Біографія

Ігор Миколайович - на сьогоднішній день відомий як народний депутат у 4 - 8 скликаннях, діючий член партії "Відродження", має членство в Комітеті Верховної Ради України, які займаються питаннями транспорту, відомий політичний діяч України.

Родом Ігор Миколайович Шкіря з села Новгородське, що в Донецькій області, народився 20 серпня 1965 року.

Сім'я

Ігор Миколайович сімейна людина, тривалий час одружений на Інні Миколаївні займає посаду помічника - консультанта народного депутата України і є спільний син - Дмитро 1988 року народження.

Освіта

Ігор Миколайович надходить в Дзержинський гірничий технікум, і закінчує навчання в ньому в 1984 році. Після цього надходить до Донецького політехнічного інституту, обравши для себе напрямок за спеціальністю - гірська електромеханіка, і через два роки отримує диплом гірничого інженера. Наступну освіту він отримує в Донецькому державному університеті за спеціальністю правознавство, освоїв кваліфікацію юриста і отримав диплом в 1995 році.

Кар'єра і бізнес

Протягом дванадцяти років з 1990 року ним зайнято місце на високій і перспективної посади, а саме президента ТОВ "Виробниче об'єднання".

Успішно працює на посаді віце - президента відомого баскетбольного клубу "Шахтар" починаючи з 1997 року, протягом трьох років.

У політичній діяльності починає виникати в тому ж 1997 році, в той час його шляхом голосування обирають депутатом Донецької міської ради, там йому доводиться плідно працювати в Раді, який займається питаннями відкритих економічних зон, що знаходиться в Донецькій області. В цьому ж році Ігор був обраний на посаду депутата Донецької міської ради.

В цей час, будучи вже якийсь час бізнесменом, Ігор Шкіря займається активною спонсорської роботою і фінансує деякі діючі проекти. У цьому ж 1997 році в місті Донецьку був сформований перший масштабний регіональний телевізійний проект, який опікувався фінансовою підтримкою обдарованих дітей, під назвою "Зірки і зірочки", саме співзасновником цього проекту і був тривалий час бізнесмен Ігор Миколайович. На сьогоднішній день проект так же функціонує тільки вже в форматі міжрегіонального телевізійного фестивалю.

1997 рік чималі продуктивний для бізнесмена Ігоря Миколайовича, він успішно продовжує роботу у благодійній сфері, на цей раз їм був відкритий фонд «Донбас-2000». Даний благодійний фонд в основу взяв надання допомоги дітям - сиротам та обдарованої молоді. Через чотирнадцять років після відкриття фонду, його було вирішено перейменувати, тепер йому присвоїли назву - "Благодійний фонд Ігоря Шкірі". На сьогоднішній день функціональність фонду не зупинена і він все ще діючий.

Через рік Ігор Миколайович вирішує балотуватися по округу No57 від "Партії праці і Ліберальної партії - РАЗОМ".

Ігор Миколайович Шкіря

Будучи одним з учасників Партії Регіонів в 2002 році, політичний діяч вирішує представити свою кандидатуру до Верховної Ради України від блоку "За єдину Україну", отримує позитивний результат по Селидівського округу No 57, набравши при цьому 45,78% голосів від виборців. В період 4 скликання, народному депутату випадає можливість стати одним з учасників Комітету з питань будівництва, транспорту, житлово - комунального господарства та зв'язку, а так само в той час він бере членствовання в Міністерстві транспорту України.

В середині 2004 року Ігор Миколайович отримує нагороду за внесок у державне будівництво законотворчу діяльність парламенту, йому був виданий орден "За заслуги" 3 ступеня.

Під час наступних виборів через два роки в парламент Ігоря Миколайовича обирають на посаду народного депутата за списками партії Регіонів в яких він був No38. Під час 5 скликання його обирають на посаду головного голови Комітету з питань транспорту і зв'язку, а так само заступником голови Тимчасової слідчої комісії займається питаннями ведення діяльності Національної ради.

Рік по тому, коли відбулися вибори до парламенту Шкіря знову обирають депутатом від Партії регіонів, де за списками він проходить No157, в цей же час він входить в команду Комітету з питань транспорту і зв'язку. Через два роки народного депутата Шкіря обирають на посаду віце - президента Всеукраїнської асоціації авто перевізників. І вже з літа 2010 року Ігор Миколайович Шкіря займає почесну посаду голови Ради, що займається питаннями туризму і курортів України. У цьому ж році він приступає до посади президента Всеукраїнської асоціації «Укрбетон».

2011 рік особливо важливий для Ігоря Миколайовича, так як він отримує нагороду за вагомий особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету, за вагомі заслуги в державній, соціально-економічної діяльності, Ігор був нагороджений орденом «За заслуги» 2 ступеня.

Через рік після планових виборів в парламент його обирають на посаду депутата від Партії Регіонів по одномандатному виборчому округу, де від No52 в списках по Донецькій області. Так само стає головою підкомітету займається питаннями транспорту і зв'язку.

Був самовисуванцем під час дострокових виборів до парламенту в 2014 році, його шляхом голосування обрали на посаду депутата по мажоритарному виборчому округу No52 в Донецькій області. Так само він стає членом групи "Партія" Відродження "та учасником Комітету, який займається всіма питаннями пов'язаними з транспортом.

Ігоря Миколайовича Шкіря називають кнопкодавом і прогульщиком величезної кількості засідань комітету У Верховній Раді під час 8 скликання. Варто зауважити, що народний депутат був частою фігурою під час антикорупційних розслідувань. Брав участь в голосуванні за диктаторські закони, а саме 16 січня 2014 року, в цей же час голосував за Закон про основи державної мовної політики двома роками раніше, цей закон дозволяв розширювати споживання російської мови.

Компромат і чутки

Журналісти одного з друкованих видань повідомляли, що «Донецкобенерго» було розіграно індивідуальний тендер для фірми ПрАТ «Бетон Нова», власником якої є Ігор Миколайович Шкіря. Єдиним його конкурентом на торгах щодо придбання ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» виробів з бетону була фірма ТОВ «Альфаро», якою володіла Алла Касаткіна. Шахрайство було розкрито завдяки заявленому номером телефону, який був ідентичний номеру зазначеному на попередніх тендерах від компанії ТОВ «Контракт Індастрі», її співвласником через ряд фірм було ТОВ "ВО" Іліташ ", її співзасновником є ​​той же Ігор Миколайович Шкіря. Https: // www.chesno.org/akb/case/1018/

Стало відомо, що Ігор Шкіря приховував свій бізнес протягом довгого часу, і не декларував його. Дана інформація з'явилася на сайті Чесно, там докладно розповідається про те, що народний депутат у своїй декларації за 2017 рік не подав інформації про свій співзасновництві на підприємстві ТОВ "Виробниче об'єднання" Інталіш "і ТОВ" Бетон Нова ", лише в 2018 році їм було зареєстровано одне з них "Інталіш", а друге так і залишається в тіні. 

Під час сесії в Троїцькому міськраді Ігор Шкіря став учасником конфлікту, який розгорівся голови громадської ради при Донецькій ОДА Ірини Кирикова. У той час як йшло обговорення про прийняття бюджету, Ірина вийшла до трибуни і звинуватила Шкіря в тому, що він був одним з тих хто розпалив війну на Донбасі. Після кинула в обличчя Ігорю Миколайовичу пакет з червоною фарбою, а далі почалася сутичка між опонентами з двох сторін.

Фотографії

Ігор Миколайович Шкіря

Ігор Шкіря

Відео

Посилання

Профіля на соцаальніх сторінках Ігора Миколайовича Шкірі не знайдено