Давайте згадаємо: з чого починався зерновий ринок для Івана Мірошниченка? Як мільйонер опинився у великій політиці? І в якому напрямку депутат від «Самопомочі» має намір рухатися? Тут представлена вся правда «без гриму». Читайте про його зв'язки з Віктором Януковичем. Дізнайтеся, що політика від «Самопомочі» пов'язувало з президентом-утікачем? Чому Івану Мірошниченко було поставлено діагноз «шизоафективний психоз»? Читайте також подробиці сексуального скандалу, в якому фігурував нардеп.

Біографія

Народився 29 серпня 1972 року.

Знак Зодіаку: Діва. За східним гороскопом: рік Водяного Щура.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 46 років.

Захоплення: катання на лижах, плавання, байкерство. Понад 10 років захоплюється байкерством. Щонеділі намагається по годині-дві їздити. Кілька разів із друзями-байкерами їздив за кордон до США.

Народний депутат України Іван Мірошниченко вільно володіє англійською мовою. Як політик, мало відомий громадськості. Його більше знають, як аграрія- «кардинала», помітну особистість у зернотрейдерському середовищі.

Іван Мірошниченко

Народний обранець пройшов до Верховної Ради України у списку об'єднання «Самопомочі» під №15. Дізнайтеся, з яких причин людина, що довго працювала в зерновому бізнесі, раптом вирішила йти у політику?

До речі, пройшовши до Ради, народний обранець тут же із колегами з «Самопомочі» пролобіював призначення Міністром аграрної політики та продовольства (2014-2016 рр.) свого екс-підлеглого Олексія Павленка, партнера приватного інвестиційного фонду Pharus Assets Management. Про це повідомляли ряд джерел.

Таким чином, «кумівство» у Раді та після Революції Гідності продовжувало мати місце. І традиція розставляти на ключові державні посади «своїх людей», незалежно від професіоналізму людини, тривала.

Читайте про зв'язки нашого героя з Віктором Януковичем. Про інтерв'ю Анастасії Байбородіної виданню «БезТабу Україна», в якому вона заявила про секс-домагання народного обранця щодо неї. Дізнайтеся також усю правду про те, яке важке психічне захворювання переніс Іван Мірошниченко у 2001-му році й чому?

Сім'я

Дитинство та юність пройшли в селі Веселе Олександрійського району Кіровоградської області. Тут майбутній політик-аграрій народився та виріс. Його батько - також аграрій. Він починав із агронома, був головним інженером, а згодом - головою районної адміністрації, займав пост глави управління сільським господарством.

Сімейний стан: одружений. Дружина - Наталія Володимирівна. Діти: у подружжя троє дітей - дочка Діана та двоє синів Даниїл і Ян.

Анастасія Байбородіна звинувачувала нардепа від об'єднання «Самопоміч» у сексуальних домаганнях. У 2018 році вона заявила в інтерв'ю про те, що Іван Мірошниченко пропонував їй вступити в інтимні стосунки.  Про це писали ряд відкритих джерел. Зі слів заявниці, нардеп домагався її прямо у стінах Верховної Ради України.

Анастасія Байбородіна звинуватила нардепа у сексдомаганнях

Як стверджує Анастасія Байбородіна, вона з'явилася в клуарах ВР, щоб обговорити профільний законопроект «Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідні в Україні», співавтором якого вона є (дівчина - юрист за освітою). Народний обранець підійшов до неї, узяв за лікоть та відвів у бік.

Він запропонував вступити з ним у групову статевий зв'язок у присутності охоронця, водія та помічника народного депутата.  Як повідомляли ЗМІ, дівчина рішуче відмовила йому та порекомендувала звернутися до профільного фахівця.

За слів Анастасії, вона спочатку подумала, що це розіграш або жарт. Але виявилося, що навіть у стінах Верховної Ради народних обранців може біс поплутати... Повважавши сексуальні домагання неприйнятними, дівчина закликала Регламентний комітет ВРУ оцінити інцидент та вжити заходів щодо запобігання подібних витівок.

