Біографія

Павло Жебрівський родом з Житомирської області, Ружинського району. Народився 21 березня 1962 року в селі Немиринці.

Знак зодіаку: Овен.

Сім'я

Ріс у багатодітній родині, де окрім нього були ще 5 сестер. Батько Павла - Іван Павлович - учасник Великої Вітчизняної війни, де був сержантом і шофером. Має ряд нагород.

Мати - Яніна Іванівна була буряковщіцею в одному з колгоспів.

 Одружений, має двох дітей. Дружина - Валентина, за професією економіст. Діти: дочка Анна 1989 р.н, син Ян - 1994 р.н.

Павло Жебрівський

Освіта

У 1979 році закінчив місцеву Неміріненскую середню школу, а далі отримав освіту в Київському університеті імені Тараса Шевченка, за фахом юрист.

Кар'єра і бізнес

Перше місце роботи було на заводі залізобетонних конструкцій, де Жебрівський був формівником. Але на цьому місці пропрацював недовго - відправився служити в армію. Після повернення з армії працює в правоохоронних органах, спершу був міліціонером патрульно-постової служби, а коли закінчував роботу в органах, то вже був старшим слідчим Управління внутрішніх справ в Київському відділенні поліції. З 1991 року почав займатися підприємницькою діяльністю. Перестрибував з одного підприємства на інше. Так, спершу Жебрівський був генеральним директором колективного київського підприємства «Джая», далі генеральним і комерційним директором ТОВ «Ян». Був президентом ЗАТ «Фармація-2000».

З початку 2000-иих років, а саме з 2002 року йде в політику як самовисуванець, став Народним депутатом по Житомирській області, по округу № 65. Був депутатом до 2005 року, далі призначений головою Житомирської обласної державної адміністрації.

Павло Жебрівський

У 2006 році знову зайнявся політикою і став народним депутатом, але вже від партії «Наша Україна».. Склав депутатські повноваження 8 червня 2007 року Але залишати надовго таке «смачне» і провладна місце зовсім не хотілося і Жебрівський став народним депутатом, але вже від блоку «Наша Україна - Народна самооборона». Оперативно увійшов в Комітет з питань бюджету і витрат. Ймовірно, цього здалося мало, але Жебрівський вирішує зібрати свою команду і створити з ними політичну партію «Українська платформа». Після чого виявив бажання і став ініціатором об'єднання з партією «Собор». У той час, це була Українсько-республіканська партія. Від цієї партії «Собор» Жебрівського і обрали головою політичного руху з грудня 2011 року. Але в 2014 році він склав свої повноваження і відправився служити в АТО в званні старшого сержанта. Був на службі в АТО менше пів року. Демобілізувався і очолив управління Генеральної прокуратури з розслідування корупційних злочинів, скоєних посадовими особами.

З 2015 року екс президент Порошенко призначає його на посаду голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, де в його обов'язки входило повернення Донецької області в єдиний український простір. Під час цієї посади створював умови для навчання і розвитку молоді, створював можливості для роботи в сфері бізнесу на території Донецької області. Під час роботи залучає міжнародні інвестиції для наповнення місцевого бюджету. Займається фінансовою підтримкою малого і середнього бізнесу.

У червні 2018 року подав у відставку з займаної посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Указом Порошенко знімається з цієї посади. І вже через декілька днів Порошенко робить Жебрівського своїм соратником і призначає його на посаду одного з трьох аудиторів НАБУ. Аудиторами були розроблені проекти і пропозиції законів, які були представлені в Адміністрацію Президента, Верховну Раду і Кабінет Міністрів. Але жодна з інстанцій не затвердила і не розглянула пропозиції аудиторів, тим самим унеможливила їх роботу. Бувши на цій посаді всього кілька місяців, подає у відставку.

У своїй заяві про відставку вказав, що має намір відновити свою участь в політичному процесі, зокрема, в боротьбі з корупцією.

