Депутат Київради Юрій Дідовець прославився своєю агресією із огляду на протистоянняі з політичними конкурентами. А також зневажливою манерою спілкування із людьми. У його депутатській приймальні - мармурова голова знесеного Леніна із Бессарабської площі, перетворена на арт-об'єкт під назвою Ленін-Павук. Сьогодні офіцер має намір боротися за депутатство, щоб і далі збільшувати свої багатомільйонні активи.

Біографія

Дата народження: 12 червня 1979 року.

Знак Зодіаку: Близнюки. За східним гороскопом: рік Жовтої Земляної Кози (Вівці).

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 41 рік.

Захоплення: декоративно-прикладне мистецтво.

Напередодні виборів депутат Юрій Дідовець активно демонструє громадськості результати своєї депутатської діяльності. А також звітує про свої подальші плани. На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук він пропонує безкоштовну юридичну консультацію та допомогу у вирішенні різних питань.

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

І позиціонує себе як перший депутат, який спілкується із виборцями онлайн. Однак насправді так і не навчився розмовляти із людьми. Про що повідомляють відкриті джерела.

Мільйонер не звик адекватно реагувати на критику або зауваження. І коли один із передплатників звернувся до депутата Київради із різким проханням: «Форму зніми!» Юрій Дідовець не став стримувати своїх емоцій.

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

У його відповіді пролунав натяк на нетрадиційну сексуальну орієнтацію кривдника: «Чи це був комінаут?»  Здавалося б, людина публічна повинна адекватно реагувати на образи. І стримано відповідати навіть на неприємні речі.

Однак якщо говорити про політичну конкуренцію, то минулоріч і зовсім мав місце кричущий факт. На каналі YouTube є відеосюжет, у якому повідомляється, що на той момент кандидат по округу №220 у Києві у народні депутати ВРУ, депутат Київради від «Батьківщини» Юрій Дідовець побив волонтера.

Потерпілий отримав сильні травми, йому зашивали губу, брову, постраждали органи слуху. Потерпілий Євген Котляренко був агітатором від кандидата Подільського району Олексія Окопного.

Побитий волонтер Євгеній Котляренко, скрін - YouTube

Юрій Дідовець почав бити волонтера через вікно автівки. А потім відчинив двері машини та продовжував завдавати ударів. Той так і не зміг вийти із авта, щоб захиститися. Його дружину в цей час посадили у машину. І не давали вийти. Аntikor повідомляв, що депутату Київської міськради у зв'язку із побиттям були висунуті підозри у скоєнні злочину.

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Таким чином, ми не можемо говорити про порядність офіцера. Втім, депутат помічений і у протистоянні з чинним мером столиці Віталієм Кличком, про що ми розкажемо дещо згодом.

Депутат пропонує відновлювати культурно-історичні пам'ятки, знімає про це відеосюжети. Хочеться сподіватися, що це не буде черговий «кавовий столик», як у випадку із мармуровую головою Леніна, знесеного із Бессарабської площі.

Голову лідера більшовиків перетворили на арт-об'єкт під назвою Ленін-Павук, - повідомляють відкриті джерела. За словами чиновника, «Я за першою освітою - художник. Ну, і так бачу... Ленін-павук не рухається». Про це писали ЗМІ.

Напевно, для когось це й не блюзнірство... Втім, сам депутат із пафосом зізнався, що йому неодноразово пропонували продати голову Леніна за великі гроші. Але він відмовився. І готовий передати її до Музею тоталітарної пропаганди. Тільки пропозиції поки так і не надходили.

Як депутат Юрій Дідовець позиціонує себе представником інтересів Подільського району. На його персональному сайті щодо депутатської місії зазначено: «Ми з дружиною тут народилися, виросли, закінчили школу. На Виноградарі досі живуть і працюють мої батьки. Тут ростуть і навчаються мої п'ятеро дітей...

Як депутат Київради бачу нерозуміння проблем столиці більшістю у Верховній Раді і небажання їх вирішити у нинішніх народних депутатів через те, що їх сім'ї не живуть у Києві, а часто взагалі виїхали із України. Я хочу вдихнути життя у наш чудовий історичний Поділ...»