Освіта

Його перша професійне освіта була індустріальною. У 1987 році, після закінчення Олександрійської середньої школи №17, вступив до місцевого індустріального коледжу (в минулому - технікум). Закінчив навчальний заклад у 1991 році з червоним дипломом.

Після цього вступив до столичного Національного аграрного університету. Закінчив вищий навчальний заклад також із червоним дипломом. У 1994 році, під час навчання на третьому курсі університету, виграв грант із обміну студентами для навчання.

Здавши тести, поїхав до США. Навчався в американкій школі бізнесу Університету Пердью (штат Індіана). Отримана в аграрному університеті спеціальність - «зовнішньоекономічна діяльність».

Кар'єра і бізнес

Після повернення з Америки, наш герой пішов працювати у київську компанію «Інтер - Агро». Протягом року обіймав посаду генерального директора, був також комерційним менеджером.

Через рік з'явилася вакансія в Cargill. І майбутній політик протягом 11 років (до 2008 року) пропрацював у ЗАТ «AT Каргілл», яка входила до складу Cargill. Іван Мірошниченко був віце-президентом компанії, керував закупівлями, їздив по станціях, замовляв вагони, робив заявки, сертифікацію, займався також питаннями зовнішньої торгівлі Європейського відділення.

Іван Мірошниченко

Потім вирішив змінити місце роботи та став генеральним директором і директором із Чорноморського регіону в компанії Noble, що займається розвитком бізнесу на Чорному морі. Пропрацювавши тут протягом 5 років, паралельно працював радником міністра аграрної політики України.

Про політичну історію Івана Мірошниченко відомо не так уже й багато. Давайте дізнаємося, як же зерновика із 20-річним стажем «занесло» із аграрного сектора до парламенту? Читайте про те, як «сірий кардинал» із питань АПК став народним депутатом восьмого скликання (партія «Самопоміч»).

Компромат і чутки

Іван Володимирович йде у політику після того, як COFCO, потужна державна агрокомпанія Китаю, викупила Noble Agri, у якій він до цього працював.  Як стверджують відкриті джерела, до цього нардеп від політоб'єднання «Самопоміч» активно співпрацював із «Партією регіонів».

Іван Мірошниченко починав свою політкар'єру в 2009 році з посади радника екс-міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка. Він працював «під крилом» одіозного представника «Партії регіонів» до 2013 р.

Майже 4 роки депутат від «Самопомочі» керував організацією внутрішнього ринку зерна при Вікторі Януковичі. Був причетний до скандалу про невиконання зобов'язань щодо отримання від Китаю кредиту на розвиток сільського господарства України, отримання якого відбувалося при постійній та безпосередній участі Івана Володимировича Мірошниченка.

Іван Мірошниченко

А тепер давайте згадаємо, як наш герой потрапив у клуари Верховної Радий України. Коли на сході країни почалася війна, продовжувати аграрне інвестування було неможливо. Тут Іван Мірошниченко і вирішив приєднатися до політичної партії «Воля».

Потім анонсували дострокові вибори. Молодій партії, якій всього кілька місяців, йти на них не було сенсу. Виникло рішення об'єднатися із «Самопоміччю». Так Іван Мірошниченко став членом цієї політичної сили, зблизився з Андрієм Садовим і опинився в Раді.

Згідно з декларацією Івана Володимировича за 2018 рік, готівкою «сірий кардинал» зберігає 395 тис. доларів, 15 тис. євро та 3 млн. 300 тис. грн. (Усі ці активи - спільна з дружиною готівка). На його банківських рахунках - 1 тис. 925 доларів, 78 тис. 284 грн., 3 тис. 190 доларів. У Наталії Володимирівни на банківських рахунках 140 доларів і 68 грн.

Із транспортних засобів у власності Івана Володимировича Mersedes-Benz S 550, 2008 р.в., мотоцикли MW K1200LT, 2008 р.в. і Harley-Davidson flhx Street Glide, 2012 р.в., легковий причіп КНОТТ 91н, 2013 р.в., а також водний засіб SEA-DOO GTR 215. У власності дружини - Land Rover Range Rover, 2018 р.в.

