Біографія

Степан Петрович Івахів - народний депутат 8 скликання, заступник голови групи "Воля народу", є членом Комітету Верховної Ради України займається питаннями будівництва, містобудування і житлово - комунального господарства, член Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Народжений Степан Петрович був 24 січня 1968 року в селі Андріївка Жовківському районі Львівської області.

Національність - українець

Сім'я

Степан Петрович Івахів сімейна людина він одружений, його дружина Світлана Володимирівна стала відомою банефіцирною власницею СІС КОМПАНІ, так само у них троє спільних дітей: дві дочки Тетяна і Ганна, і син Антон який так само є бенефіціарним власником ТОВ "СОЛЮШНС-АВ".

Освіта

Івахів Степан Петрович для здобуття вищої освіти вибирає для себе Український інститут інженерів водного господарства, на сьогоднішній день він перейменований і тепер називається - Національний університет водного господарства та природокористування, знаходиться в місті Рівне. З майбутньою спеціальністю Степан Петрович досить швидко визначився, вибравши кафедру інженер - будівельник, тут навчався з 1985 по 1992 рік, на два роки в середині навчання брав академічну відпустку, але все ж по завершенню навчання отримав диплом інженера - будівельника.

Кар'єра і бізнес

Відразу після закінчення Українського інституту інженерів водного господарства, Степан Петрович відкриває підприємство співзасновником і співвласником якого стає, називає його ФПГ «Континіум», тут працює до початку своєї політичної кар'єри.

Політичною діяльністю Степан Петрович починає займатися після досвіду бізнесмена, з 2002 року, саме в цьому році він проходить за списками до Верховної Ради 4 скликання від Партії "Нова генерація України". Через чотири роки будучи членом Народної партії, так само за списками Степан Івахів проходить до Волинської обласної ради 5 скликання від партії "Народний блок Литвина", і в цей же час до Верховної Ради 5 скликання від тієї ж партії, будучи в списках під No133.

Через чотири роки в 2010 Степан Петрович проходить за списками до Волинської обласної ради 6-го скликання, на цей раз від Партії Регіонів. Стає членом постійної комісії займається питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв'язків та інвестицій.

Степан Петрович Івахів

Через два роки після цього Степана Петровича Івахіва обирають до Верховної Ради 7 скликання в яку він входить як безпартійний самовисуванець по округу No21 (мікрорайон Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони), йому вдається перемогти і набрати більше 37% голосів, тим самим випередивши менше ніж на 1% кандидата від ВО Батьківщина Ігоря Гузя. Степан Петрович був позафракційним, з лютого цього ж року стає членом групи "Суверенна європейська Україна".

2014 рік стає важливим для Івахіва Степана Петровича, так як він входить в число народних депутатів 8 скликання, був обраний у мажоритарному окрузі No21 у Волинській області, відомий на той час - як безпартійний самовисуванець. У листопаді цього року входить до Верховної Ради як народний депутат України від команди "Воля народу". Степан Петрович Івахів відомий як злісний прогульник величезної кількості засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання, кнопкодав, часто фігурував в антикорупційних розслідуваннях по політичній корупції, так само голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

У 2019 Степан Петрович пройшов по мажоритарці до Верховної Ради 9 скликання як самовисуванець.

Компромат і чутки

На сьогоднішній день дуже багато народних депутатів, політиків і бізнесменів змогли збільшити свої капітали за рахунок збереження високого "Зеленого" тарифу ". Так і народний депутат Степан Петрович Івахів представник команди" Воля народу ", помічений в списках найбагатших людей, його капітал складає - 116 000000 доларів, він володіє трьома підприємствами, які виробляють сонячну енергію за "зеленим" тарифом. Ці три компанії допомагають Івахіву заробляти на так званому «зеленому» тарифі - спеціальною ціною, згідно з якою купується енергія, вироблена з відновлюваних джерел енергії. Детальніше про це Про це свідчить постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг No 444 від 29.03.2019 року. 

Народний депутат Степан Петрович Івахів

Скандал розгорнувся на Волині, коли Івахів почав використовувати діяльність благодійного фонду для того, щоб загітувати вручення подарунків майбутнім виборцям в 2014 році. На той час будучи кандидатом в народні депутати Степан Івахів, організував зустріч з виборцями, висвітлюючи роботу благодійного фонду, в кінці зустрічі всі запрошені отримали подарунки, нібито від благодійного фонду.

У процесі всього свого виступу Степан Петрович Івахів не раз згадував, що так як зараз період виборів, то він особисто вручати подарунки не може, для цього він передав слово заступнику фонду "Патріоти Волині", і за сумісництвом помічнику Степана Івахіва - Валерію Черкаскові.

Ним виборцям було розказано, що Степан Петрович Івахів є засновником даного фонду, після чого Валерій Черкаска вручив подарунки та конверти всім присутнім жителям села Любитів. Варто відзначити, що гроші були отримані директором школи для косметичного ремонту будівлі школи, сільським головою на будівництво нової огорожі навколо кладовища в сумі 15000 гривень, одна багатодітна родина отримала в подарунок мікрохвильову піч, а сім'ї військовослужбовця, який був в полоні - 2000 гривень. Ще чималу частину подарунків представник фонду "Патріоти Волині" обіцяв передати незабаром. До кожного подарунка були додані брошури, де дуже часто згадувалося, що Степан Петрович є чеснотою людиною і засновником благодійного фонду, а це в свою чергу не давало сумнівів виборці за кого віддати свій голос. 

Степан Івахів

Ще один підкуп який був помічений за Степаном Івахівим, це подарунок народному депутату Ярославу Москаленко, який очолює у Верховній Раді депутатську групу «Воля народу». Йому був вручений подарунок у вигляді годинника вартість якого становить 0,60 млн грн. Саме так їх вніс народний депутат в свою декларацію, тим самим змінивши свій матеріальний стан. Годинник був подарований Сергієм Лагуром і Сергієм Арєф'євим. Ареф'єв відомий як депутатський помічник Москаленко, якийсь час назад був депутатом Київської облради від Партії регіонів. Власні фірми Сергія Ареф'єва - це ТОВ «Капель бум» і ТОВ «Комфорт плюс», ними було отримано замовлення від державного ПАТ «Укргазвидобування». Сергій Лагур є співвласником групи «Контінімум», а тут його бізнес-партнером є інший депутат з «Воля народу» Степан Петрович Івахів.

Сергій Лагур і Степан Івахів є співвласниками ВАТ «Банк інвестицій та заощаджень», як відомо, посаду акціонера цього банку займає дружина Москаленко - Інна Москаленко. У 2014 році в «Укргазвидобування» був відкритий рахунок в «Банку інвестицій і заощаджень», в травні наступного року держкомпанією було розміщено в цьому банку депозит на 373 000000 гривень. 

Степан Петрович Івахів, як і більшість нинішніх народних депутатів працює з помічниками, так з ним за строковим трудовим договором на постійній основі працювали такі люди: Цибенко Андрій Петрович, Попова Наталія Володимирівна і Бащук Володимир Васильович. На громадських засадах з ним спільно працювали: Бардась Денис Васильович, Захарчук Олег Юрійович і Ковальчук Олександр Андрійович.

Фотографії

Степан Петрович Івахів

Степан Івахів

Відео

Посилання

Фейсбук