Сергій Борзов - досить одіозна особистість. Новий в.о. глави Держуправління справами Сергій Борзов фігурує у справі про розкрадання держжитла. Давайте поговоримо про це більш детально. Дізнайтеся всю правду про те, що відбувається.

Біографія

Народився 1 січня 1981 року.

Знак Зодіаку: Козоріг. За східним гороскопом: рік Металевого Півня.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 38 років.

Володимир Зеленський продовжує дивувати своїми призначеннями. Про це пишуть багато ЗМІ.

Так, він звільнив із посади керівника Державного управління справами Івана Куцика. Нагадаємо: генерал-полковника міліції призначив на цю посаду Петро Порошенко у 2016 році.

Новоспечений президент призначив виконуючим обов'язки керівника Державного управління Сергія Борзова, - коміка, відомого за своїми виступами у команді «Вінницькі перці».

Але найбільше країну шокувало те, що у інтернеті відбувається зачистка компрометуючих фактів. Наприклад, приховування фактів у біографії Владислава Бухарева, новопризначеного глави Служби зовнішньої розвідки.

СБУшник із команди Юлії Тимошенко намагався приховати наявність медалі «За бойове співробітництво» ФСБ РФ. Про неї він розповідав у передвиборних листівках у 2014 році. Про це писали ряд відкритих джерел. 

Не менш шокуючим фактом для українців стало те, що Івану Баканова, керівнику «95 кварталу» та лідеру партії «Слуга народу», перед призначенням на посаду першого заступника керівника СБУ присвоїли звання лейтенанта... заднім числом. Журналісти з'ясовували подробиці того, що відбувається.

Сергій Борзов

На коміка Сергія Борзова президент Володимир Зеленський поклав обов'язки керівника Державного управління справами при Адміністрації Президента України. Відповідний указ головнокомандувача країни з'явився на офіційному сайті глави держави 11 червня 2019 року. Раніше Сергій Борзов займав посаду заступника керівника Державного управління справами.

Антикорупційні активісти вважають, що Сергій Борзов зловживав своїм службовим становищем. Про це зазначають ряд відкритих джерел.

Дізнайтеся, чому вони впевнені, що екс-комік сам прийняв рішення про виділення його сім'ї дорогої квартири. Читайте усі подробиці скандалу із елітною нерухомістю прямо зараз.

Сім'я

На сторінці Сергія Борзова у соцмережі Фейсбук рідним містом вказана Вінниця.

Батьки: батько - Микола Васильович Проданчук, мати - Любов Миколаївна Проданчук. Сімейний стан: одружений. Дружина: Ірина Наумівна. Діти: дві доньки Анна та Єлизавета, син Матвій.

Сергій Борзов із дружиною, фото з Фейсбук

Освіта

Після закінчення школи вступив до Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. Навчався на історичному факультеті.

Кар'єра і бізнес

Його трудова діяльність почалася у 25 років. Протягом 5-ти років він був директором команди КВН «Вінницькі перці».

Потім протягом року очолював команду КВН «Збірна України». Працював у ТОВ «ТТО Олександр Масляков і Компанія».

Балотувався до Вінницької облради за списками політичної сили Арсенія Яценюка «Фронт змін».

Із 17 червня 2014 року - заступник Керівника Державного управління справами при Адміністрації Президента України Петра Порошенка.

Із 11 червня 2019 року - тимчасово виконуючий обов'язки Керівника Державного управління справами при Адміністрації Президента України Володимира Зеленського.

Компромат і чутки

3 роки тому ЗМІ писали, що Сергій Борзов, будучи заступником Керівника Державного управління справами, отримав від Держуправління справами елітну квартиру в столиці вартістю 10 млн. грн. Її площа - 187,8 м².

У декларації чиновника за 2016 рік вказана дата придбання нерухомості 29.01.2016 р. Декларант вказав її як спільну власність: по 17% належать Сергію Борзову, двом дочкам та дружині, по 16% - матері Любов Миколаївні Проданчук і батькові Миколі Васильовичу Проданчуку.

З декларації Сергія Борзова за 2016 рік

Про те, що сім'я чиновника отримала велику квартиру даром, повідомили у програмі «Наші гроші з Денисом Бігус». Про скандал із елітною столичною нерухомістю, яка знаходиться у багатоповерхівці на бульварі Лесі Українки, повідомляло багато відкритих джерел.

Як виявилося, державне підприємство «Укржитлосервіс», що підвідомче Держуправлінню справами, у якому Сергій Борзов був тоді заступником, видало його сім'ї свідоцтво на право власності цієї нерухомості.

При цьому його родина ніколи не бідувала. У власності Сергія Борзова - житловий будинок на 91,20 кв. м у Селищі Тиврівського району Вінницької області. Тут же - земельна ділянка площею 1000 кв. м.

