Ігор Степанович Самардак – український політичний діяч, глава Яворівської держадміністрації. Про кар'єру, компромат, сім'ю і доходи – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 15.07.1981 року

Вік – 39 років

Місце народження – Львів, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – рак

Сім'я

Ігор Степанович одружений, його дружину звуть Самардак Тетяна Вікторівна. Сім'я виховує сина Ярослава.

Освіта

Середню освіту здобув у рідному місті, у львівській школі №12. Після вступив до Львівського університету імені Івана Франка (магістр права).

Кар'єра і бізнес

Свою кар'єру Ігор Степанович починав на посаді юриста в адвокатській фірмі «Львів-Правозахист».

У 2003 році перейшов на посаду юридичного консультанта в акціонерне товариство «Облпаливо». Надалі став заступником голови правління. У компанії пропрацював три роки.

З 2006 року Самардак працював у товаристві з обмеженою відповідальністю «КДД-Груп», де забезпечував правову підтримку реалізації проекту DiplomatPark у Львові.

З 2012 року – заступник директора ТОВ «Трістар Авто Еліт».

У грудні 2005 року створив і очолив «Юридична компанія Яната-Консультант».

З 2007 року працював юридичним консультантом в організації «ЕРГО».

У травні 2012 року створив і очолив ТОВ «Кворум Капітал».

Громадська і політична діяльність

Ігор Степанович є членом Європейської Арбітражної палати і арбітром Міжнародного Комерційного Арбітражного Суду при ЄАП.

У 2010 створив і очолив Львівський обласний центр Всеукраїнського громадського об'єднання «Третейське ліга».

У 2012 році брав участь в парламентських виборах від партії «Удар» Віталія Кличка.

У 2015 році Самардак висував свою кандидатуру на пост депутата у Львівській обласній раді, однак безуспішно – не зміг набрати достатньої кількості голосів.

У минулому році тодішній президент Петро Порошенко призначив Ігоря Степановича на посаду голови районної державної адміністрації Яворівського району.

У 2019 стало відомо, що політик має намір брати участь у виборах до Верховної Ради 2019 року від партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» в 122 окрузі Львова. Сьогодні депутат цей цього округу в парламенті восьмого скликання – Володимир Парасюк.

Компромат і чутки

Цікаво, що перед призначенням на посаду глави Яворівського району політичного досвіду Самардак не мав. Тільки безуспішні спроби потрапити до Верховної Ради і Львівської обласної ради.

Ходять чутки, що Ігор Самардак зараз йде до Верховної Ради, щоб убезпечити себе від покарання через кришування контрабанди та вивезення лісу.

У 2019 стало відомо, що правоохоронці рослідуют справу за фактом заволодіння керівниками підприємств і їх бенефіціарними власниками майже 170 мільйонів гривень кредитних коштів ВАТ «Європейський газовий банк» і виведення з іпотеки банку нерухомого майна. В результаті таких дій, банку було завдано матеріальної шкоди в особливо великому розмірі. Серед можливих осіб, причетних до корупційної схеми, числиться і засновник «БІОЕНЕРДЖІ Солюшнс» – Ігор Самардак.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за минулий рік, політик заробив 1,1 мільйона гривень. З них державна зарплата склала всього 90 тисяч гривень. Решта – дохід від підприємницької діяльності і відсотки від банківських депозитів.

Дружина Ігоря Степановича заробила за 2018 рік 80,5 тисяч гривень.

Згідно з документом про доходи, Самардак володіє земельною ділянкою на 615 квадратних метра в селі Рясне-Руське. Також політик володіє житловим будинком на 180 квадратних метра в селі Підрясне та квартирою на 79 квадратних метра у Львові.

Тетяна Самардак задекларувала лише квартиру у Львові площею 67 квадратних метра.

У сімейства Самардак в автопарку чотири автомобілі – елітний Land Rover 2008 року випуску (на момент покупки машина коштувала 103 тисячі гривень), BMW Х3 2004 року випуску, daewoo Matiz 2007 року випуску і SKODA SUPERB 2018 року випуску вартістю 760 тисяч гривень.

Чималу суму сім'я Самардак зберігає на банківських депозитах – 42 тисячі доларів. Ще 2 мільйони гривень – готівкою.

Також у своїй декларації Ігор Самардак вказав, що він є кінцевим бенефіціарним власником приватного установи «Науково-дослідний інститут судових експертиз та права» і власником ТОВ «Макро - Інвест».

Фотографії

Відео

Посилання

Сторінка Ігоря Самардака в соціальній мережі Фейсбук