Біографія

Михайло Михайлович Поплавський - український співак, ректор Київського національного університету культури і мистецтв в 1993-2015 роках, доктор педагогічних наук, професор, народний артист України, народний депутат України 4, 7 і 8 скликань.

Михайло Михайлович народився 28 листопада 1949 році, в родині селян в селі Мечиславка Кіровоградської області.

Сім'я

Дружина Михайла - Людмила, з нею вони займалися вихованням сина Олександра 1982 р.н.

Освіта

Після того як закінчив школу, поступає в педагогічне технічне училище, після його закінчення отримав освіту «машиніст електровоза». Після того як відслужив в армії надходить в училищі культури на Кіровоградщині. Далі здобув освіту в Київському національному інституті культури і мистецтв, який закінчує на червоний диплом. Через шість років Михайло Михайлович захищає кандидатську, а ще через п'ять - докторську дисертації в Ленінградській академії культури, і після цього стає доктором наук в управлінні та економіці соціокультурної сфери.

Кар'єра і бізнес

Це зараз ректор університету має стабільний дохід і вільно розпоряджається фінансами. Коли ж Михайло був ще в школі то вже тоді підробляв, це було в колгоспі, де він допомагав комбайнерів. Наступне місце роботи було в сфері будівництва, він був муляром під час будівництва сільських доріг.

Отримавши першу освіту в Горлівському педінституті відправився працювати за фахом - машиністом на шахту в Донецькій області. З робочих спеціальностей перебирається в культурну сферу діяльності. Так, протягом трьох років Поплавський був директором сільського Будинку Культури в Великих Троянах. Керівництво було позитивним, у зв'язку з тим, що під час його керування будинок культури займав першості на різних конкурсах і фестивалях, а також отримав ряд нагород і подячних листів.

Після цього він займав нову посаду, тепер його призначають заступником директора народного Будинку творчості УРСР.

Під час захисту кандидатської він трудиться в інституті культури на різних посадах починаючи від простого викладача завершуючи деканом одного з факультетів. У колі студентів користується популярністю і авторитетом. Не рідко до нього приходили за порадами.

1993 рік стає важливим в кар'єрі Михайла Михайловича Поплавського, за Указом міністра культури України Михайла Поплавського призначають ректором цього Київського інституту культури.

Михайло Поплавський

Через рік після отримання нового для себе звання ректора Михайло Поплавський стає професором і його рекомендують на посаду міністра культури України.

Але в цей період часу різні групи населення хотіли поборотися за це крісло, що посприяло тому, що Михайла Поплавського зняли з посади ректора вище названого інституту.

Борючись за своє крісло ректора Поплавського довелося пережити три непростих судові процеси після завершення яких йому все ж вдалося повернути цю незаконно забрану посаду. При чому в цьому велику роль зіграла підтримка декількох сотень студентів. Студентська молодь буквально пікетувала Верховну Раду і Кабінет Міністрів відстоюючи права свого ректора.

Поплавський в дусі експериментатора збирає свою команду і своєю піснею «Юний орел» і стилем одягу буквально створює іміджевий стиль університету, який закріпився за ним на багато років. Така «фішка» привернула і інвестиції, і потік студентів, що у ВНЗ почали відкривати нові кафедри і факультети, незабаром концепція ВНЗ повністю змінюється.

Поплавський не єдина дитина в родині, у нього є два брата Станіслав і Володимир і вони спільно відкривають мережу ресторанів під назвою «Отчий дім». Розташування ресторану на ділянці дороги між Одесою і Києвом.

Наситившись різної культурної і творчої життям Поплавський вирішив відправиться в політику. І відразу робить спробу і висуває свою кандидатуру до Верховної Ради по Кіровоградському округу. Перша спроба виявилася успішною адже Поплавський зміг зайняти друге місце, при цьому отримав підтримку більше 15% голосів виборців. У 2002 році Поплавський вирішив грунтовно закріпитися в сфері політики. Зростання артиста в політиці стрімко набирає обертів, і він виставляє свою кандидатуру на виборах в народні депутати по одному з округів Київської області. Цього разу довіру виборців куди більше, ніж в перший раз, і він набирає більше 48% голосів. Балотуючись в місцеві столичні вибори від Печерського району ректор університету знаходить перемогу і стає народним депутатом 4 скликання. У цій каденції нардепа він знаходиться з 2002 по 2006 рік.

Паралельно з посадою депутата він займає посаду президента громадської організації «Об'єднання українців світу». З 2005 року приєднується до Блоку Литвина. Через рік після цього Поплавський вирішує балотуватися до Верховної Ради 5 скликання від партії "Третя сила", але в цей раз до Верховної Ради йому не вдалося потрапити.

Михайло Михайлович Поплавський

З 2010 року його обирають до лав депутата в київський обласна рада від міста Ірпінь.

Наступною спробою виставити свою кандидатуру на виборах Михайло Михайлович отримує в 2012 році і тут так само отримує перемогу по округу No194 в Черкаській області. Через два роки Михайла Поплавського було вирішено обрати в народні депутати України 7 скликання. Під час того як проводилися дострокові парламентські вибори в цьому ж році Михайло Михайлович перемагає на одному з виборчих округів в Кіровоградській області.

З 2014 року Михайло Михайлович уже відомий як народний депутат України 8 скликання, так само є представником депутатської групи «Воля народу». В цьому ж році нардеп голосує за "диктаторські закони" і весь пакет антидемократичних законів, а вони в свою чергу дуже зменшуюсь права громадян і свободу слова. Внаслідок цього, його у відповідь обмежують законом забороняючи очолювати будь - які вищі навчальні заклади.

Компромат і чутки

Скандал розгорівся над ім'ям Михайла Поплавського, щодо того, що їм було приховано особняк і він привласнив ділянку, який був раніше виділ під житло студентам. Під час заповнення своєї декларації Михайло Михайлович вказав одну непримітну квартирку на Позняках в місті Києві, площа якої становить 75,8 метрів квадратних. Як було з'ясовано пізніше Михайло Михайлович приховав наявність величезного заміського будинку в Бортничах під Києвом, його площа понад 1000 квадратних метрів, на ділянці є сауна і приватне озеро. З документів які вдалося знайти в ході розслідування відомо, що будинок орендує проректор Київського національного університету культури і мистецтв Наталія Гайсінюк, а по сам будинок записаний на її 71-річного батька Анатолія Капелюшного. Але незважаючи на це всі жителі району стверджують, що фактичним власником цього будинку є саме Михайло Поплавський, який досить часто скидає на свої сторінки в соціальних мережах фотографії з цього будинку.

Наступний скандал виник на ґрунті того, що нардеп Михайло Михайлович Поплавський ректор Київського національного університету культури, вирішив створити свій приватний навчальний заклад, в яке зараховувалися студенти з 1 по 3 курс, а ректор отримував від них оплату за навчання на особистий рахунок, так стверджують в Міністерстві освіти. Студенти були переведені в державний вуз тільки тоді, коли приходив час захисту диплома, поданим питання Міністерство освіти вже передало всі наявні матеріали в Генпрокуратуру.

Фотографії

Михайло Михайлович Поплавський

Михайло Поплавський

Відео

Посилання

Фейсбук