Вадим Олегович Струневич – засновник, власник і керівник ряду великих компаній, директор ДП "Виробничо-технічне агентство", учасник парламентських виборів 2019 роки від партії "Слуга народу". Про кар'єру, компромат, особисте життя – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 24.11.1982 року

Національність – українець

Знак зодіаку – стрілець

Сім'я

Інформації про сімейний стан Струневич в відкритих джерелах немає.

Освіта

Закінчив факультет менеджменту Української академії зовнішньої торгівлі.

Кар'єра і бізнес

Директор Дочірнього підприємства "Виробничо-технічна агенція". Раніше керував ТОВ"М.Д. Групп" і НАСК "Оранта". Був директором з економіки та фінансів Державного підприємства «Київський ремонтний завод "Радіан". Також працював спеціалістом першої категорії відділу економічного аналізу та фінансового моніторингу Департаменту економічної та господарської діяльності Центрального апарату Міністерства оборони України.

Одне з найбільш успішних творінь Вадима Олеговіча – "НПІІ "Київпроект". Ця компанія займається проектуванням споруд в Києві і по всій Україні. У сферу послуг "Київпроекту" входить робота з: житловими будинками, виробничими комплексами, інженерними мережами і т.д.

Ця науково-виробнича компанія функціонує з 2004 року, виконала вже понад 435 проектів загальною площею на більш ніж 1 178 000 м2. Команда налічує близько 200 фахівців.

Ще одне масштабне творіння Струневич – публічне акціонерне товариство закритий недіверсіфікованний венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Еверест", зареєстрований в 2013 році в Києві. Спеціалізація – надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення).

У 2019 стало відомо, що Вадим Олегович братиме участь в парламентських виборах 2019 роки від партії "Слуга народу", №39 в списку.

Декларація

Так як Струневич раніше не займав державних посад, знайти інформацію про доходи кандидата в депутати у відкритих джерелах не вдалося.

Фотографії

Вадим Струневич

Відео

Посилання

Офіційний сайт партії "Слуга народу"