Біографія

Станіслав Семенович Березкін народився 12.05.1959 року в Кіровоградській області. Закінчив інститут, працював на державних і приватних підприємствах. Поки не став відомим завдяки фейковим сайтам, скандалам з дочкою і п'яним водінням автомобіля. Народний депутат неодноразово з'являвся на сторінках газет та інтернет видань, як одіозний політик. Варто зауважити, що депутат Березкін жодного разу не був автором законопроектів або поправок, які б покращили життя українців. Але при цьому, став одним з народних обранців, які проголосували за скасування Кримінального кодексу, який передбачав покарання за незаконне збагачення посадовими особами. Діти Станіслава Семеновича фігурували в гучних розслідуваннях, були під слідством і звинувачуються в розкраданнях. Незважаючи на це, Березкін подав свою кандидатуру на пост народного депутата в 2019 році. Крім того, він був одним з депутатів, які в 2014 році голосували за закони Януковича проти Євромайдану. У тому ж 2014 потрапив в список найбагатших українців за версією "Форбс".

Станістав Березкін

Сім'я

Одружений на Ірині Березкіній, двоє дітей: Максим і Вікторія.

Освіта

Закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування отримав освіту за спеціальністю інженер-механік.

Станіслав Березкін

Кар'єра і бізнес

У 1976 році Березкін почав працювати в Кіровоградській обласній станції юних техніків і вів авіаційний гурток.

1977-1979 роки служив в Радянській армії.

1983-1984 працював в Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування.

Далі займав виключно керівні посади, але надовго не затримувався ніде, крім Верховної Ради:

У 1992 всього лише рік працював в АСО "Інгул".

1993-1994 працював на МП "Система".

1995 рік працював в СП "Алфета-Система".

У 1996 став керівником "Система ССБ".

1996-2000 працював в Акціонерному товаристві закритого типу з іноземними інвестиціями "Сонола".

У 1998 обраний депутатом Кіровоградської обласної ради.

2000-2006 роки Корпорація "Система ССБ".

У 2003 році член виконкому Кіровоградської міськради і віце-президент обласного відділення "Пошук" Українського союзу промисловців і підприємців.

З 2005 року Березкін голова наглядової ради промислової групи "Креатив".

У 2011 році вирішив йти до Верховної Ради за списками БЮТБ, тоді ж перейшов до Партії Регіонів.

Чотири рази ставав народним депутатом.

Станіслав Березкін

Компромат і чутки

Найактуальніше питання, яке виникає при детальному читанні біографії Станіслава Березкіна: звідки взялися гроші у бідного сільського хлопця на агрохолдинг? Історія про те, як в шкільні роки він здавав метал і отримував по 50 руб не рятує депутата від чуток про те, що гроші були отримані шляхом махінацій. Офіційна версія розповідає наївним українцям про те, що перші великі гроші для відкриття бізнесу Березкін виграв в казино. Але більш реалістична версія свідчить, що заробив депутат свій капітал завдяки кредитним махінацій.

Як повідомляють джерела, в 1996 році він отримав гроші на будівництво заводу з виробництва масла від ЄБРР. Але другий транш отримав для будівництва ще одного заводу з виробництва масла в тій же області, але вже від Western NIS Enterprise. Тоді була заснована фірма "Сонола" і Березкін отримав контрольний пакет акцій. Далі була десятирічна тяжба, так як Станіслав Семенович відмовився віддавати кредит, привласнивши собі гроші. Після виграшу американської компанії, він все таки віддав кредит, але залишив завод собі.

2007 рік став особливо скандальним, тому що в цьому ж році співвласники "Соноли" були не згодні з планами Березкіна щодо майбутнього комбінату, після погроз продали свою частку з втратами і без прибутку.

Жах у тому, що закриття підприємств, які регулярно здійснював Березкін, завжди позначалися на двох сторонах: на гаманці Станіслава Семеновича, який збільшувався і на гаманцях звичайних робітників, які нищали. Адже, він просто не виплачував зарплати службовцям, "кидал" їх на гроші і зникав. Про це говорять в статтях, які викривають злочинну діяльність Березкіна.

Варто зауважити, що Юлія Тимошенко була свідком відкриття заводу Березкіна і розраховувала на нього, як на надійного партнера по бізнесу і Парламенту. Але в 2011 році, зайшовши в Раду зусиллями Юлії Володимирівни, Березкін переметнувся до Партії регіонів. Уже тоді, це було збіговисько олігархів, які представляють свій бізнес у владі. Депутат за всю свою політичну діяльність не показав закони, які сам написав, зате в 2014 році голосував за диктаторські рішення Януковича.

У 2011 році розгорівся скандал, пов'язаний з заводом "Креатив" та екологічними проблемами в Кіровоградській області. Депутат від Партії Свобода заявив, що переробка насіння робить життя в регіоні нестерпною - шум, сморід і бруд стали реальною загрозою здоров'ю та життю місцевих жителів. Це питання дуже швидко "зам'яли", видаливши всі статті та незадоволені коментарі з інтернету. Представникам контролюючих органів перевірити потужність так і не вдалося - їх просто не впустили на територію заводу.

Станіслав Березкін

Діти народного обранця не покидають стрічку новин. Так, в 2019 році Син Максим і дочка Вікторія Березкіна стали підозрюваними в розкраданні 20 млн доларів з "Ощадбанку". Банк відстояв частину своїх грошей і зняв з сина нардепа 114 млн грн, як повідомляють ЗМІ. Ця махінація була на стільки відкритою і брудної, що її складно не помітити журналістам серед усього того, що відбувається: "Креатив" взяв кредит в "Ощадбанку" і щоб не отдивать гроші, підприємство оголосило про банкрутство в 2014 році. При цьому, показавши збиток в більш ніж 2 млрд грн. Але заковика в тому, що прибуток за аналогічний період у 2013 році становила майже 364 млн грн. Як так швидко фірма пішла в мінуса - відомо Берьозкіну, який вже не перший раз проводить такі махінації.

Варто відзначити, що депутати не проголосували про скасування недоторканності Станіслава Березкіна, що допомогло б у закінченні справи над його дітьми. Але, як повідомляють інтернет-видання, родина крала не лише з державного банку - нардеп був помічений в справах "Піреус Банку", де його звинувачують у розкраданні 15 млн доларів. Це питання ніяк не можуть довести до логічного завершення ще з 2014 року.

2014 подарував нечесним політикам і бізнесменам відмінний привід злити гроші під приводом складну політичну ситуацію в країні. Березкін двічі кинув кредиторів на гроші і на заставне майно. Оголосивши про банкрутство і просто не надавши насіння соняшнику і масло, які повинні були перейти синдикату в разі несплати кредиту.

Луценко в 2018 році обурився, тому що в Парламенті сидів депутат, обвинувачений в чотирьох кримінальних справах. Як може голосувати за закони людина, який не приховує сприяння своєму бізнесу при владі?

Недавній скандал про водіння депутатом транспортного засобу в нетверезому вигляді - вишенька на торті в історії про Березкіна. Але він так і не був покараний, хоча повинен був бути позбавлений права керувати автомобілем на рік.

У своїй передвиборчій програмі кандидат говорив про інвентаризацію сільськогосподарських підприємств. Цікаво, це повинно бути зроблено, щоб зрозуміти, де буде дешевше розширити свій бізнес сім'ї Березкіна? Також в своїх висловлюваннях він вважає, що бізнесмени повинна допомагати аграріям у розвитку. Це мається на увазі платити данину заводам, побудованим для збагачення Станіслава Семеновича?

Фотографії

Станіслав Березкін

Станіслав Березкін

Відео