Вінницька квартира на 63,50 м² - у спільній власності. Сергію Борзова належать 25% нерухомості. Ще одна вінницька нерухомість - квартира на 105 квадратів. Вона зазначена у власності матері Любов Миколаївни Проданчук. Квартира у Вінниці на 63,60 кв. м - 60% власності дружини.

Садовий будинок на 37 м² у Петриках Літинського району Вінницької області - інше право користування. Їдальня у Вінниці на 252,20 кв. м - у оренді. Два торгових контейнера на 24 і 26 квадратів - у оренді.

Із об'єктів незавершеного будівництва у декларації зазначено заклад громадського харчування на 686 кв. м, власником якого є третя особа - деякий Віктор Валентинович Іщенко.

А у графі «зв'язок із суб'єктом декларування» значиться наступне: «об'єкт повністю або частково побудований із матеріалів або за рахунок суб'єкта декларування або члена його сім'ї».

Крім того, що у родині вже було три авта, буквально через півтора місяці після отримання скандальної елітної нерухомості у Києві, дружина декларанта набуває 15 березня 2016 року автомобіль BMW 520. Зазначена у декларації вартість авта - 1 млн. 7 тис. 666 грн.

Серед інших транспортних засобів - Toyota RAV 4, 2014 р.в., ІЖ 2715, 1992 р.в., човен Крим, 1979 р.в., причіп TSV 2238 - у власності Сергія Борзова. Власником Mitsubishi Outlander, 2006 р.в. є Микола Васильович Проданчук.

Корпоративні права його дружини Ірини Наумівни - 49% ТОВ «Профіль-Н». 51% належить тестю декларанта, Науму Йосиповичу Барулі. Кінцевим бенефіціаром організації, юридична адреса якої – м. Судак (АР Крим) є дружина Сергія Борзова. Вид діяльності даного ТОВ - ресторанний і готельний бізнес.

Дружина Сергія Борзова

До речі, тесть нашого героя також відомий як гуморист. Наум Барула 10 років керував компанією Олександра Маслякова. Про те, що він був там генеральним директором, відзначають відкриті джерела. Із початку військових дій на сході країни його тесть покинув «АМіК» та почав брати активну участь у створенні проекту «Ліга Сміху».

Зарплата декларанта за основним місцем роботи становила у 2016 року 260 тис. 654 грн. За 2018 рік вона склала вже 622 тис. 653 грн. Доходи від занять підприємницькою діяльністю дружини - 335 тис. 948 грн. у 2106 році. Та 2 млн. 136 тис. 342 грн. - у 2018 році.

Прибутки від занять підприємницькою діяльністю матері Любов Миколаївни Проданчук - 818 тис. 986 грн. і 942 тис. 52 грн. у 2016-му і 2018-му роках відповідно. Заробітна плата батька Миколи Васильовича, отримана за основним місцем роботи (ТОВ «Алекс-2»), - 19 тис. 420 грн. Грошові активи: у дружини декларанта значиться 30 тис. доларів готівкою.

Як бачимо, сім'я, що займається торговим бізнесом, не бідувала. Проте, вакантне місце допомогло отримати щедру підтримку держави. Після чого Володимир Зеленський дивує країну новим скандальним призначенням. Такими заголовками сьогодні рясніють багато ЗМІ.

Незважаючи на те, що Сергія Борзова викрили у корупції, президент доручає йому очолювати Державне управління справами при Адміністрації Президента. Але ж велику квартиру в центрі Києва Сергій Борзов отримав у 2016 році з порушеннями.

ЗМІ стало відомо, що елітна нерухомість була відразу ж оформлена у власність, а не як службова, як належало за законом. Крім цього, житлові приміщення надаються чиновникам у межах 13,65 кв. м житлоплощі на одну особу. Якщо мова йде про шість членів сім'ї, то все одно отримані майже 190 квадратів вдвічі перевищують покладені норми.

Антикорупційні активісти не виключають, що екс-учасник КВК, зловживаючи своїм службовим становищем, прийняв рішення щодо виділення його сім'ї дорогої нерухомості. За фактом передачі посадовими особами ДУС сім'ї Сергія Борзова елітного житла у приватну власність у вересні 2016 року Національним антикорупційне бюро було порушено кримінальне провадження.

Указ нового президента щодо призначення Сергія Борзова на цю посаду завдав репутаційної шкоди нашій країні. Про зачистку в мережі та привласнення державної житлоплощі щосили сурмлять ЗМІ.

Виходить якийсь парадокс: фігурант скандалу, якого прозвали «Вінницьким Перцем», вкрав квартиру. А тепер стає підручним новоспеченого президента Володимира Зеленського. Кадрова політика глави держави викликає сьогодні подив українців.

Фотографії

Сергій Борзов із дружиною і сином

Дружина Сергія Борзова Ірина

Сергей Борзов

Відео

Посилання

Фейсбук

Офіційний сайт, Адміністрація Президента України