Біографія

Анатолій Шарій - найпопулярніший і найненависніший український блогер. Автор десятків скандалів, якого називають «рупором Кремля», «педофілом» і злодієм, які заробляють мільйони доларів на зраді батьківщини. Невдалий політик, якому відмовили в балотірованіі до Верховної Ради.

Народився 20 серпня 1978 року.
Знак Зодіаку: Лев, рік Земляного Коня
Національність: українець
Віросповідання: протестант
Розмовляє російською, українською, англійською

Чи дійсно Анатолій Шарій - брехун і маніпулятор, який відробляє гроші Кремля. Чи можна його назвати професійним журналістом і політиком? Відповіді на ці та багато інших питань, ви знайдете в цій статті.

Сім'я

Блогер є корінним киянином. Сім'я одного з найбільш скандальних журналістів України є маловідомою темою. З відкритих джерел відомо, що Анатолій Анатолійович пишається своїм дідом по матері - Юрієм Горським, який був героєм Другої світової, який загинув в битві при Червоній Поляні.

Біографія Анатолія Шарія є вкрай насиченою. Скандальна персона має не просте особисте життя, а його шлях бути ускладнений безліччю проблем.

Сам Анатолій Шарій, блог якого люблять і ненавидять мільйони користувачів Мережі, називає себе колишнім ігроманом. Зірка не приховував того факту, що ледь не знищив власне життя любов'ю до азартних ігор.

Шлях зцілення Шарій знайшов через Бога. Анатолій називає себе дуже віруючою людиною, проте не дотримується православної ідеології.

Невдалий політик дотримується протестантських поглядів і вважає, що лише це християнська течія відповідає інтересам окремої людини.

Перша дружина Шарія - Ольга Рубець. Відома українська журналістка працювала редактором кількох українських глянцевих журналів другого ряду. У 2011 році у пари народилася дочка Катерина, проте вже на наступний рік пара розлучилася.

У 2013 році сім'я Шарія знову змінює склад. Він вступає в союз з журналісткою Ольгою Бондаренко, яка курує його особистий проект в Інтернеті. У 2017 році Ольга і Анатолій узаконили союз на території Нідерландів.

Відзначимо, що сам Шарий Анатолій Анатолійович притримує виключно правих поглядів і називає себе космополітом. Не дивлячись на свою скандальну репутацію, журналіст не визнає факт законності анексії Криму Росією, а також незалежність псевдореспублік «ДНР» і «ЛНР».

Освіта

Анатолій Шарій, Ютуб якого зробив однією з найбільших зірок блог-сфери, не має профільної журналістської освіти. Згідно з інформацією з відкритих джерел, Шарій є випускником Київського вищого танкового училища.

Кар'єра і бізнес

Шарій почав працювати в журналісткій сфері в 2005 році. Анатолій став автором у відомих українських виданнях для жінок. Анатолій писав для журналів «Поліна», «Единственная» і «Наталі».

Паралельно з роботою для глянцю Анатолій Шарій, компромат на якого є однією з «гарячих» тем Інтернету, починає займатися журналістськими розслідуваннями, працюючи на українську версію «Московського комсомольця» і газету «Сегодня».

Перший успіх до Анатолія Шарія, Твіттер якого є одним з найбільш популярних в російськомовному просторі, приходить в 2008 році. Журналіст займає місце керівника відділу розслідувань на сайті «Обозреватель».

Скандали остаточно стають «хлібом» Шарія в 2013 році. Саме Анатолій став одним з перших популярних політичних блогерів на лише набирає тоді обороти платформі Ютуб.

Шарій приніс в російськомовний Інтернет-простір формат відео, що викривають фальсифікацію. Блогер відразу ж знайшов мільйони фанатів, які полюбили його контраверсійну манеру, яка багатьма сприймається, як брехня і маніпуляції.

Однак, відвертість зірки не сподобалася багатьом «сильним світу всього». У 2013 році він був змушений переїхати до Нідерландів, де отримав політичний притулок в якості особи, яка потерпіла від неправомірного тиску з боку української влади.

У 2015 році Шарій продовжує «експансію» і створює власний інформаційний ресурс в Інтернеті «Шарій.net», яким керує зі своєю нинішньою дружиною.

У 2010 відеоблогер «засвітився» в заголовках всіх топових ЗМІ, після того, як заявив, що має намір балотуватися до складу нового скликання Верховної Ради України.

Зірка Мережі заснував «Партію Шарія» і хотів йти на вибори, проте в реєстрації партії було відмовлено ЦВК, на підставі того, що останні п'ять років він не проживав на території України.

Сьогодні Анатолій Шарій визнається одним з найбільш успішних блогерів в російськомовній сфері. Блогер має один з найбільш успішних блогів на Ютуб і може «похвалитися» більш 2 мільйонами підписників.