Аграрію-політику належить 1500 кв.м землі у Віті-Поштовій Києво-Святошинського району Київської області. У власності дружини - дві земельні ділянки в Данилівці (Ялта, АР Крим) на 1100 кв.м і 926 кв.м. І ще 2990 кв.м у Вишеньках Бориспільського району. Тут же 1007 кв. м землі знаходяться в суборенді.

Їй також належить 1509 м² і +1484 м² в Гатному Києво-Святошинського району Київської області. Житло: житловий будинок площею 323,50 м² із зазначенням іншого типу права. У Данилівці у Наталії Володимирівни два величезних житлових будинки: площею 377,10 м² та 262,10 м². У Вишеньках їй належить дача. Судячи з розмірів, - 750,10 квадратів, - справжні хороми!

Його декларація включає корпоративні права сімейства: ТОВ «Хутір на околиці» - 31,69% від загального капіталу. ФГ «Україна - агро» - 80% належать нардепу, 20% - його батькові Володимиру Івановичу. ФГ «Відродження» - у спільній власності подружжя (80%) і дочки Діани (20%).

ТОВ «Агровит с.р.о.» (країна реєстрації головного офісу - Словаччина) належить Наталії Володимирівні. ТОВ «Зернарі» і ТОВ «Торговий дім «Зернарі» - 50% у її власності. Фермерське господарство «Тамара» - 100% власності дружини. ТОВ «Санеквітрек» - 12,5% в її власності. ТОВ «Агрофірма« Маяк» - 50% у власності брата Івана Мірошниченка Вадима, 25% належать дружині нашого героя.

Іван Володимирович - бенефіціар ФГ «Україна - агро», КСДЮШ «Авангард». Дружина є бенефіціаром ТОВ «Агродар ЛТД», ФГ «Відродження», ТОВ «Хутір на околиці», сільськогосподарського ТОВ «Гарт», ТОВ «Малиновське», ТОВ «Михайлівське», ТОВ «Олекс», ТОВ «Полі-Грейн», ТОВ «Агровит с.р.о.», ТОВ «Фарн-К», «Юнайтед Агрібізнес Б.В.», ТОВ «Зернарі», ТОВ «Торговий дім «Зернарі», фермерського господарства «Тамара», ТОВ «Санеквітрек», ТОВ «Агрофірма «Маяк».

Зарплата декларанта за 2018 рік (Управління справами Апарату ВРУ) склала 373 тис. 334 грн. Загальний прибуток дружини від відчуження цінних паперів та корпоративних прав становив 45 тис. грн.

У 2001 році нардепу діагностували шизоафективний психоз. Підтвердження тому - меддокументи, які додавалися до матеріалів кримінальної справи про шахрайство, яке було скоєно посадовими особами Всеукраїнської ГО «Українська зернова асоціація». Нагадаємо, в ній Іван Мірошниченко працював віце-президентом у 2001-му році.

Як повідомляли відкриті джерела, йому вдалося уникнути кримінальної відповідальності через визнання особою, що знаходилася на момент скоєння злочину в стані неосудності. Медзаписи зберігаються в Олександрійській психлікарні. Копії медобстеження - в Кіровоградському обласному псіхонервологіческом диспансері.

Сьогоднішні цілі аграрного магната - залишитися в політиці та стати значним учасником політичних процесів у майбутньому в Україні. Про це він заявив у інтерв'ю виданню Agropolit.

Як правило, багато українських олігархів є не тільки бізнесменами, але й «придворними». Хочеться вірити, що при новому президенті політичні та особисті зв'язки не перетворюватимуться на монополії та не стануть підтримуватися державою.

Фотографії

Іван Мірошниченко

Іван Мірошниченко

Іван Мірошниченко

Відео

Посилання

Фейсбук, сторінка об'єднання «Самопощь» - на момент виходу публікації співтовариство подобалося 223 тис. 468 людям.

Офіційний сайт політичної партії «Самопоміч». Контактні дані, телефони: 0 (800) 21-01-01 (центральний офіс), 050-381-38-17. Електронна адреса: samopomich@samopomich.in.ua