біографія

Ярослав Миколайович Москаленко - суспільно-політичний і спортивний діяч, філантроп, народний депутат України 8 скликання, голова депутатської групи «Воля народу»,

Народжений 28 квітня 1975, в селі Лютіж Вишгородського району, що на Київщині.

сім'я

Ярослав Москаленко сімейна людина одружений, його дружина Інна Москаленко, спільно виховують двох доньок.

Освіта

Ярослав Москаленко свою першу вищу освіту здобуває в столиці в Київський електромеханічному технікумі залізничного транспорту імені Миколи Островського, закінчив його в 1997 році.

Подальше вищу освіту здобуває в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, закінчує його в 2005 році, і отримує диплом тренера з футболу та викладача фізичного виховання.

Далі вступає в Міжнародний інститут менеджменту, навчається спеціальності - «Магістр бізнес-адміністрування МВА - для вищого керівного складу» диплом з якого отримує в 2008 році. Через три роки отримує свій наступний диплом про вищу освіту закінчивши навчання в Національній Академії державного управління при Президентові України, освоює кваліфікацію - «Магістр управління соціальним розвитком»

Ярослав Миколайович не зупиняється на досягнутому і на юридичну кафедру вступає до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, диплом по завершенню освіти отримує в 2006 році.

Карьера и бизнес

З 1995 року працює на малому частому підприємстві «Бові», займаючи важливу для себе посаду - начальника відділу на підприємстві. Через чотири роки, Ярослав засновує підприємство МПП «Альфа-Трейд» і стає його директором. На початку 2003 року знову стає засновником, на цей раз це ТОВ «Синтез», на чолі якої стоїть на протязі чотирьох наступних років. В цей же період часу займає кілька керівних посад в інших комерційних підприємствах. Ярослав Миколайович стає членом Виконавчого комітету Федерації футболу України, і головою Федерації футболу Київської області, так само займає посаду віце - президент Федерації з тенісу в Україні. Його знають як засновника і почесного президента таких установ: ФК "Діназ" у Вишгороді, тенісного клубу "Campa" і БФ "Джерело надії".

Загальна діяльність Ярослава Миколайовича Москаленка в політиці починається в 2006 році, в цей час його шляхом голосування обирають в депутати районної ради в Вишгороді. Через рік Ярослава Миколайовича Москаленка обирають на пост голови цієї ж районної ради в місті Вишгород, де він відстоює права на відновлення Києво-Межигірського Свято-Преображенського козацького монастиря, так само виступає проти приватизації Межигір'я і за зведення на його місці історико-культурного заповідника. Варто нагадати, що саме з ініціативи Ярослава Москаленко Вишгородська райрада звернувся з даними пропозиціями до чинного Президента України на той час Віктора Ющенка.

В цьому ж році Ярослав Миколайович був нагороджений почесною медаллю "За працю і звитягу"

Ярослав Миколайович Москаленко

Через три роки Ярослав Москаленко стає головою Вишгородської райдержадміністрації, вже влітку цього року його призначають на посаду першого заступника голови Київської ОДА. Протягом двох років з 2010 по 2012 роки, є депутатом Київської обласної ради. Під час парламентських виборів, які проходили в 2012 році Ярослава Миколайовича Москаленка обирають депутатом Верховної Ради України 7 скликання, він висував свою кандидатуру від Партії Регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу No 96. Позитивний результат на виборах йому забезпечили набрані ним 38, 97% голосів від його виборців. В цьому ж році вирішує вийти з Партії Регіонів і через декілька днів переходить в групу "Суверенна Європейська Україна".

Під час чергових виборів до парламенту через два роки був обраний в депутати Верховної ради України, виступав як самовисуванець, підтримку отримав від БПП по одномандатному мажоритарному виборчому округу No 96, після перерахунку голосів дізнався, що здобув перемогу набравши 26,28% голосів виборців.