Анатолій Шарій також має свої блоги і в інших соціальних мережах. Інстаграм журналіста має більше 200 тисяч користувачів, частина яких підтримує всі його починання, а інша - постійно критикує.

Фейсбук також є популярним майданчиком для Шарія. Блогер має в даній соціальній мережі понад 300 тисяч підписників.

Анатолій Шарій ніколи не розголошував інформацію про власні доходи, але відомо, що він є одним з найбільш багатих вітчизняних блогерів. Дохід зі всіх його проектів в Мережі, а також партнерських договорів доходить до півмільйона доларів на рік.

Компромат і чутки

Анатолій Шарій є найскандальнішим українським блогером. Зірка Мережі згенерував десятки різних конфліктів і інцидентів, а також має мільйони хейтерів, які щодня пишуть йому тисячі гнівних повідомлень.

Статті Шарія носили скандальний характер ще в кінці 2000-х років. Перший його скандал пов'язаний з розслідуванням діяльності одеського дитячого будинку «Перлина», який журналіст назвав борделем для багатих педофілів.

Стаття «вийшла боком» Анатолію, оскільки він був визнаний винним у створенні наклепницького матеріалу і був зобов'язаний суду виплатити дитячому будинку компенсацію в розмірі 1 тисячі гривень.

Сам Шарій заявляв, що став жертвою свавілля і корупції, а також відчував тиск з боку прокуратури, міліції та СБУ.

У 2011 році Анатолій Шарій, публікації якого вже полюбилися мільйонам читачів, випустив серію статей, присвячених нелегальному гральному бізнесу і торгівлі наркотиками. Журналіст нібито надав чіткі докази причетності керівництва МВС до нелегальних операцій, а також замовлення з боку міліцейських чинів з замовних вбивств. Матеріали викликали великий резонанс, проте їх правдивість так і не була доведена.

1 травня того ж року Шарій публічно вистрілив в одного з відвідувачів ресторану «Макдональдс». Сам Анатолій заявляв, що скоїв злочини з метою самозахисту, а пізніше звинуватив в організації інциденту своїх опонентів з МВС, за якими він готував ряд викривальних матеріалів.

Пізніше в тому ж році на Шарія було вчинено замах. Сам журналіст не постраждав, проте відчув величезний стрес, який вперше змусив його замислитися про еміграцію. Сам Анатолій заявив, що його хотіли вбити представники міліції, однак самі правоохоронці відзначили, що даний інцидент має всі ознаки інсценування.

Проти Анатолія було порушено дві кримінальні справи, що змусило його побоюватися за свою свободу і просити політичного притулку в Нідерландах. Уряд країни погодився прийняти скандального українського журналіста, що стало рідкісним прецедентом.

Анатолій Шарій вважається одним з найбільш нелюбимих блогерів серед проукраїнські налаштованих глядачів. Зірка Мережі відрізняється вкрай негативним ставленням до подій «Євромайдану» і «Революції Гідності».
Правителів,  що прийшли після Януковича, він називав узурпаторами, а також звинувачував «рідні» ЗМІ в українській пропаганді, маніпуляціях, брехні і «зомбування».

За час існування каналу Шарія на ресурсі Ютуб його багато разів блокували в якості відповіді на численні скарги українських глядачів, які засуджують автора контенту в проросійській пропаганді і лексиці, що підриває український суверенітет.

«Банили» Шарія і в соціальній мережі Facebook, в якій він дозволяв собі вкрай спірні висловлювання, визнані адміністрацією Мережі брехливою, та такою що ганьбить і розпалює ненависть.

Скандально прославився Анатолій Анатолійович компанією проти російської правозахисниці Олени Васильєвої, «підставами» журналістів українського «П'ятого каналу» і серією пропогандісткіх роликів проти політичних в'язнів Олександра Костенко і Олега Сенцова.

У 2015 році Анатолій Шарій, сайт якого запрацював після сумних подій на Сході України, судився з каналом 1 + 1 і в судовому порядку заборонив телекомпанії використовувати кадри з його роликів на Ютуб.

Тоді ж скандальний журналіст судився з власною сестрою Оленою Марченко, яка називала його педофілом і злодієм, а його дружину повією. Також Шарій безуспішно намагався захистити власну честь і гідність в судах і покарати компанію «Детектор медіа» та журналіста Марка Фейгіна, який назвав його «рупором русского мира».

Намагався «з'ясувати стосунки» Шарій також з каналом «Еспресо» і політологом Віталієм Портніковим, який назвав його «кремлівським проектом».

Фотографії

Відео

Посилання

https://www.facebook.com/anatolijsharij

https://www.instagram.com/anatolijsharij/