Біографія

Михайло Бно-Айріян народився 1 лютого 1984 року у Баку (Азербайджан)

Знак Зодіаку: Водолій

Народився в рік Дерев'яною Щури

Національність: вірменин

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, англійською, російською мовами

Біографія, чутки і скандали, пов'язані з новим губернатором Київської області - в цьому досьє. Правда, яка ховається за позитивним імміджем чиновника відкрита Znaj.ua.

Сім'я

Нинішній глава Київської обласної адміністрації є вірменином. Його батько Карен досі проживає в Баку, однак регулярно літає в гості до успішного сина. Про матір Михайла Каренович мало що відомо.

Михайло Бно-Айріян, компромата на якого ще не так багато в Мережі, зараз перебуває у шлюбі. Інформації про наявність дітей в шлюбі в відритих джерелах - мало. Відомо, що у губернатора є дочка.

В якості хобі вказує картинг і стрілянину в тирі.

Освіта

Нинішній головний чоловік Київської області має блискучу освіту. Середню освіту він закінчив у Львові, при цьому отримавши золоту медаль. Михайло Бно-Айріян є випускником Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має диплом за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Отримав кваліфікацію економіста і перекладача з арабської мови.

У період з 2008 по 2009 року проходив навчання в Московському інституті міжнародних відносин. Має диплом міжнародного зразка за спеціальністю «Міжнародний нафтогазовий бізнес».

У 2012 році Михайло бно-Айріян, фото якого зараз почали активно всіх цікавити, опинився в Сінгапурі. Здобув освіту за програмою Міністерства закордонних справ, організованої для громадян країн, що розвиваються.

Будучи вже впливовою і забезпеченою людиною, стає учасником освітньої програми Європейського Союзу, в ході якої ознайомився з роботою інституцій Європейського Союзу.

Кар'єра і бізнес

Офіційні досьє Михайла Бно-Айріяняна стверджують, що трудовий шлях він почав ще в 2004 році в престижній газеті «Бізнес». За час кар'єри в ЗМІ нинішній губернатор опублікував понад 330 статей і був автором кількох журналістських розслідувань.

У 2009 році він різко змінює сферу діяльності і стає помічником посла України в РФ, відповідаючи за співпрацю в сфері паливно-енергетичного комплексу. У 2011 році чиновник повертається додому і працює помічником тодішнього міністра закордонних справ Грищенко. У відомстві він відповідає за співпрацю з країнами СНД, Африки та Близького Сходу.

У той період він створює Раду експортерів і стає виконавчим секретарем організації, яка об'єднала 75 підприємств і компаній великого бізнесу.

У 2013 році Михайло бно-Айріян входить в команду віце-прем'єра Грищенка і контролює перехід нашої країни на міжнародні стандарти виробництва. Окрему увагу чиновник приділяє уніфікації вимог до виробництва лікарських засобів, а також боротьбі з контрафактом.

У 2015 році Михайло Бно-Айріян стає начальником управління відділу європейської інтеграції в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. Має значний вплив і координує міжнародну роботу відомства. Є керівником робочої групи авторів Закону України «Про ринок електроенергії».

Даний етап в кар'єрі закінчується в травні 2016 року, коли він публічно йде у відставку, після призначення міністром енергетики та вугільної промисловості Насалика. Своє рішення він пояснює зменшенням можливостей для прийняття важливих рішень.

У той же період Михайло Бно-Айріян вперше намагається стати губернатором, однак вибирає Житомирську область. Гонку за крісло він закінчує, отримавши третє місце.

В кінці 2016 році чиновник отримує важливу посаду директора по комунікаціях і міжнародного співробітництва компанії «Укренерго». Готує ребрендіг компанії, а після стає керівником кадрового відділу, а також почав відповідати за корпоративну і соціальну відповідальність і готувати стратегічне планування розвитку компанії.

Найбільшим успіхом Михайла бно-Айріяняна на посаді керівника «Укренерго» стала інтеграція об'єднаної енергетичної системи країни з європейською мережею операторів передачі ENTSO-E. Крім того, він підготував Угоду про умови майбутнього об'єднання енергетичних систем України і Молдови.

