Біографія

Володимир Володимирович Зубик народився в місті Львів 28 лютого 1958 року.

Національність: українець.

Знак зодіаку Риби.

Сім'я

Дружина Володимира - Олена Євгенівна Зубик, 1958 р.н., домогосподарка. З дружиною вони виховали чотирьох дітей з яких три дочки і один син. Дочки: Юлія Володимирівна 1984 р.н, Софія Володимирівна 1996 р.н., Анастасія Володимирівна 2002 р.н., а син Максим Володимирович 2000 р.н.

Освіта

Вищу освіту здобув у Львівському торгово-економічному інституті за спеціальністю організація механізованої обробки економічної інформації по кваліфікації інженер-економіст.

Володимир Зубик

Кар'єра і бізнес

Отримавши диплом інженера-економіста почав працювати на посаді бухгалтера в централізованій бухгалтерії тресту їдалень Львова. Протягом восьми років був ревізором контрольного відділу громадського харчування. Далі протягом року був директором підприємства «Прогрес», не на багато довше прокерував підприємством «Оушен». Після чого протягом 10 років до 2005 року був генеральним директором компанії «Уорлд Уайд Нова Асошіейтс Інк». Поки був директором на цьому підприємстві, мав громадянство в державі Кабо-Верде.

Повернувшись в Україну, ще рік займався підприємництвом, після чого вирішив піти в політику. І вже в 2006 році стає народним депутатом від партії «БЮТ». Але всього через кілька місяців переходить в коаліцію «Партії регіонів» та на парламентських виборах в 2007 році балотується за списками від регіоналів.

У 2012 році балотується вже як самовисуванець і отримує перемогу і разом з цим довіру 43,8% тих, хто проголосував за нього. У Верховній Раді знову входить у фракцію «Партія Регіонів».

У 2014 році робить заяву про вихід з цієї партії. У цьому ж 2014 році знову проходить в раду як самовисуванець по Черкаській області. Тоді на виборах він отримує 31,26% голосів виборців.

Компромат і чутки

Відкриті джерела повідомляють, що Зубик зовсім не мав права балотуватися і ставати народним обранцем, так як на момент виборів він за законом повинен був жити в Україні протягом п'яти років, а згідно з біографією та його діяльністю він до недавнього часу працював в компанії і мав громадянство в державі Кабо-Верде. 

Неодноразово на різних прес-конференціях і зустрічах Зубик з хвастощами розповідав про свою діяльність як успішного підприємця і стверджував, що він був одним із спонсорів партії «БЮТ», але з часом в ній розчарувався, так як учасникам партії приходили різні установки деякі з яких суперечили моралі учасників.

За словами Зубика однієї з таких установок було скандування «Мороз-Іуда», а також надсилання їх битися зі своїми ж колегами. Але не дивлячись на партійні розбіжності і особисті переконання, до лідера партії Юлії Тимошенко він ставитися дуже добре і називає її людиною, яка знає, що говорить і своєю вірою в слова і дії підтягує інших людей. Але головна проблема БЮТу в оточенні яке складається далеко не завжди з чесних і добропорядних людей.

За своє бажання всидіти на кількох стільцях одночасно був виключений з фракції «БЮТ» після того, як Зубик переметнувся до регіонів. Тоді під час міжпартійного з'їзду блоку партії Юлія Тимошенко назвала 16 прізвищ-зрадників, яких виключила з фракції. Серед них було і прізвище Зубика. 

Не маючи ставлення до культурної спадщини суспільства Зубик вирішив і інших людей позбавити культурної та історичної спадщини. Так, ще в 2013 році у Львові на вул. Озаркевича підприємство під назвою «Розвиток нерухомості» до якого безпосередньо має відношення Зубик загнали великогабаритну техніку, яка знищила стару частину будинку зі шпилем митрополита Андрія Шептицького. 

Незабаром було визнано, що знищений будинок був пам'ятником архітектури і історії.

У 2014 році Зубик був одним з тих народних обранців, які голосували за диктаторські закони, які мали на увазі під собою обмеження прав громадян і свободи слова.

Забажав Володимир Зубик зайнятися спорудженням офісної будови прямо біля руїн Десятинної церкви. Активісти кілька років намагалися боротися з його незаконним будівництвом в буферній зоні біля пам'ятки всесвітнього значення - біля собору Софії Київської. 

Будівництво почалося ще перед майданом, а після нього з новою силою активно продовжилося.

Але щоб хоч якось продемонструвати свою приналежність до народу і якомога далі відвести розмови про його будівельні махінації Зубик в 2014 році разом з 12-ма представниками від регіоналів оголосив підтримку народу і скликав екстрений збір Ради.

Такий їх збір був ініційований для повернення парламентсько-президентської форми правління. На це їх підштовхнули криваві події, що відбуваються на майдані.

У цьому скандалі засвітився друг і помічник Зубика - Валерій Кулаков. Взимку 2017 року біля пам'ятника архітектури і містобудування XIX століття - садиби Терещенків на бульварі Шевченка був виявлений будівельний паркан, за яким передбачалося встановлення житлового комплексу. 

Відкриті джерела повідомляють, що у забудовника не було дозволів для початку будівництва на цій території, до того ж проект не відповідав нормам. З настанням тепла все ж почалися будівельні роботи, які спробували зупинити місцеві жителі, вони писали позови і петиції. На що національна поліція порушила провадження у статті про знищення або псування пам'яток. Забудовникам було видано припис, згідно з яким вони повинні були припинити будівництво. Ділянкою володіла фірма «Рома-м», а будівельні роботи проводила фірма «Інтеграл-буд», які пов'язані між собою і бенефіціаром цих фірм є саме помічник Зубика - Валерій Кулаков. В результаті Кулаков перестав бути помічником Зубика, на його місце став Павло Зварич, який був керівником фірми, яка також пов'язана з компанією «Інтеграл-Буд». Але сам Зубик природно відхрещується від всіх цих будівельних справ

Будівельні скандали не перестають відвідувати народного обранця. Так, під сумнів було поставлено будівництво житлового комплексу "Нивки Парк" і "San Francisco Creative House", які споруджуються на Київських Нивках. Сумніви про законність будівництва висунув народний депутат Борислав Береза, який стверджував, що його турбує, що майбутній житловий комплекс не відповідає генеральному плану Києва. Будівництвом комплексу «Нивки парк» займається не без відома вже компанія «Інтеграл-Буд» головним бенефіціаром якої як і раніше є Володимир Зубик

Володимиру можна сміливо вручити звання не народного обранця, а народного прогульника, так, як тільки за 2017 рік з 1312 голосувань він відвідав і взяв участь лише в 95

Під час виборчої компанії на вибори в 2019 році Зубик знову зробив ставку на місто Черкаси та його жителів. І аналізуючи агітаційну та виборчу діяльність різних кандидатів Зубик підкреслював, що він не буде дарувати людям букварики, а прийде до кожного села і залишить там мінімум 5 тис.доларів. За словами політика кращий спосіб показати людям, що вони тобі симпатичні це відкрити гаманець, дістати гроші і залишити їм. І для народного обранця це далеко не нова, а вже перевірена тактика, до того ж так можна міркувати, будучи власником кількох далеко не бідних компаній, зокрема мати відношення до компанії імпортеру палива «Лівела». 

Фотографії

Володимир Зубик

Володимир Зубик

Відео

Посилання

Фейсбук