"Донецька республіка" знову отримала нового тимчасово виконуючого обов'язки керівника. Читайте всі останні новини про нього. Хто такий Денис Пушилін? Коли відбудуться вибори і буде обраний новий голова? Куди подівся Трапезников? І чому його відсторонили від посади? І який фотодоказ було зафіксовано в Москві днями? Дізнайтеся всю правду прямо зараз!

Біографія

Народився 9 травня 1981 року.
7 вересня 2018 роки Дениса Пушиліна призначено т.в.о. "ДНР". За це проголосували донецькі депутати. Як відомо, раніше на цей пост було призначено Дмитра Трапезникова. Заміна відбулася через те, то Генеральна прокуратура «Донецької Народної Республіки» заявила про нелегітимність призначення Трапезникова, тому що його нібито призначила Рада міністрів республіки, а не парламент.

Денис Пушилін і Дмитро Трапезников


Дмитро в одному з інтерв'ю завив, що це законно. І після смерті Захарченко потрібно діяти відповідно до Конституції. І призначати главу згідно прийдешніх виборів. За словами Трапезникова, керівника республіки повинен обрати народ.

До речі, вибори глави «ДНР» відбудуться 11 листопада 2018 року. Але чи будуть вони легітимними? Швидше за все, стануть черговою фальшивкою. Кремль, як завжди, визначить, хто повинен зайняти цей пост. Москві потрібна чергова маріонетка.
Якщо Трапезникова прибрали, це оначає, що Путін має намір очистити команду Захарченко. І навіть уже це зробив за допомогою Пушиліна Дениса Володимировича. Новий т.в.о. глава «ДНР» уже призначив новий склад кабміну.

Деякі міністри зберегли свої пости. Іншим пощастило менше. Нові посади отримали: Андрій Богомаз став главою МНС, Юрій Сироватко - в.о. міністра юстиції, Сергій Ільїн - в.о. глави Мінпромторгу тощо.
Отже, що ми бачимо? Керівництво «республіки» поміняно. Нова влада у керма. Однак чи надовго? Багато хто вже подейкує про те, що Пушилін Денис Володимирович став правонаступником путінської «чорної мітки».
До речі, напередодні засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську відбулася зустріч одіозного ватажка окупованого Донбасу з Путіним у Москві. Дениса Пушиліна було зафіксовано на виході з адміністрації президента РФ.

Денис Пушилін

Активісти, що зібралися під час пікету на підтримку побитих журналістів в Москві, побачили Пшиліна. Фотодоказ спілкування Кремля з ватажком «республіки» з'явився в ЗМІ 7.09.2018 р. Але про що він говорив із Путіним, невідомо. Тим часом у Інтернеті з'явилася інформація про те, що Росія «зливає республіку».
Дізнайтеся, що Пушилін Денис казав із приводу України? Які гучні заяви робив? І що являє собою ця людина? Чи повторить він долю свого попередника Захарченка?

Сім'я

Його дитинство та юність пройшли в Макіївці Донецької області. Тут він народився і виріс.
Батьки - робочі. Батько, Володимир Іванович родом із Росії. Дідусь Дениса приїхав до Донбасу з Воронезької області. Він - виходець із села Нижній Мамон.

Мама Валентина Ергашевна (дівоче прізвище - Хасанова) народилася на Хмельниччині. Національність її батька - узбек. Дідуся по лінії матері звали Ергаш Хасанович. Під час ВВв він воював, був нагороджений орденами і медалями.
Так що інформація про те, що в його роду є євреї, - недостовірна.
Сім'я: одружений. Дружина Ірина 1985 р.н. За даними «АіФ», подружжя виховує трьох доньок. Згідно з даними інших джерел, у пари є дочка Кіра.

Пушилін і родина

Освіта

У школі захоплювався спортом. Відвідував секцію греко-римської боротьби. Навчався в макіївській загальноосвітній школі №14 добре. З одинадцяти до сімнадцяти років займався в ліцеї.
Потім рік служив у Національній гвардії Криму.
Після армії навчався на економічному факультеті в Донбаській національній академії будівництва і архітектури.

Кар'єра і бізнес

Працювати почав ще під час навчання в академії. У двадцять один рік став співробітником торговельної фірми «Солодке життя».

З 2011 року протягом двох років - волонтер, функціонер руху «МММ».
2014 рік - заступник Павла Губарева, «народного губернатора» Донецької області. Очолював мітинги проти видобутку сланцевого газу на території Донбасу. Після державного перевороту не раз був помічений у прояві активних дій, організації різних антімайдановскіх заходів, сепаратистських акцій.

Денис Пушилін


Після того, як 7 квітня була проголошена так звана «Донецька Народна Республіка», Денис Володимирович став керівником тимчасового уряду.

Щодо його особистості введені санкції. Йому заборонено в'їзд до ЄС і заморожені активи. Він також включений до списку санкцій США, Ліхтенштейну, Австралії, Норвегії та Швейцарії.
Служба безпеки України оголосила Дениса Пушиліна в розшук. За клопотанням прокуратури він розшукується з 2 травня 2014 року.

Учасник антимайдану з 2014 року звинувачується за статтею 109 частини 1 Кримінального кодексу України.
Буквально два місяці головував у президії Верховної Ради «ДНР». Після того, як пішов у відставку з найвищого на той момент поста в «республіці», став координатором і співголовою «Народного фронту Новоросії».

