Володимир Володимирович Цабаль увійшов до першої двадцятки списку партії «Голос». Він обраний народним депутатом України. Локальний партнер у ТОВ «Маккінзі і Компанія Україна» за освітою - економіст. Працював бізнес-аналітиком у міжнародних компаніях. Давайте дізнаємося про нього більше. Читайте його повну біографію і досьє.
Біографія
Народився 25 квітня 1985 року.
Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Дерев'яного Бика.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 34 роки.
Український економіст Володимир Цабаль - народний депутат України у складі Верховної Ради IX скликання. Він обраний від політичної партії «Голос», лідер якої - Святослав Вакарчук.
Парламентські вибори 2019 вже позаду. Центральна виборча комісія вже оголосила результати позачергових парламентських виборів 2019 за списками політичних партій. Згідно із даними обробки виборчих протоколів, політсила Святослава Вакарчука отримала 17 мандатів.
Виборчі списки партії Святослава Вакарчука: Володимир Цабаль значився під №12. Однак Олександр Курдидик, який йшов під №11, вибув із партії за станом здоров'я. У багатомандатному окрузі політична сила виграла 17 місць. І у її списку Володимир Цабаль посів позицію №11.
Володимир Володимирович має значний досвід роботи у реформуванні приватних і державних інституцій як в Україні, так і в інших країнах світу. Напередодні парламентських виборів 2019 він заявляв про те, що здатен посилити економічне зростання нашої країни.
Давайте дізнаємося, що ще говорив Володимир Цабаль напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України? Над чим, перш за все, на його думку, потрібно працювати у парламенті? Які санкції ввести? І навіщо Україні необхідно посилення антимонопольного законодавства? Читайте про все по порядку.
Сім'я
Дитинство та юність пройшли у місті Кременець Тернопільської області. Тут він народився і виріс.
Сімейний стан: чи є дружина й діти - невідомо. У відкритих джерелах інформація про це відсутня.
Освіта
Навчався у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Спеціальність - економічна теорія. Отримав ступінь бакалавра.
Закінчив сінгапурську бізнес-школу Insead. Отримав у Institut Européen d'Administration des Affaires ступінь магістра бізнес-адміністрування (MBA).
Кар'єра і бізнес
Свою трудову діяльність розпочав у віці 19 років. Протягом буквально року стажувався у відділі залучення коштів НаУКМА.
Потім - фахівець із аналізу даних ДП «Тетра Пак Україна». Починаючи із 2006 р., мав справу із великим закордонним бізнесом. Був бізнес-аналітиком у різних компаніях. Спочатку - у ТОВ «Нестле Україна». У 2007-му - в грецькій компанії Nestle Hellas S.A., потім - у болгарській «Нестле Б'лгарія» АТ.
Із 2008-го року - локальний асоційований партнер ТОВ Mckinsey&Co України.
ІзЗ 2019 року - партійний, член партії Святослава Вакарчука «Голос».
Із липня 2019-го (парламентські вибори 2019) - народний депутат Верховної Ради України.
Компромат і чутки
За результатами позачергових парламентських виборів, партія «Голос» отримала 5,89% голосів виборців (851 тис. 699 голоси). Про це повідомлять відкриті джерела. На сьогоднішній день партія Святослава Вакарчука «Голос» має підтримку 8% виборців.
Підбором людей за пропорційними списками партії займалися Юлія Клименко та Ярослав Юрчишин. Екс-радник Володимира Гройсмана Ярослав Железняк погоджував кандидатів від партії «Голос» у мажоритарних округах.
Пропонуємо список п'ятірки представників партії Святослава Вакарчука. Лідери політичної сили сьогодні такі: Юлія Клименко - голова правління, колишній заступник міністра економічного розвитку України. Її заступник Ярослав Юрчишин - політдиректор - експерт у області адвокації та боротьби із корупцією.
Програмний директор партії - Павло Кухта, заступник керівника Стратегічної групи радників із підтримки реформ. Директор із комунікацій - Яна Ключковська. Радник із політпитань - політолог, директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк. Директор із регіонального розвитку - Соломія Бобровська. Із 2016-го по 2017-тий рр.. вона виконувала обов'язки голови Одеської обласної державної адміністрації.
Напередодні парламентських виборів 2019 Володимир Володимирович Цабаль заявляв про те, що 21-го числа виборці вже можуть дещо зробити для країни. По-перше, оновити склад Верховної Ради України. По-друге, - збільшити підзвітність, маючи на увазі виконання цього громадянами України перед роботодавцем.
На його думку, в парламенті варто ввести санкції за прогули та кнопкодавство від позбавлення заробітної плати до позбавлення мандата. Він упевнений, що необхідно організувати роботу над низкою законопроектів економічного блоку, які спрямовані на збільшення державного регулювання та поліпшення інвестиційного клімату в Україні.
Крім цього, він вважає, що сьогодні важливим є посилення антимонопольного законодавства. Щоб у нас у країні був дієвий антимонопольний регулятор, який міг би утримувати контроль олігархів і в перспективі звести нанівець.
