до координатора проекту МАРТА «Реінтеграція бездомних жінок у місті Київ: інтегральний підхід виключно на місцевому рівні» в організації «VNG-International». В рамках проекту роботи на посаді координатора Головного Управління соціального захисту населення в місті Київ та Київській області.

Через рік Ольга Віталіївна вибрала для себе такий напрямок в роботі, як благодійність. В цей же час будучи координатором проекту Смарт в Україні за напрямком - «Спільне стратегічне управління заходами боротьби зі СНІДом в Україні» у всесвітньо відомої Академії Сприяння Освіті.

Ще через рік після цього Ольга Віталіївна Стефанішина обіймає посаду координатора в проекті який працює з питанням зменшення шкоди в Національному комітеті Товариства Червоного Хреста України.

Протягом чотирьох років починаючи з 2007 року працює на посаді керівника в відділі політики та адвокації Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ / СНІДом.

Ольга Віталіївна Стефанішина

У 2018 році Ольга Віталіївна Стефанішина була призначена на нову посаду, тепер вона зайняла пост заступника міністра Уляни Супрун, в цей час працює з актуальними питаннями європейської інтеграції України і ще головним куратором з питань вакцинації та всіх державних закупівель ліків і медичних виробів.

І вже через рік Ольга Віталіївна подала прохання про відставку з цього поста, через те, що вирішила далі висувати свою кандидатуру до Верховної Ради в народні депутати 9 скликання від партії "Голос", керівником якої є Святослав Вакарчук, проходить Ольга Віталіївна за списком.

Компромат і чутки

Ольга Стефанішина

Як свідчить декларація, яку Ольга Віталіївна подала за 2017 рік, серед її майна є квартира в місті Київ площа якої становить 86,5 квадратних метрів, а ще володіє правом власності на 50% квартири площею 33 квадратних метра. Ще є пара земельні ділянки в Київській області.

Фотографії

Ольга Віталіївна Стефанішина

Ольга Стефанішина

Відео

Посилання

Фейсбук