Біографія

Віктор Іванович Головко народився 16 жовтня 1952 року

Знак зодіаку Терези

Народився в рік Водяного Дракона

Православний

Розмовляє російською і українською мовами

Чи правда, що Віктор Головко розорив футбольний клуб Арсенал за наказом Рабиновича? Яку роль він займає в Опозиційній платформі за Життя і навіщо приховується від громадськості? Відповіді на ці та багато інших питань - у цьому матеріалі.

Сім'я

Віктор Головко, досьє на якого все ще є рідкістю в Інтернеті, не є публічною особою. Про його дитинство, юність і етапи дорослішання майже нічого не відомо. Є корінним киянином.

Згідно з даними джерел, Віктор Іванович має сім'ю і дітей, але не ділиться інформацією про них з громадськістю.

Освіта

Один з нових представників пророссійських сил в сучасній Україні має вищу освіту. У ЗМІ можна зустріти інформацію про те, що в 1980 році Головко закінчив Інженерно-будівельний інститут в столиці. Має диплом інженера-будівельника.

Кар'єра і бізнес

Біографія Головко не має яскравих подробиць. В окремих ЗМІ відзначено, що в період з 1973 по 1990 роки він працював на різних будівельних об'єктах в столиці.

Зі здобуттям Україною незалежністю Головко різко перетворився в першого віце-президента Міжнародного промислового концерну.

На даннному посту нинішній нардеп пробув в період з 1991 по 1997 роки. Уже 1998 році Головко значиться керівником секретаріату АПУ, а після - перешив на пост президента Всеукраїнської асоціації Розвиток.

Вперше стати народним депутатом Головко намагається ще в 2002 році, балотуючись від невідомого в наші дні виборчого блоку політичних партій «Народний Рух України».

У велику політику Віктор Іванович приходить в 2004 році. Саме тоді він став головою політичної партії Всеукраїнське об'єднання Центр.

Другу спробу штурму Верховної Ради Віктор Іванович робить в 2007 році. Тоді він балотується від політичної сили з екзотичною назвою КУЧМА. Дана абревіатура розшифровується як Конституція - Україна - Честь - Мир - Антифашизм. Тож не дивно, що дивна партія зазнала невдачі на виборах, залишивши Головко за бортом великої політики більш ніж на 10 років.

Знову стати народним депутатом Віктор Іванович спробував в 2014 році. Він балотувався від Опозиційного блоку, керівництво якого виділило йому №81 в передвиборчому списку. У той рік колишні регіонали зайняли третє місце на виборах і не набрали достатньої кількісті голосів для того, щоб Головко потрапив в списки народних депутатів.

Удача посміхається Головко лише в 2019 році. Напередодні позачергових парламентських виборів 2019 року, він приєднується до нової політичної сили колишніх регіоналів - Опозиційною платформі За життя.

На четвертий раз Віктору Івановичу вдається стати депутатом. Однопартійцем новачка-парламентарія стали справжні мастодонти української політики: Юрій Бойко, Вадим Рабинович, Наталія Королевська, Віктор Медведчук, Василь Немченко, Сергій Льовочкін, Сергій Дунаєв, Сергій Ларін та Тарас Козак.

Компромат і чутки

Віктор Головко не є публічною особою та про його минуле відомо вкрай мало. Однак, в ЗМІ є інформація, яка може пролити світло на неприємні обставини його життя.

Досьє Головко тісно пов'язує його з одіозним політиком і бізнесменом Вадимом Рабиновичем, який в наші дні є одним з головних осіб Опозиційною платформи За життя.

Останні парламентські вибори відзначилися для Рабиновича і Головко великим успіхом, однак раніше вони прославилися умисним доведенням до банкрутства київського футбольного клубу Арсенал.

Одна з найбільших команд в країні, яка грала в Прем'єр-Лізі, закрилася в 2013 році, маючи борги, що  перевищували 360 мільйонів гривень. Також був розпущений весь склад футболістів, яким заборгували мільйони гривень в якості заробітної плати.

Відповідно до думки джерел і колишніх гравців Арсеналу крах їх клубу був вміло зрежисований Вадимом Рабиновичем і його головним помічником - Віктором Головко. Саме останній носив звання генерального директора Арсеналу і особисто оголосив про його банкрутство.

Футболіст стверджують, що керівництво команди  грабувало їх. Спортсмени натякають, що Головко і Рабинович просто виводили гроші клубу на свої рахунки, а також використовували з цілями своєї комерційної вигоди об'єкти нерухомості, виділені для потреб клубу столичною мерією.

Пізніше Головко нібито допомагав контролювати клуб Рабиновичу і перешкоджав переходу Арсеналу у власність іншого скандального депутата і політика - Олександра Онищенка.

Віктор Іванович тримав кермо влади над клубом до останнього і продовжував викачувати ресурси Арсеналу, заважаючи новому власнику, що призводило Онищенко до сказу.

Рабинович і Онищенко підписали меморандум про співпрацю, за яким останній зобов'язався погасити значну частину боргів Арсеналу. Рабинович, в свою чергу, свою частину угоди проігнорував.

Віктор Головко, діти якого за чутками тісно працюють з ним, знову з'явився в ЗМІ в 2019 році. Напередодні позачергових парламентських виборів він раптово став главою секретаріату Опозиційною платформи За життя, організованою всім тим же Вадимом Рабиновичем і Євгеном Мураєвим.

Відзначимо, що раніше партія носила назву Центр і була побічним проектом Партії регіонів. Однак, після падіння Віктора Януковича і розколу в Опозиційному блоці, Центр взяли в оборот і відправили на вибори під новою вивіскою.

Окремої уваги варта репутація Опозиційної платформи За життя, яку відверто називають проектом Кремля, а її лідерів - корупціонерами, злочинцями і популістами.

Відео з Головко складно знайти в Мережі, однак інформація про його дітей - доступна. Експерти з'ясували, що соратник Рабиновича ймовірно працює в парі з сином. Якийсь В'ячеслав Вікторович Головко також офіційно значиться помічником нардепа Рабиновича, формуючи своєрідний сімейний підряд.

Варто зазначити тему з фінансуванням політичної сили За життя. Сам Рабинович стверджує, що особисто фінансує партію, проте в НАЗК партія подала майже порожній фінансовий звіт. Так, партія має на своїх рахунках трохи більше 1 тисячі доларів, не дивлячись на те, що її офіси знаходяться в розкішних бізнес-центрах в Києві, оренда в яких коштує нечуваних грошей.

Фотографії

Виктор Головко

Виктор Головко

Виктор Головко

Відео

 

Посилання