На жаль, у нас у країні політично мотивовані сили впливають на судові корупційні вироки. У результаті корупціонери залишаються безкарними. Політичний директор партії «Голос» упевнений, що корупцію у вищих ешелонах влади можна перемогти. Читайте біографію та досьє політичного експерта в області адвокації й боротьби з корупцією. Що, на думку Ярослава Романовича Юрчишина, потрібно робити по відношенню до олігархів у першу чергу? Із чого необхідно починати перетворення у нас у країні? І на що він має намір направляти свою політичну силу та волю насамперед?

Біографія

Народився 14 жовтня 1980 року.

Знак зодіаку: Терези. За східним гороскопом: рік Сталевої Мавпи.

Національність: українець.

Віросповідання: християнин, Українська греко-католицька церква.

Вік: 38 років.

Українці більше не вірять політикам, які обіцяють «золоті гори». Але у результаті тільки процвітають самі. Рівень життя більшості українців досить низький. І з цим, упевнений Ярослав Юрчишин, потрібно боротися.

Ярослав Романович Юрчишин

Громадський діяч вирішив йти у політику рука об руку із лідером партії «Голос» Святославом Вакарчуком. Команда має намір боротися із корупцією. Перш за все для них важливо перемогти стару політику, яка на сьогоднішній день є причиною корупції олігархів та бідності народу.

Якщо існуюча система не може сама очищатися, необхідно щось робити. Читайте біографію і досьє Ярослава Романовича. Дізнайтеся, у якому напрямку він має намір надалі рухатися? До чого прагнути? І які кардинальні зміни, на його думку, потрібні країні, щоб влада більше не обкрадала Україну?

Сім'я

Рідне місто - Львів. Місце проживання н даний момент - Плесецьке Київської області. Населений пункт знаходиться у 45 кілометрах від столиці.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Ольга. Діти: пара виховує доньку та двох синів.

Ярослав Романович Юрчишин із родиною

Освіта

У 17 років, після закінчення середньої школи №46, вступив до Львівського національного університету ім. І. Франка. Навчався тут із 1997 по 2002 рік на факультеті історії. Отримана спеціальність - «учитель історії, історик, археолог».

Через 6 років вступив на факультет соцнаук і технологій. Навчався у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» із 2008-го по 2010-й рік. Вивчав науку про політику, магістр політології.

Пройшов сертифіковані курси в школі практичної психології.

Кар'єра і бізнес

Трудову діяльність розпочав у 2002-му році. Після закінчення університету протягом року керував гуртком краєзнавства у «Княжому» (туристсько-краєзнавчий центр у Львові).

Потім керував Київським офісом організації ВМГО «Пласт-Національна скаутська організація України». Був відповідальним за зовнішні зв'язки.

Із 2004-го по 2009-тий роки був членом керівних органів місцевого осередку (станиці) Пласту в місті Київ, голова міської організації.

До 2007 року - головний спеціаліст відділу організаційного розвитку та регіональної політики виконавчого комітету політичної сили.

Протягом наступних двох років працював у Фонді регіональних ініціатив «ГАРТ». Керував тут службою помічників глави секретаріату організації.

Із 2009-го року керував відділом GR у інвестиційному банку «Фенікс-Капітал». Протягом 3-х років був тут головним фахівцем зв'язків із владою.

Після цього 2 роки - тренер із лобіювання, традиційних та нових медіа Інституту політичної освіти, Національного демократичного інституту (США), Інституту лідерства та управління УКУ (Львів).

У 2013 році - політексперт Національного круглого столу «Згода заради європейського майбутнього» (куратор - В'ячеслав Брюховецький).

Ярослав Романович Юрчишин

Із 2014 року обіймав посаду радника Секретаря Ради нацбезпеки та оборони України. У цьому ж році працював спеціалістом зв'язків із громадськістю ТОВ «Новини ТВ» (телеканал і сайт ЕспрессоТБ).

Протягом наступних 2-х років був менеджером із адвокації коаліції громадських організацій «Реанімаційний Пакет Реформ».

Із 2016 року по теперішній час - виконавчий директор Transparency International Ukraine (неурядова міжнародна організація по боротьбі із корупцією та дослідженню рівня корупції по всьому світу).

Громадською діяльністю почав займатися у 2001 році - член Пласту. Із 2005 року вступає до партії Народний Союз «Наша Україна».

Із 2007 року був помічником заступника голови Центрального штабу блоку «НУНС» із організаційних питань, вибори в парламент.

Активний учасник ряду громадських організацій: Фундації Регіональних Ініціатив, Молодіжного Національного Конгресу, Просвіта тощо, член керівних органів на місцевому рівні.

Із 2007-го по 2012-тий рік - помічник на громадських засадах народного депутата Ігоря Кріля.