Компромат і чутки

Павло Жебрівський зарекомендував себе як авторитетний прогульник. Будучи народним депутатом шостого скликання, увійшов в рейтинг депутатів-прогульників, як рідкісний «гість» на засіданнях Верховної Ради. 

З відкритих джерел відомо, що в наступному скандалі Жебрівський відзначився не сам, а зі своєю сестрою Філей Жебрівською, яка ще за радянських часів була бухгалтером на фармацевтичному заводі ім. Ломоносова. Далі і пішла приватизація занепадних  підприємств, які акціонувалися, і основна частина акцій виявлялася у тих людей, які ставали власниками цих підприємств. Ще під час існування заводу ім. Ломоносова, Філя Жебрівська відкриває фірму «Фармак», яка займається випуском фармацевтичних препаратів. У підсумку, коли завод припинив своє існування вся виробнича база по фармацевтиці виявилася саме у фірми «Фармак». Сестра Жебрівського ставала власницею 45% акцій нового підприємства, і сам Жебрівський залишається в не аби якому плюсі, бо йому дісталося 15% від загальної частки заводу. Окрім цього 15% бонусу, Павло Іванович також очолює дрібні фірми, які безпосередньо пов'язані з великим бізнесом.

Павло Жебрівський

Але не без хмарною була підприємницька діяльність, адже бізнесмени-початківці завжди відчували «наїзди» від рекетирів і потрапляли під особливо часті перевірки податківців і служб безпеки. Втім, таке ніяк не стосувалося фірми «Фармак». Колишні поліцейські зв'язки Жебрівського дали свої плоди в кришуванні власного бізнесу. Відкриті джерела стверджують, що пішовши з поліції Жебрівський був призначений «спостерігачем за ментовськими зборами». Такий «захист» допомагав вберегти свій бізнес від наїзду рекетирів, а також одержувати частину коштів від корупції та здирництва вкладати в розвиток свого бізнесу і задоволення особистих потреб.

Щоб уберегти себе з усіх боків Павло Жебрівський став заступником голови комітету з охорони здоров'я, що дозволяло йому вільно лобіювати продаж наркотичного препарату «Трамадол», який виробляла вже не без відома фірма «Фармак».  Поки Жебрівський був головою комітету з охорони здоров'я, то громадськість ніяк не могла вплинути на заборону сильнодіючого наркотичного препарату.

Будучи главою Донецької ОВГА Жебрівський відзначився скандалом з підрядником в Маріуполі. Перевіряючи стан ремонтних робіт школи, мабуть не задовольнявшись результатом Жебрівський не став заморочуватися і підбирати слова і просто сказав підряднику, що якщо він його побачить на початку навчального року, то сам його закопає. 

Щоб хоч якось відвести розмови про його скандали в сторону Жебрівський почав корчити з себе завзятого патріота. Все частіше в його виступах звучали фрази українською мовою і з патріотичною тематикою. Ще в 2016 році він закликав до війни з Росією, стверджуючи, що у них необхідно відібрати Курщину, Брянщину, Воронежчину і Краснодарський край, які колись вважалися українськими землями. 

Знайшовся скандал, в якому взяла участь і дочка Жебрівського - Ганна. Як виявилося сім'я Жебрівських має проблеми з прозорістю бізнесу за кордоном. У Німеччині є фірма «Vital Pharma GmbH», яку очолює його дочка Ганна. Згідно з німецькими правилами ведення бізнесу директор підприємства повинна була внести імена бенефіціарів власників компанії до Реєстру прозорості. Але власниця компанії цього не зробила, за що підприємству загрожує великий штраф в розмірі близько 100 тисяч євро. Основний пакет акцій цієї компанії належить Філі Жебрівській, а пакет акцій в розмірі приблизно 10% належать Павлу Жебрівському. 

Фотографії

Павло Жебрівський

Павло Жебрівський та Петро Порошенко

Відео

Посилання

Фейсбук