Уже в кінці цього року Ярослав Миколайович увійшов до депутатської групи «Воля народу» ВРУ. У цьому питанні користувався послугами декількох помічників, одною з них є - Кацуба Наталія Іванівна, а вона як відомо представниця харківського бізнес-клану Кацуба. У цьому ж 2014 році Ярослава Москаленко в політиці знають як кнопкодава і прогульника чималої кількості засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Москаленко голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року, так само є досить частою фігурою в шести антикорупційних розслідуваннях.

Ярослав Миколайович Москаленко

Через рік після того як увійшов до депутатської групи, його призначають на нову посаду, тепер він стає головою підкомітету з питань вирішення наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту постраждалих внаслідок катастрофи, так само стає членом Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики.

Уже в 2019 році Ярослав Миколайович вирішує балотуватися до Верховної Ради 9 скликання по округу No96, що в Київській області, висувається як безпартійний самовисуванець, проходить по мажоритарці.

Компромат і чутки

Декларація Ярослава Москаленко за 2017 рік свідчила про те, що їм було отримано 440000 гривень з яких 187000 гривень, це заробітна плата Ярослава, а решта 253000 гривень йому взялася компенсувати Рада за виконання депутатських повноважень. Само собою сім'я Москаленко не живе на одну заробітну плату Ярослава Миколайовича, вести і поповнювати сімейний бюджет йому допомагає його дружина Інна. Згідно з інформацією про доходи, які вона внесла в декларацію, її заробіток за той же 2017 рік склав 14000000 гривень.

Найбільшу частину від всієї суми коштів вона отримала після того як продала акції і свою частку підприємства «Металсіндікат». Ці дві угоди принесли їй 13000000 гривень. Основну частину коштів вона отримала після продажу акцій і своєї частки підприємства «Металсіндікат», саме ці угоди і принесли Інні Москаленко 13000000 гривень.

Ярослав Москаленко

Ярослав Миколайович Москаленко став одним з 54 народних депутатів які не задекларували свій бізнес в 2014 році їм стало підприємство ТОВ "Синтез". 

Ярослава Миколайовича Москаленка звинувачують в підкупі своїх виборців в той час, коли проходили парламентські вибори в 2012 році в селі Жукин Вишгородського району Київської області, кандидат в народні депутати Ярослав Москаленко разом з главою Вишгородської РДА Олександром Приходько прийняли рішення відкрити оновлену після ремонту амбулаторію. Варто нагадати, що Ярослав Москаленко в цей же період часу подарував 10 велосипедів для фельдшерів.

У Бородянці Ярославом Москаленко і головою Бородянської районної ради Ігорем Кунцем, і. о. голови райдержадміністрації Юрієм Хоменко, начальником Головного управління охорони здоров'я ОДА була відкрита оновлена ​​після ремонту дитяча консультація.

Ще згодом стало відомо, що Ярослав Москаленко роздавав продуктові набори в які входили: горілка, борошно, згущене молоко, цукор і цукерки. Всім представникам свого електорату, за допомогою бюджетних коштів газифікував села, набував апарати УЗД. За період передвиборної кампанії відбудував три стадіони клубу "Діназ". Ярославом Миколайовичем було проведено сімейний спортивний фестиваль "Моя сім'я", по виборчому округу, відбудував велику кількість спортивних майданчиків. 

Як і більшість народних депутатів Москалеенко Ярослав Миколайович працює з різними помічниками серед них ті які працюють за строковим трудовим договором на постійній основі: Булгакова Наталія Петрівна, Гребелюк Любов Михайлівна, Козіч Віталій Олександрович. На громадських засадах відомі такі люди: Духота Валентина Іванівна, Єрко Галина Георгіївна, Леляки Олександр Іванович, Мельник Василь Віталійович.

фотографії

Ярослав Миколайович Москаленко

Ярослав Москаленко

відео

Посилання

Фейсбук