Михайло бно-Айріянян також зумів розробити нову стратегію «Укренерго», яка охопила понад 10 напрямків розвитку компанії із зазначенням стратегічних цілей і шляхів їх досягнення. У 2019 Михайло також зумів підключити до реалізації стратегії міжнародних донорів.

Нинішній київський губернатор успішно створив освітній проект Укренерго лабалаторіс, який представляв собою інкубатор для розробки і реалізації ідей молодих вчених і підприємців, занімаюшіхся проблемами стратегічного розвитку енергетики.

У 2017 року Михайла Бно-Айріяна провів серію Ночей енергетики у Львові, Києві та Харкові. Проект нинішнього політика охопив понад 1200 молодих людей.

Господар київської області встигав займатися науковою діяльністю і підготував ряд наукових робіт, включаючи працю «Стратегії енергетичної дипломатії України», підготовлений командою соратників.

Широко відоме ім'я топ-менеджера стало відомо 10 липня 2019 року, коли президент України Володимир Зеленський призначив його головою Київської обласної державної адміністрації.

На посаді Михайло Бно-Айріян намір відновити традицію прийому громадян. Однак, балувати аудієнції український вірмен жителів області не буде, призначивши лише два двогодинних прийому в місяць. Також він буде проводити три виїзних прийомів громадян протягом місяця. Крім того, спілкуватися з громадянами доведеться і його заступникам.

Нинішній київський губернатор, біографія якого є досить насиченою, не приховує того факту, що є забезпеченою людиною. Він має квартиру у Львові, велику земельну ділянку в селі Погреби, що знаходиться під Києвом, проте сам проживає в київській квартирі, яка оформлена на його родича.

Особистого авто чиновник нібито не має, зате їм володіє дружина, яка зареєструвала право власності на Ренж-Ровер.

За минулий рік в якості керівника Укренерго він заробив близько 3,4 мільйонів гривень.

Компромат і чутки

Михайло Бно-Айріян позиціонує себе як сучасного і чесного політика і бізнесмена. Однак, в його минулому є кілька фактів, які можуть не сподобається його виборцям.

В якості радника міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, він працював на Кабінеті одіозних Януковича - Азарова. Михайло Каренович аж до початку кровопролиття в центрі Києва працював в уряду одіозних чиновників.

Безпосередньо Бно-Айріян знаходився в підпорядкуванні у міністра закордонних справ Костянтина Грищенка, який прославився відверто проросійською політикою, яка привела до Революції гідності.

Нинішнє підвищення колишнього бізнесмена в бізнесі пов'язують з таким явищем, як кумівство. Київський губернатор є свояком і другом Дмитра Розумкова - нинішнього лідера партії Слуга народу і найближчого соратника Володимира Зеленського.

Чоловіки разом вчилися в одній групі в Київському інституті міжнародних відносин.

Багато джерел також не забувають згадати факт навчання бно-Айріяна в Росії і підозрюють його в проросійських поглядах.

Відразу ж після того, як з'явилася інформація про прийдешнє призначення Брно-Айріяна губернатором в Мережі були опубліковані численні чутки. Нинішнього главу КМДА називають ставлеником колишніх одіозних регіоналів - Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна. Крім того, деякі користувачі відверто називали губернатора ставлеником Москви.

Михайло Бно-Айріян називається представником найближчого кола Зеленського і Розумкова, якого поставили на даний пост для реалізації їх політичних цілей. Наприклад, перші натяки на його призначення з'явилися в соціальних мережах ще на початку червня 2019 року.

Деякі джерела стверджують, що насправді вчорашній топ-менеджер буде лише ширмою, а керувати процесами в новій адміністрації буде старий ставленик Бойко і оточення Януковича - колишній губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк.

Масло у вогонь даної версії підігрівалося тим фактом, що Михайло бно-Айріян є соратником колишнього глави МЗС Анатолія Грищенка, друзі якого користуються великою повагою в оточенні президента Зеленського.

Фотографії

Михаил Брно-Айриян

Михаил Брно-Айриян

Михаил Брно-Айриян

Відео

Посилання

https://www.facebook.com/mykhailo.bnoairiian