Заступник голови партії «Громадянської позиції» Петро Ландяк вважає, що вже прийшла пора врегулювати тарифи на газ. Він упевнений: команда Володимира Зеленського просто зобов'язана зайнятися питанням сьогоднішнього стану тарифів, обумовлених роботою його попередника. На думку українського політика, у цьому питанні дуже важливо швидко навести порядок, щоб тарифи різко пішли униз. У 2019 варто затвердити обґрунтований фінансовий план «Нафтогазу», адже у 2018-му Кабмін так і не затвердив цей важливий документ...

Біографія

Народився 25 червня1961 року.

Знак Зодіаку: Рак. За східним гороскопом: рік Металевого Бика.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 58 років.

Петро Дмитрович Ландяк - український політик, який підтримує погляди екс-міністра оборони країни Анатолія Гриценка. Ще у 2017-му обидва вважали неприпустимим збільшення зростання цін на комунальні послуги.

Петро Ландяк із Анатолієм Гриценко

2 березня 2017 року Анатолій Степанович відвідав Тернопіль. Петро Дмитрович Ландяк підтримав лідера політичної сили «Громадянська позиція». Гість заявляв на прес-конференції про те, що через занадто високі тарифи й прихильність до субсидії люди перетворюються на рабів, залежних від влади.

На жаль, через 2 роки ситуація у кращий бік не змінилася. Навпаки, людям стало ще важче, адже субсидії обмежили, ціни виросли, а зарплати й пенсії залишилися мізерними.

За словами голови партії «Громадянська позиція», із 15 млн. домогосподарств в Україні 9 млн. користувалися субсидією. Анатолій Степанович зазначав: «Замість того, щоб отримувати гідні зарплати й пенсії, люди змушені брати субсидії, бо оплатити комунальні послуги більшість людей не можуть.

Це означає, що олігархи аплодують. Вони гарантовано отримують із державного бюджету гроші. Люди домогосподарств цих грошей не бачать. А, значить, у них немає стимулу для енергозбереження, для наведення порядку у своїх оселях з точки зору електрики, тепла і всього іншого.

Це означає, що збільшується тиск на тих, хто формує державний бюджет. А це ті, у кого є робочі місця або вони беруть на себе сміливість створювати робочі місця».

У 2019-му році радник Володимира Зеленського віджартувався щодо космічних тарифів на газ. На думку Петра Ландяка, ці жарти досить дивні. На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук він написав із цього приводу 16 червня ц.р.:

Петро Ландяк

«Якщо уважно прослухати аргументи на відео, якщо уважно спостерігати за реакцією присутніх, то видно - владу отримала команда, яка є ще доволі слабкою. З півобороту сприймати і бути готовими вирішувати наявні виклики й завдання поточного дня- їм не під силу.

Проблему ціни на газ радники Зеленського називають не їхньою, і пробують перекинути на поле Кабінету Міністрів. При цьому треба зрозуміти, що їм все ж таки прийдеться зайнятись тарифами після 21 липня, або найпізніше в листопаді ц.р., якщо, звичайно, вибори будуть плановими , а не позачерговими!

Пост Петра Ландяка у соцмережі Фейсбук

Тому не добре розчаровувати українських громадян і не варто втрачати час!!! А якраз біля 40% українців, з тих, які підтримали Зеленського пов’язували з ним зниження тарифів, а тут, на тобі... Експерти новообраного президента кажуть: «Пожартували...Не президентська - це справа, не його повноваження.. Ви що,хлопці! Розберіться!..»

Сім'я

Дитинство і юність пройшли в с. Кошилівці Заліщицького району Тернопільської області. Тут майбутній політик народився і виріс.

Петро Ландяк із родиною

Сімейний стан: одружений. Дружина: Любов Богданівна. Діти: у пари четверо синів - Тарас, Максим, Дмитро, Андрій. Невістка - Божена Олегівна.

Освіта

Після закінчення Подільської середньої школи вступив до Львівського торгово-економічного інституту. У 1982-му році отримав диплом про закінчення вузу.

Кар'єра і бізнес

Трудову діяльність розпочав у 1982 році. Після закінчення інституту працював старшим бухгалтером пересувної механізованої колони Тернопільського обласного споживчого союзу.

У тому ж році був призваний до армії. Після служби продовжив роботу в цій організації, тільки на посаді ревізора. Потім був старшим ревізором, начальником відділу.

У 1989 р. його перевели в головне планово-економічне управління Тернопільського обласного виконкому, де він протягом трьох років працював провідним фахівцем.

Потім буквально рік завідував тернопільським торговим центром СП «Фірма Бессарабії».

У 1993 р. - засновник ТОВ «Торговий дім «Універсальний», директор ТОВ« Універсам Текстерно».

Петро Ландяк

Із 2015 р. по даний час - заступник голови партії «Громадянська позиція», керівник фракції у Тернопільській міській раді.

Список балотування народного депутата:

• 1998 р. - мажоритарка, Тернопільська міська рада 3-го скликання.

• 1998 г. - Верховна Рада 3-го скликання: РХП.

• 2002 г. - мажоритарка, Тернопільська міська рада 4-го скликання.

• 2006 - мажоритарка, голова Тернопільської міської ради, самовисуванець.

• 2006 - Тернопільська міська рада 5-го скликання: РХП.