Із 2008 року протягом 6-ти років виступав помічником-консультантом народного депутата України Лесі Оробець.

Із 2010-го - керівник групи радників на виборах мера, м. Боярки.

Із 2013-го по 2016-тий - Голова ради (Крайової пластової ради) Пласту-Національної скаутської організації України.

Липень-серпень 2014 року - радник на громадських засадах Секретаря РНБО України Андрія Парубія.

Жовтень 2014-го - квітень 2016-го - член правління Transparency International Україна.

Із березня 2014 го по теперішній час - член робочої групи Плану законодавчого забезпечення реформ при голові ВРУ.

Із 2016-го по 2017-тий був членом Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.

Із 2019-го - член партії Святослава Вакарчука «Голос», заступник голови політичної сили, політичний директор.

Компромат і чутки

Команда українського музиканта-політика відкрито заявляє про те, що корупціонери повинні нарешті опинитися в тюрмах за вкрадені мільйони. Ярослав Юрчишин має намір направити усю свою політичну силу та волю на те, щоб це стало реальністю.

Він вважає, що Україна потребує професійних і принципово чесних суддів. Замість цього у нас у країні поки панують гроші, багатство та впливовість. Завдання команди Святослава Вакарчука сьогодні - перезавантажити судову систему по-справжньому.

Ярослав Юрчишин із канцлером Німеччини Ангелою Меркель

За даними відкритих джерел (2017 р.), Ярослав Юрчишин публічно заявляв, що до відповідальності за корупцію можна залучити будь-якого українського чиновника, крім чинного на той момент президента Петра Порошенка.

Ярослав Романович упевнений, що сьогодні перетворення у країні необхідно починати з верховенства права. І перш за все вирішити проблему українських олігархів: змусити їх чесно платити податки. І щоб Верховна Рада нарешті перестала бути приватизованою олігархами.

Україні потрібні справедливі закони. І коли у нас у країні перестануть виводити через офшори десятки мільярдів гривень, тоді можна буде починати будувати українську економіку та відновлювати Донбас, вкладатися у розвиток інфраструктури окупованих територій.

Велика кількість реформ, які здійснюються у нас у країні в останні роки, не досягли певних результатів. За словами Ярослава Юрчишина, в Україні політично мотивовані сили впливають на судові корупційні вироки. У результаті корупціонери залишаються безкарними.

У інтерв'ю ЗМІ Ярослав Романович відзначав, що елемент боротьби з корупцією НАБУ та САП працює більш-менш нормально. Але його остаточну ефективність повинен показати суд. За його словами, у нас у країні існує номінальний контроль фінансів політпартій, проте певних досягнень у цьому напрямку немає.

У електронному декларуванні він бачить реальний провал. Ярослав Юрчишин публічно заявляє про те, що кожен етап е-декларування при їх заповненні перетворюється для чиновників на справжні муки пекла. Та ще - мінімальна необхідність усе перевірити. Однак синхронізація з електронними реєстрами відсутня.

На думку політичного директора партії «Голос», Україна потребує незалежної структурі правоохоронних органів. Основна першочергова необхідність, упевнений він, - якісне розслідування справ та чесні судові процеси.

На жаль, САП і НАБУ, його практично політизований і непрофесійний склад, а також Державне бюро розслідувань нібито позитивно діють. Однак у результаті українці не бачать належного результату.

Після Революції Гідності корупція у сфері охорони здоров'я, освіти та у ешелонах найвищої влади раз позраз мають місце. Людям досить часто доводиться стикатися з прихованими або прямими фактами хабарництва.

На рівень розвитку корупції дуже сильно впливають суди. У рейтингу сприйняття корупції наша країна серед 176-ти інших займає 131-шу позицію. Команда Святослава Вакарчука має намір зробити усе від них залежне, щоб у країні відбулися кардинальні зміни. І корупція, а також боротьба із нею перестала бути головною проблемою країни.

Ярослав Юрчишин разом із командою однодумців має намір змести стару корупційну політику. І побудувати нову державу, в якій би українці жили в безпеці та добробуті. Могли вільно обирати свій шлях. І були впевненими в завтрашньому дні та у тому, що їх інтереси захищаються.

Фотографії

Ярослав Романович Юрчишин

Ярослав Романович Юрчишин

Ярослав Романович Юрчишин

Ярослав Романович Юрчишин

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 10 тис. 207 осіб.

Твіттер - серед читачів його сторінки 2 тис. 958 осіб.

Офіційний сайт партії «Голос». Поштова адреса, номер телефону: 01032, вул. Жилянська, 75, 5-й поверх, м. Київ, 066-460-94-78. Електронна адреса: info@goloszmin.org