Віктор Петрович Пилипишин - скандально відомий депутат, який голосував за Закони Януковича під час євромайдан. Трудова діяльність, компромат і подробиці його махінацій читайте в цій статті.

Біографія

Народився Віктор Пилипишин 6 квітня 1961 року о селі Равське у Львівській області. Після школи Віктор пройшов радянську армію і вступив до університету. Працював слідчим і в Податковій службі. Ще в 1998 році починає свою громадську і політичну діяльність. За час роботи на державній службі активно бере участь в житті Києва і навіть стає главою одного з районів столиці. Після невдалої спроби роботи у Верховній Раді, повертається в Шевченківський район.

Віктор Пилипишин

У 2008 році заснував благодійний фонд "Діти передусім", активно працює над громадськими проектами, пов'язаними з благодійністю і соціальною роботою з дітьми.

в 2010 році балотується знову до Верховної Ради, отримує резонанс завдяки конфлікту з кандидатом Левченко.

Крім непоганих результатів діяльності депутата, можна відзначити цікаві факти з біографії Пилипишина. Наприклад, те що він був членом КПРС протягом десяти років. Або те, що в 2008 році Віктор Петрович отримав догану від Президента Ющенка за його погану роботу над благоустроєм Шевченківського району. Ще одна цікава подробиця - Пилипишин за мажоритарну виборчу систему. Хоча, це застарілий і ненадійний спосіб голосування, вигідний тільки партіям і кандидатам.

Також, Пилипишин є одним з депутатів, які голосували 16 січня 2014 роки за закони Януковича. За що був покараний громадськістю в тому ж році, коли його публічно опустили в сміттєвий контейнер.

Сім'я

Дружина Людмила Костянтинівна Пилипишина, троє дітей: дочки Олена і Катерина, син Олександр. У родині троє онуків.

Освіта

Закінчив Харківський юридичний інститут в 1885 році, отримав диплом юриста. Отримав звання Кандидата юридичних наук в 2010 році.

Віктор Пилипишин

Кар'єра і бізнес

Після отримання диплома юриста Віктор Петрович отримав направлення до Києва.

І з 1985 три роки працював слідчим в м.Києві.

У 1988 переходить на керівну посаду виконкому Печерської районної ради в Києві.

Підвищення на стику 1990-1991 дозволило стати головним юристом Державної податкової інспекції.

У 1991 Віктор Пилипишин отримує свідоцтво адвоката і стає членом Президії Київської міської колегії адвокатів. В цей же час він починає підприємницьку діяльність - розвиток сільського господарства, вирощування квітів, будівництво теплиць, виробництво чаю.

У 1998 році бере участь у виборах в Київраду, стає депутатом і очолює постійну комісію з питань споживчого ринку та захисту прав споживачів.

У 2004 переходить на державну службу і змушений зупинити підприємницьку діяльність.

У 2005-2006 роках стає помічником голови Подільської районної адміністрації, а потім Шевченківської.

У 2006 році його обирають заступником голови Народної Партії України.

Віктор Пилипишин

У 2007 році Віктор Петрович потрапив до Верховної Ради України. Там він займає посаду заступника голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Його активна діяльність в законотворчому плані не дає своїх погано, жоден з його законів не стверджують і він йде з парламенту. Повертається в рідний Шевченківський район на колишню посаду.

У 2008 році засновує благодійну організацію "Діти передусім", займається громадською діяльність.

В цьому ж році стає головою проекту "Кияни передусім!".

У 2013 році знову став народним депутатом, проголосувавши за диктаторські закони Януковича став представником узурпаторською влади корупціонерів.

Компромат і чутки

Деякі джерела звинувачують Віктора Пилипишина в створенні "клану", який займається економічними махінаціями і земельними перепродажами в Києві.

Особливу увагу варто приділити роботі Пилипишина в районній адміністрації. Є докази його активної діяльності, пов'язаної з купівлею озеленення у своїх же фірмах «Пассат» і «Украфлора». Тож не дивно, що робота в Парламенті була не такою вже й плідної для Віктора Петровича.

Також Пилипишину приписують відчуження державного майна і продаж його сумнівним бізнесменам. Як це було в 2006 році з землею площею 276 кв. м в Шевченківському районі, яку продали ТОВ «У кульгавого Пола».

Колишні працівники Пилипишина стверджують, що його деспотичний характер проявлявся на роботі в колективі: відходити від робочого місця неможна навіть в туалет, виняток - обід і п'ятнадцятихвилинні перерви. Найдрібніші порушення каралися штрафами і атмосфера була напруженою, в зв'язку з регулярним посиленням вже і так узурпаторських правил.

Незважаючи на заборону займатися підприємницькою діяльністю, депутат активно боровся за свій бізнес, за рахунок дружини і дочки, які в різний час вказували роботу в своїх же компаніях, таких як ВАТ "Комбінат" Тепличний" і ТОВ" Стоїк-Плюс". Зареєстровані торгові марки на ім'я Пилипишина - «Добра кава» і «Чай« Аскольд »,« Батик »,« Домашній », це найвідоміші, але їх в цілому 15. У списку його" перемог" відчуження держмайна і покупка його для користування дев'ятнадцятирічної дочки, отримання від Черновецького ділянки землі, при цьому "відкусаними" частина землі у заводу Антонова. Рішучий захоплення територій в Києві був підтриманий всіма керівниками міста, з чого можна зробити висновок, що Пилипишин вміє ділитися. Заради власного блага.

У 2016 році зять Віктора Пилипишина Яловий став найбагатшим депутатом Київради, як повідомляють джерела.

Саме родинні зв'язки Пилипишина активно обговорюються в пресі. Саме цей зять, який став причиною суперечок, є сином Володимира Ялового - колишнього заступника міського голови Олександра Омельченка. Володимир знайомий з Віктором Петровичем ще з 1990 років, коли вони разом тільки починали свою діяльність. Такі узи явно допомагають Пилипишину і зараз працювати над дешевою покупкою київських земель.

Скандальна тема про рейдерство, вирубку дерев і розгромі кінотеатру "Нивки" до сих пір з'являється в пресі. Пилипишин ще на початку 2000 взяв під контроль територію, на якій стояв старий кінотеатр. У сприятливий час, він почав забудову. Але дивно те, що це була державна власність, яку викупили без конкурсів, тендерів і пропозицій.

Шевченківський район - це улюблене місце депутата. Це можна говорити ще й через спорудження "Київ Експо Плази" на території колишньої овочевої бази. Її купив Пилипишин ще на початку нульових, побудував ангар і тепер є власником величезної території з виставковими приміщеннями.

Ще одна історія, яка вражає киян - це виведення вечірньої школи №5 з комунального користування. Цей факт став відомий в 2011 році. Цікаво те, що вже ввечері після оголошення цього розкрадання в розмірі 15 мільйонів грн, Пилипишин раптом зліг з інфарктом до лікарні. Знайома схема для послідовників Януковича.

Українці довго не змогли терпіти цинічне відвоювання територій і підтримку Пилипишиним Януковича. Так, в 2014 році його облили фарбою і силою запхали в смітник. Це сталося через рішення Віктора Петровича балотуватися до Верховної Ради. На що люди відреагували агресивно - колишній пособник Януковича і в Парламент? Краще вже в смітник.

Фотографії

Віктор Пилипишин

Віктор Пилипишин

Віктор Пилипишин

Відео

Посилання

Фейсбук