Що ж, давайте дізнаємося про політичну, громадську діяльність представника Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». Хоча сам депутат завжди позиціонує себе не як представник цієї політичної сили, а як захисник Києва і Виноградаря. Дізнайтеся: хто мав вплив на його кар'єру? Читайте докладніше про скандали, у яких фігурував чиновник.

Сім'я, особисте життя

Дитинство та юність пройшли у Києві. Тут він народився і виріс. На даний час зареєстроване місце проживання - столиця.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Ганна Сергіївна Рудник (1989 р.н.), підприємець. Діти: 3 сина - Всеволод (2013 р.н.), Михайло (2014 р.н.), Святослав (2016 р.н.) і 2 дочки - Вероніка (2004 р.н.), Богдана (2010 р.н .)

Дружина Юрія Дідовця, скрін - Фейсбук

Дружина підтримує свого чоловіка у депутатстві. У липні 2019-го на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук вона опублікувала пост, у якому просила мешканців Подільського району підтримати Юрія Дідовця. І проголосувати за його кандидатуру 21 липня.

Дружина Юрія Дідовця, скрін - Фейсбук

Анна Рудник народилася та виросла у Києві. За освітою - юрист. Вивчає психологію у НПУ імені М. Драгоманова. Любить екстрим, Motorancho.

Дружина Юрія Дідовця, скрін - Фейсбук

У її гардеробі багато різних дорогих вишиванок та брендових аксесуарів.

Дружина Юрія Дідовця, скрін - Фейсбук

Дружина Юрія Дідовця, скрін - Фейсбук

Дружина Юрія Дідовця, скрін - Фейсбук

Освіта

Навчався у київській школі №6.

2002 р. - отримав диплом про закінчення факультету правознавства у Національній академії внутрішніх справ України.

Кар'єра і бізнес

У 90-х - голова Київської асоціації студентських клубів. Член «Самостійної України».

2000-2004 рр. - юрист із питань містобудування ТОВ «Вістабуд».

2000 р.- голова Київської міськорганізації Молодого Народного Руху. Разом із членами «Самостійної України» захопив офіс «Компартії».

2002 р. - Київський суд засудив його до 2,5 років позбавлення волі. Згодом вирок був пом'якшений.

Із 2006 року - партнер-засновник АТ «Український адвокат», спеціалізація організації - боротьба із рейдерськими захопленнями майна.

Із 2013-го - віце-президент Всесвітньої ліги змішаних єдиноборств WWFC.

У 2014 р. заснував приватні військові компанії Global ex-forces і «Айс Драй Солюшн».

Із 2015-го - голова БФ «Самостійна Україна», депутат Київської міської ради, «Батьківщина», голова тимчасової контрольної комісії Київради із питань АТО. Мобілізований у юргруппу 26-ї артилерійської бригади у АТО. Заснував ГО «Старе місто Виноградар».

Із 2017-го - офіцер північного територіального юруправління при юрдепартаменті Міноборони. Заснував ГО «Муніципальна поліція м. Київ».

Із квітня 2020-го запустив Фейсбук-бота, який генерує заявку для орендодавця, що дозволяє призупинити нарахування орендної плати за нежитлове приміщення. Першим в Україні застосував у депутатській діяльності технологію чат-ботів для обробки звернень громадян. За 4 роки було зареєстровано 3,5 тис. заявок людей.

Компромат і чутки

Величезний вплив на кар'єру Юрія Дідовця мав екс-народний депутат Олександр Чорноволенко від Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», чиїм помічником-консультантом Юрій Вікторович був протягом 15 років.

Згодом Юрій Дідовець був помічений у протистоянні з чинним мером Києва Віталієм Кличко. У 2017-му офіцер заснував ГО «Муніципальна поліція м. Київ». А у 2018-му невідомі спалили 3 авта організації.

