Біографія

Хомутиннік Віталій Юрійович - діючий депутат Верховної Ради України з 4 - 8 скликання, починаючи з 2002 року. Отримав орден "За заслуги" 3 ступеня, є заслуженим економістом України.

Віталій Юрійович, народився 4 серпня 1976 році в місті Макіївка Донецька область.

Національність - українець.

На вищому рівні володіє англійською мовою, серед захоплень спорт і подорожі.

Сім'я

Віталій Юрійович сімейна людина він одружений на Світлані Юріївні Хомутиннік, і з дружиною разом виховують сина Артема.

Освіта

Хомутиннік вступає в Донецьку державну академію управління, вибирає для себе напрямок фінанси і кредит, закінчив академію в 2000 році. Далі вирішує здобути другу вищу освіту, на цей раз в Національній юридичній академії України, диплом юриста Віталій Юрійович отримує в 2007 році.

Кар'єра і бізнес

Перший досвід роботи Віталія Хомутинніка відбувся в 1991 році в ДП «Спеціалізованому управлінні рекультивації і механізмами будівництва» на посаді простого робітника, на цьому місці він працював протягом трьох років, а з 1994 року йому вдається зайняти місце комерційного агента.

Початковий етап становлення життя Віталія проходив в його рідній Макіївці. З 15 років його починає цікавити такий напрямок, як бізнес. І вже 1993 році він стає засновником своєї власної комерційного справи, основою якого був бізнес на купівлі - продажу різних товарів. Само собою, Віталія Хомутинника був потрібен стартовий капітал, і він дуже оригінально підійшов до цього питання. Він не взяв гроші на розвиток бізнесу у батьків і навіть не оформляв позику в банку, а активно зайнявся залученням грошей від покупців. Цей рік дуже важливий в кар'єрі Віталія, так як він відкриває свою фірму "Каскад", вона займається пошиттям спецодягу для робітників в промислових компаніях, вона була заснована в Макіївці, адже саме тут він працював протягом семи років на всіляких посадах. Через деякий час на базі цього підприємства було організовано виробничо-комерційна фірма, а через короткий час ЗАТ «Каскад», що займається постачанням промислового обладнання на підприємства по всій Донецькій області.

У 2001 році в ПК АОЗО «Спецодяг» заступає на посаду генерального директора і працює на ній протягом 2 років.

Компромат і чутки

У політиці Віталій Юрійович виникає з 1998 року, його обирають депутатом в Центрально-міську раду в Макіївці, і там він засідає на пост голови планово-бюджетної комісії, в даному напрямку працює протягом 4 років. У той період часу Хомутинником була обрана найбільш популярна на той час Партія регіонального відродження України. Дана партія була створена зовсім незадовго до парламентської компанії 1998 року, коли вибори закінчилися під час підрахунку голосів приймальна комісія повідомила, що партія набрала лише 0,9%, а через три роки ця партія була перейменована в відому всім на сьогоднішній день - Партію Регіонів.

Уже з 2002 року Віталій повноцінно занурився в політику, і зробив такий маневр, як і належить усім політичним діячам, почав переписувати всі свої наявні бізнес - активи на близьких і родичів. На нинішній час все корпоративні справи Віталія Юрійовича, як свідчить офіційний документ - належать його дружині, матері і братові.

Починаючи з 2002 року Хомутиннік три рази балотується, висуває свою кандидатуру до Верховної Ради від Партії Регіонів, і старання не були марними вже в середині цього року він стає нардепом України, проходить по виборчому округу No53 в Макіївці.

Через рік заступає на пост радника прем'єр - міністра України, на цій посаді працює і налагоджує контакти протягом трьох років. Уже на виборах президента в 2004 році був відомий як, один з представників Віктора Януковича, так само в той час береться очолювати коаліцію молодіжних організацій «Молодь обирає Януковича».

Хомутиннік Віталій Юрійович

Далі на виборах до парламенту, які проходили в 2006 році, Віталію Юрійовичу вдається пройти до Верховної Ради, перебуваючи під No15 в списку партії. На сьогоднішній день Хомутиннік Віталій Юрійович відомий як, наймолодший народний депутат, є керівником Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики. На його рахунку більше 80 законопроектів, які працюють в напрямку покращення економічної та соціальної політики держави, більша частина з них вже прийнята. Яке - то час назад депутат, був в рядах активістів під час розробки та прийняття Податкового кодексу.

Віталій Юрійович відомий як яскравий прихильник партії біло-блакитних, і як тільки може це підкреслює. Віталій сміливо носив на шиї шарф синього кольору як прихильник Януковича, і досить часто брав участь в дебатах в натовпі помаранчевих і біля Верховного суду.

З 2010 по 2014 рік є главою комітету з питань податкової та митної політики.

Вже не є новиною те, з яким розмахом любить відзначати свій день народження Віталій Юрійович. Ось так 37 свій день народження він відзначав так, як не можуть собі дозволити навіть лідери рейтингів українських мільйонерів. Свято відбулося на грецькому острові Корфу. Місцем святкування був обраний палац Ахіллеон побудований в 1890 році, а для прибуття на острів Віталієм Хомутинником була замовлена ​​яхта, оренда якої обходиться від 310000 євро за тиждень. 

На початку 2014 року вирішує вийти і партії Регіонів, якій присвятив 13 років політичної діяльності, і на протязі десяти місяців складається в депутатській групі "Економічний розвиток", де був призначений на посаду співголови.

В цьому ж році Віталія Хомутинника обирають депутатом Верховної Ради 8 скликання, він проходить як самовисуванець по округу в місті Харкові. Виступає в ролі голови депутатської групи "Відродження" так само в Харкові. В цей же час став одним з учасників конфлікту, що розгорівся навколо державного підприємства «Укртранснафта», виступав на стороні олігарха Ігоря Коломойського. Як стало відомо у Коломойського і Хомутинніка є спільне газодобувний підприємство, а з 2015 року Віталій Юрійович придбав собі 5% акцій одного з найбільших українського маслопереработчіка - холдингу «Кернел». 

Віталій Хомутиннік

Влітку 2015 року його входить до президії політради партії "Відродження", відразу ж після об'єднання з однойменної парламентської групою.

Останні новини неодноразово висвітлюють, що Віталій Юрійович знову став учасником історій в зв'язку з обґрунтуванням SMS-листування зі всілякими державними чиновниками. Уже в лютому 2015 року журналістами був пред'явлений знімок, на якому видно переписку депутата з губернатором Одеської області Ігорем Палицею, під час засідання Верховної Ради. По знімках добре видно, що цими людьми обговорювалася схема і різного роду домовленості пов'язані з митницею. Це незабаром послужило звільненням керівництва Державної фіскальної служби.

Подана ним декларація за 2014 рік свідчила, що депутатом було зароблено 293 800000 гривень.

За 2017 рік компанія Cascade Investment Fund, яка належить Віталію Хомутинніку змогла збільшити його фінансовий стан, пакет акцій в Kernel Holding S.A. виріс з 5% до 6,59%.

Перед другим етапом виборів в квітні 2019 року, Хомутиннік стверджував, що він, як і більшість українців, сподівається, що після зміни влади в країні будуть зміни в кращу сторону. Так що в разі якщо Зеленський переможе на президентських виборах, то група співголовою якої є Віталій Юрійович, буде підтримувати законопроекти новообраного президента України.

Фотографії

Хомутиннік Віталій Юрійович

Хомутиннік Віталій

Відео

Посилання

Сторінки Віталія Юрійовича в соціальних мережах не знайдено