• 2010 року - Тернопільська міська рада 6-го скликання: «Громадянська позиція».

• 2014 г. - Верховна Рада 8-го скликання: «Громадянська позиція».

• 2015 г. - Тернопільська міська рада 7-го скликання: «Громадянська позиція».

• 2015 г. - мажоритарка, голова Тернопільської міської ради, «Громадянська позиція».

• 2019 г. - Верховна Рада 9-го скликання, «Громадянська позиція».

Компромат і чутки

Згідно з декларацією за 2018 рік, Петро Дмитрович Ландяк є власником двох житлових будинків: у Тернополі в нього є нерухомість площею 222,1 кв. м, а в Кошилівцях Заліщицького району, що на Тернопільщині, будинок на 90 квадратів. У його власності також квартира на 93,8 квадрата, гараж 54,3 м². Дружина є власницею квартири площею 74 кв. м.

Петро Ландяк

У Кошилівці Заліщицького району Київської області у Петра Дмитровича є земельна ділянка на 12 тис. 800 м². І ще два невеличких наділи: в Чернихові Зборівського району Тернопільської області площею 1 тис. кв. м і в Тернополі - на 509 квадратів. Із об'єктів незавершеного будівництва - гараж на 70 кв. м.

Із транспортних засобів - ЗІЛ, 1991 р.в. Його господиня - Любов Богданівна, дружина декларанта. Декларація також включає корпоративні права: ТОВ «Універсам «Текстерно» - 81,67% від загального капіталу; ТОВ «Торговий дім« Універсальний », а також ТОВ «Продлюкс плюс». Обидва - по 83,6% від загального капіталу. І 50% «Фермерського господарства «Кошіловськеполе». По 10% ФГ у синів Тараса та Максима.

Петро Ландяк

Петро Ландяк також декларує 15% корпоративних прав на ТОВ «Тернопільський завод безалкогольних напоїв». Він є бенефіціаром усіх вищеперерахованих підприємств, а також ТОВ «Центр-буд» і ТОВ «Вата». У повній власності подружжя - ПП «Гарантія-Фарм». Вона ж - бенефіціар підприємства.

Зарплата декларанта за основним місцем роботи - 33 тис. 600 грн. (ТОВ «Універсам Текстерно», 42 тис. 757 грн. (ТОВ «Продлюкс плюс»). Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 297 тис. 404 грн. Заробітна плата, отримана за сумісництвом, ТОВ «Універсам Текстерно», - 29 тис. 752 грн., ТОВ «Центр-буд» - 15 тис. 267 грн.

Заробітна плата дружини, отримана за основним місцем роботи (ПП «Гарантія-Фарм»), - 49 тис. 527 грн. Її дохід від заняття підприємницькою діяльністю - 360 тис. 842 грн. Пенсія Любов Богданівни - 18 тис. грн.

Заробітна плата сина Тараса, отримана за основним місцем роботи (ТОВ «Продлюкс плюс»), - 84 тис. 500 грн. Зарплата сина Тараса за сумісництвом - 13 тис. 240 грн. Його дохід від заняття підприємницькою діяльністю склав в 2018 році 238 тис. 3 грн.

Зарплата сина Максима за сумісництвом (ТОВ «Вата») - 24 тис. Грн. Його заробітна плата за основним місцем роботи (ТОВ «Продлюкс плюс») - 69 тис. 433 грн. Прибуток сина Максима від занять підприємницькою діяльністю - 181 тис. 330 грн. Заробітна плата, отримана за сумісництвом (ТОВ «Центр-буд), - 14 тис. грн.

Петро Ландяк

Допомога невістки Божени на дитину - 10 тис. 320 грн. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю сина Дмитра - 1 млн. 97 тис. 573 грн.

Грошові активи сім'ї у власності Петра Дмитровича: 35 тис. доларів готівкою та 12 тис. євро.

Отримана позика: 559 тис. грн. (30.12.2016 р), ТОВ «Продлюкс плюс». І 222 тис. грн. позика дружини (31.12.2016 р) Об'єкт, на користь якого виникло зобов'язання, - ПП «Гарантія фарм».

Останнім часом Петро Дмитрович особливо переймається питанням зниження тарифів для населення на газ. Він вважає, що необхідно закласти стимулюючий інструмент зниження рівня витрат газового монополіста. І до цього показника також прив'язати зарплату керівника і його заступників.

Він упевнений: якщо ще перекрити відмивання коштів газового гіганта, тоді тарифи різко підуть вниз. Що ж, українцям залишається сподіватися, що нова команда президента дослухається слушних порад.

А ще замлідера політичної сили «Громадянська позиція» упевнений: не тільки влада має діяти. А й народ не стоятиме осторонь існуючих проблем. Українці не мають бути байдужими. Від кожного з нас залежить дуже-дуже багато. Сьогодні важливо сформувати цілеспрямоване громадянське суспільство.

Фотографії

Петро Ландяк

Петро Ландяк із родиною

Петр Ландяк із однодумцями

Петро Ландяк із Анатолієм Гриценко та Анатолієм Забарило

Відео

Посилання

Фейсбук

Офіційний сайт, партія «Громадянська позиція». Контактні дані, адреса: 04070, вул. Іллінська, 22/13-Д, м. Київ. Телефон: +38 (044) 383-38-72, 095-273-01-04, 067-444-18-74. Електронна адреса: e-mail: office@gp.org.ua