Михайло Васильович Наконечний - колишній глава КО "Київзеленбуд", кандидат в народні депутати Верховної Ради від "Опозиційної платформи" За життя" в 2019 році.

Біографія

Михайло Наконечний народився 23 березня 1983 року в Київській області, в Києві закінчив Академію державної податкової служби. У 2013 році був довіреною особою Пилипишина, допомагав йому у виборах і брав активну участь в агітаційній програмі. У молодому віці став главою КО "Київзеленбуд" - 33 роки. До цього успішно керував кількома проектами і фірмами. Досвід роботи на високих посадах дозволив Михайлу стати найбільш обговорюваним главою Зеленбуду. В даний момент Михайло планує потрапити до Верховної Ради під №34 у списку "Опозиційного блоку" За життя ". У разі потрапляння в Парламент, планує стати корисним в одному з комітетів. З урахуванням отриманого досвіду в громадських, комерційних і державних підприємствах, Наконечний цілком може розраховувати на відповідну посаду і участь в проектах.

Михайло Наконечний

Сім'я

Михайло одружений на Катерині Наконечній 1985 року народження, сім'я виховує дочку Христину 2015 року народження.

Михайло Наконечний

Освіта

Закінчив Академію державної податкової служби у 2004 році за спеціальністю правознавство, став дипломованим юристом з дипломом відмінника і званням молодшого лейтенанта.

Кар'єра і бізнес

На всіх посадах працював недовго, протягом року змінював свої переваги і переходив в інші підприємства. Відразу після університету 2004 році став заступником начальника юридичного відділу Департаменту автотранспорту Міністерства транспорту та зв'язку і пропрацював там рік. Ще рік після державної посади працював директором ТОВ "Автотранспортний консалтинг". Після цього перейшов на посаду начальника юридичного відділу ТОВ "Ділайт" і ТОВ "Квадрат".

Михайло Наконечний

Рух у велику політику почалося з посади консультанта народного депутата Верховної Ради України VI скликання Віктора Пилипишина з фракція "Блок Литвина" у 2007 році. Але після гучних скандалів навколо Пилипишина, Наконечний знову пішов на керівну посаду на підприємство - АТ "5-й Київський авторемонтний завод" "5-й КАРЗ" і працював знову рік на посаді заступника голови правління.

Більш тривалий період роботи можна відзначити на посаді начальника юридичного відділу в ТОВ "Тандем-Авто" з 2009 по 2014 рік.

Далі Наконечний став громадським діячем в ГО "Розвитку інноваційних технологій і впровадження енергозбереження".

Після глобальних змін в країні, Михайло перебудувався на роботу в державному секторі. У квітні 2016 року надійшла інформація про те, що його взяли на роботу в КО "Київзеленбуд", як заступника генерального директора. Але вже в серпні Наконечного підвищили і він зайняв посаду генерального директора комунального господарства.

Компромат і чутки

Основною темою для обговорень стало питання звільнення Михайла Наконечного з посади головного по парковому господарству в Києві. Кличко звинуватив керівника у всіх промахах і розкраданнях, які були здійснені під час і до приходу в Київзеленбуд. Довести причетність Михайла до всіх махінацій так і не вдалося. Зате Кличко зміг поставити на цю посаду більш слухняного кандидата.

Михайло Наконечний

Такі зміни в кадрах торкнулися багатьох державних підприємств у Києві.

До сих пір обговорюється причетність Михайла Наконечного до розкрадань бюджетних коштів, але піар цих розслідувань не дав результату і зараз говорити про те, що кандидат у депутати винен у всіх проблемах - пізно. Зате теперішнє керівництво Києвом дозволяє собі і далі активно забирати зелені зони для будівництва, як приклад - "ІБК ЦЕНТРОБУД" в Святошинському районі вже забрали одну паркову зону для будівництва нових об'єктів, хоча це питання ще з 2004 року засуджується. Скандальна забудова "Сонячна Рів'єра" поглинула більшу частину Лівого берега, на якій знаходилася набережна Дніпра з великою парковою зоною відпочинку.

Передвиборчі обіцянки Кличко, які базувалися на збільшенні кількості рекреаційних зон в Києві залишилися в далекому минулому. Жоден з обіцяних проектів зелених зон не був зведений.

Причиною, через яку Наконечний став відомий в ЗМІ також вважають його роботу з Пилипишиним. У період підготовки до виборів, кандидат активно маніпулював фактами і звинувачувався в підтасовуванні результатів. Михайло Наконечний, як помічник народного депутата був звинувачений в участі в політичних іграх. Після цього з'явилася інформація, що Михайло посварився з Віктором Пилипишиним і пішов своєю дорогою, підкорювати державні та громадські простори. Інші джерела активно обговорювали те, що насправді, Наконечний просто вирішив "з іншого боку" допомагати народному депутату. Ці чутки розходилися п Києву разом з суперечливими розмовами про роботу Михайла на Блок Петра Порошенка і на "Рух за реформи". Цікаво те, що жоден зі штабів не заявляв про роботу з Наконечним. Звідки з'являлися все чутки сказати складно, тим більше, що індивідуальні переваги Михайла розходилися з партійними інтересами Петра Порошенка. А як відомо, колишній Президент не любитель брати в команду засланих козачків. Тому сприймати всі статті на цю тему без частки іронії складно.

Ще одна тема для обговорень - це декларація Наконечного. Так як він давно перестав бути державним службовцем, до сих пір вважають його витрати і доходи з часів роботи в парковому господарстві. Чому сума прибутку була менше, ніж витрачена сума, звідки взялася квартира і за які кошти живе його дружина - це були популярні запити в інтернеті, але за кілька років, які не зобов'язують Михайла звітувати, тема стихла.

Зате тепер топовим питанням стало балотування в Парламент в списках Опозиційною платформи. Компанія у Михайла там не з кращих, але він може похвалитися практично ідеальною біографією, на відміну від більшості кандидатів. Його сварка з Кличком - це дрібниці, якщо порівнювати з роботою інших колег за останні двадцять років.

Михайло Наконечний має достатній досвід для роботи у Верховній Раді і може стати інтелектуальним складовим свого блоку. Маючи добре освіту і достатній досвід, молодий політик взяв на озброєння їх для проходження до Верховної Ради.

На більшості фото Наконечного, він в період роботи в Київзеленбуді. Кілька років, які він провів у взаємодії з державною структурою підвищили його впізнаваність і тільки підігріли чутки, що ходили про нього на посаді помічника депутата.

Дивно, що побачивши всю суть роботи депутатом, Михайло все одно хоче потрапити в законотворчий орган. Адже, що обрушилася на нього хвиля негативу мала відвадити від Парламенту. З іншого боку, вік і досвід Наконечного дозволяють сказати, що він буде з хвилі молодих політиків, складові закони для своїх дітей, а не для обогощения з рахунок бюджетних коштів. Чи пройде кандидат до Верховної Ради, буде відомо після остаточного рішення ЦВК.

Фотографії

Михайло Наконечний

Михайло Наконечний

Михайло Наконечний

Відео

Посилання

Facebook