Заступник голови суспільно-політичного руху «Донецька республіка». Депутат Народної Ради «ДНР».
З 2015 року - Голова НС «ДНР». Його кандидатуру підтримали сімдесят шість депутатів.
Ще до початку військових дій на Донбасі відкрито висловлював проросійські погляди в соцмережах.
Свого часу убитий глава терористів Олександр Захарченко призначив його на посаду представника «республіки» на переговорах Контактної групи в Мінську.
З 2017 - керівник Російського центру в Донецьку, який створено з метою активізації та систематизації інтеграційних процесів «ДНР» з РФ.

Денис Пушилін

Компромат і чутки

Сьогодні головний сепаратист "ДНР" Денис Пушилін стверджує, що вбивством донецького ватажка Захарченко - на совісті України.

І тут варто додати, що незадовго до смерті Захарченка, говорили, що у Пушиліна є чималі амбіції і бажання зайняти місце головного в самопроголошеній "ДНР". Але ще цікавіше стало, коли Захарченко на своєму телеканалі "Оплот" дав в ефір 2 компрометуючих відео на людей того ж Пушиліна. Точніше на його підлеглих. Все це відбувалося зовсім незадовго до майбутніх виборів "ДНР", і вбивства Захарченка. Схоже, що так Захарченко хотів попередити всіх інших, хто хотів зайняти його місце. Вийшло аж занадто.

Мабуть, мотивів для вбивства у Пушиліну вистачало.

Звичайно, Пушилін як головний сепаратист, продовжує гнути лінію Кремля і розповідає, що Україна - країна, яка управляється ззовні. Ось тільки аж надто смішно чути це від нього.

Тим часом українська громадськість обговорює подальшу долю глави окупантів Донбасу. Поки він готує чергові фейкові заяви щодо України, висуваються версії, що стосуються його ймовірної долі. Більшість пророкують йому долю попереднього ватажка.

Але поки Пушилін - зручна фігура для Кремля, адже він практично нічим не відрізняється від свого попередника.

29 квітня прізвище Пушиліна потрапило в список осіб, по відношенню до яких ЄС застосував санкції у вигляді заморожування активів і заборону на в'їзд.

Крім цього, після того, як окупували Донбас і створили "ДНР", в ЗМІ дуже часто з'являється інформація про те, що Пушилін координується ФСБ і Кремль слідкує за кожним його кроком.

Тож не дивно, що у нового лідера "ДНР" є кримінальне минуле. Пушилін був активним учасником МММ і навіть відео залишилося, де він розповідав все "переваги" організації Мавроді. А якщо вірити деяким ЗМІ, то був круп'є в казино і був членом політичної партії "Ми маємо мету".

Компромат на Порошенка

Зовсім недавно програміст Євген Докукін опублікував файли з особистого комп'ютера головного сепаратиста "ДНР" Дениса Пушиліна. І там було чимало цікавого.

По-перше там був компромат на Порошенка, де міститься 2 сторінки даних, нібито компрометуючих президента України. Ось тільки доказів, звичайно, там не було.

Цікаво, що у нього так само було знайдено резюме 19-річної дівчини, яка претендувала на місце його секретаря. Потрібно додати, що вчиться вона в КНУ імені Шевченка.

Листування

Так само були викладені в мережу деякі листування Пушиліна. Наприклад, з головою прес-служби "ДНР" Олександром Хряковив, досить цікаві.

"Від ООНівців є цікаві пропозиції! Вони мають намір серйозно взятися за нас з тобою", - пише Хряков.

"Мені не особливо подобається, що ООН за нас з тобою збираються взятися", - відповідає Пушилін.

"Денис, це за визначенням! Пограємо, не бійся. Якщо візьмуться за нас, візьмуться за інших. Будемо потім їх вичислювати. Буде час, заїжджай. Ден, у мене таких випадків було до хріна! Подумай, як легалізувати мене в Мінських угодах. або давай вступні! І пам'ятай, вони повністю в курсі того, що у нас відбувається! у тебе інформації зараз більше. Вирішуй! Але відмахнуться від них не вийде! " - зазначає Хряков.

Переписка 2015 го року.

Крім цього там можна було знайти інформацію про фінансові махінації Пушиліна.

Викладені і кілька старих фінансових звітів, в яких фігурує мавро - віртуальна валюта фінансової піраміди МММ.

Як виявилося, Пушилін Денис Володимирович цікавиться і нафтової сферою. Наприклад, серед його файлів є бізнес-план компанії "НафтаІмпекс-Регіон", а також довідка за видатками "Самаратранснефть-Холдинг". Раніше інформації про зв'язок лідера бойовиків з нафтовим бізнесом не було.

Фотографії

Денис Пушилін

Денис Пушилін

Денис Пушилін

Відео

Дивіться відеоролик: якою була реакція Пушиліна на те, що сталося вбивство ватажка терористів Захарченко? Що він заявляє з цього приводу? І кому обіцяє помститися за вчинений злочин?

Посилання

Фейсбук.
Твіттер.
ВКонтакте.
Інстаграм.
Інернет-сайт «Миротворець», дані про нього.

Персональний сайт.