Депутат заявив про причетність до підпалу людей із оточення Віталія Кличка. Про це повідомляли відкриті джерела. За словами Юрія Вікторовича, винними можуть бути представники столичної влади, які мстять за його активну депутатську діяльність.

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Втім, сам столичний активіст, неодноразово брав участь у судових розглядах проти прокуратури, влади. У стінах КМДА він нажив не одного ворога. Депутат вимагав у мера притягнути до дисциплінарної відповідальності Олексія Поліщука.

Він казав про бездіяльність директора Департаменту земресурсів КМДА із приводу зміни цільового призначення землі у мікрорайоні Чапаєвка, щоб місцеві могли отримати наділи під забудову.

За даними Kievvlast, депутат звинувачував Олексія Поліщука у зловживанні службовим становищем. Юрій Дідовець стверджував, що чиновник нібито облаштував собі приватне паркувальне місце прямо навпроти входу до департаменту земельних ресурсів.

У червні 2017-го Київська прокуратура намагалася провести обшук у громадській приймальні депутата, який вважає, що причина такого візиту - його активна депутатська діяльність або конфлікт із Олексієм Поліщуком.

Юрій Дідовець став фігурантом антикорупційного розслідування через невнесення до декларації відомостей про підприємства, чим порушив вимоги фінансового контролю. Про це повідомляють відкриті джерела.

До речі, на автомобілі самого депутата зображено карту України, до складу якої входять Кубань, Білгород, Воронеж і ще кілька російських міст. Взагалі у його автопарку 2 автомобілі: Toyota Tundra, 2009 р.в. і раритетний «ЛуАЗ Фаетон», 1984 р.в.

У оренді - мотоцикл Suzuki GSX-R 1300, 2014 р.в., автомобіль Suzuki Jimny, 2014 р.в. і спецтранспортний засіб «Інгул» (на базі БРДМ-2 - броньована розвідувально-дозорна машина). Така інформація представлена у його е-декларації за 2019 рік.

Сума грошових активів декларанта та його сім'ї у 10+ раз вище суми всіх доходів. Житловий будинок площею 200 кв. м - у оренді. Декларанту в столиці належить садовий (дачний) будинок площею 195,6 м². У його власності - 2 земельних наділи: у Севастополі (1000 м²) та Києві (1000 м².)

Юрій Дідовець - кінцевий бенефіціар АТ «Українська адвокат», ГО «Всесвітня організація змішаних єдиноборств», ГО «Арт Сотня», ГО «Старе місто Виноградар», ГО «30-го листопада», «Херсонської загальноосвітньої приватної школи Херсонський колегіум ім. Є. Маланюка », громадського формування із охорони громадського порядку й державного кордону« Муніципальна поліція»,«Печерської районної організації народного руху України».

Виплата військовослужбовцю склала у 2019 році 363 тис. 828 грн. Матеріальна допомога від Міністерства оборони України - 1 тис. 295 грн. Зарплата за сумісництвом - Київська державна академія ім. М. Бойчука - 17 тис. 916 грн.

Соцдопомога депутату від Київського центру нарахування соцвиплат - 7 тис. 250 грн., Дружині - 10 тис. 320 грн. Донорство дружини - 64 грн. Її дохід від заняття підприємницькою діяльністю - 19 тис. 600 грн.

При таких, здавлося б, незначних доходах грошові активи сімейства вражають. Готівкою дружина зберігає 3 млн. 30 тис. грн. Гроші, які депутат позичив третім особам, - 12 млн. грн. Готівкою у декларанта 200 тис. грн. При цьому за ним числяться несплачені податкові зобов'язання у розмірі 332 тис. 912 грн. та 3 тис. 911 грн.

Звідки у депутата та його дружини із такими скромними доходами мільйони? Ймовірно, депутатство для нього - хлібне місце, від якого Юрій Дідовець не хоче відмовлятися. І знову має намір балотуватися.

Фотографії

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Юрій Дідовець: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Юрія Дідовця у соціальній мережі Фейсбук.

Персональний сайт.

Офіційний веб-портал Kievvlast, інформація про народного депутата.

Юрій Вікторович Дідовець - Чесно.