Ті ідеї, які притаманні партії «Голос», на думку народного депутата цієї політичної сили, - найкращі у кращій команді серед усіх політичних сил в Україні. Він вважає: для того, щоб у державному секторі відбулися дієві зміни, знадобиться більше часу, ніж у приватному. Причина - бюрократія, з якою необхідно боротися в першу чергу.
Згідно партійним переконанням, Україна має всі можливості, щоб мати якісні дороги та адекватні комунальні витрати. Для цього необхідно розумно використовувати державні та приватні ресурси.
Саме з цього представники партії мають намір зміцнювати енергетичну незалежність України та зменшувати вплив Росії на український експорт. Вони мають намір спрощувати процедури торгівлі й посилювати економічні зв'язки із Європою.
Лідери «Голосу» планують впровадити інститут уповноваженого економічного оператора, удосконалити процедури «єдиного вікна» на митниці. І побудувати системи обміну інформацією з митницями сусідніх країн ЄС. Сильний експорт і надходження валютної виручки повинні стабілізувати гривню та поліпшити добробут кожного українця.
Згідно партійній програмі, одна із основних задач - перекриття для олігархів можливості монополізувати економічні галузі країни. Негласні «господарі життя» не повинні займати державні посади й контролювати телевізійний ринок країни та ЗМІ у цілому.
Для просування інтересів власного бізнесу олігархи розставляють своїх людей на ключових державних постах, що неприйнятно для держави. Одна із першочергових завдань партії - нанести удар одночасно за всіма джерелами впливу олігархів: економічних монополіях, контролем над ЗМІ та політикою.
Саме для цього планується застосувати антимонопольне законодавство. Ключові державні посади повинні займати професіонали, готові до боротьби з олігархами. Необхідно введення жорстких вимог до редакційної незалежності ЗМІ.
На думку Володимира Цабаля, щодо членів олігархічних груп необхідно використовувати потенціал сучасних інформаційних технологій, який дозволить ефективно зібрати й проаналізувати інформацію.
Антимонопольний комітет повинен включати у свій склад людей із бездоганною діловою репутацією. Вони повинні бути людьми перевіреними, із залученням міжнародних експертів, які дійсно зможуть забезпечити повну незалежність країни від олігархічних кланів.
Володимир Цабаль вважає, що антімопонольное законодавство повинно бути більш жорстким. Антимонопольний комітет повинен володіти всіма необхідними важелями для ліквідації олігархічних монополій.
Менеджмент державних підприємств - бути некорумпованим. Сучасні стандарти управління повинні знаходитися у руках професійних і порядних людей, незалежних від грошей олігархів. Усі українці, які працюють у державному секторі, повинні бути незалежними від олігархів.
Збір відповідних даних повинен використовуватися для побудови візуалізованими мережевих моделей олігархічних угруповань, на яких можна буде побачити олігархів і пов'язаних із ними осіб та визначити характер зв'язків між ними. Згідно з програмою партії, ці моделі повинні бути публічними.
Щодо земельного ринку, то в цьому секторі планується створити чесний і прозорий бізнес. Адже фактично агрохолдинги за копійки орендують землю у її власників-селян. Згідно партійним переконанням, для цього необхідно забезпечити якісні наповнення та роботу електронного земельного кадастру, розписати правила користування землею.
Представники партії «Голос» мають намір покласти край ситуації, коли прокуратура та правоохоронні органи діють у інтересах олігархічних кланів. Фермери, які займаються малим земельним бізнесом, повинні мати пільгові кредити для придбання земельних наділів і подальшого розвитку бізнесу. А земельний ринок - відкритим через електронний аукціон.
Інформація про державну та комунальну землю - доступна для всіх у режимі онлайн. Таким чином, можна буде продавати або купувати земельні наділи, а також використовуватися їх у оренду прозоро. Можливість для олігархів скуповувати землю буде законодавчо обмежена.
Реформа охорони здоров'я повинна змінити діючу систему. У планах представників «Голосу» - зробити так, щоб лікарі отримували гідні зарплати. А пацієнти - якісні медичні послуги.
Володимир Цабель і інші представники партії «Голос» мають намір замінити неефективну владу, сформовану політиками старої генерації. Використовуючи нові підходи до політики й управління державою, вони мають намір продемонструвати абсолютно нові стандарти політики.
Народний депутат Володимир Володимирович Цабель - це представник команди молодих, патріотичних і успішних людей, готових змінити існуючу систему управління державою і показати гідний результат.
Фотографії
Відео
Посилання
Фейсбук, сторінка партії «Голос». Подобається 112 тис. 898 людям. Підписані 120 тис. 647 осіб.
Офіційний сайт партії Святослава Вакарчука «Голос». Контакти, адреса: 01032, вул. Жилянська, 75, 5-й поверх, м. Київ. Телефон: 066-460-94-78. Електронна адреса: info@goloszmin.org