Сповивання новонароджених дітей все частіше стає пережитком минулого. Прихильники ж традиційних методів запевняють, що з ним дитина стає спокійнішою, довше спить і не може травмувати сам себе.
Фахівці Американської академії педіатрії проведи дослідження, які показали значне поширення діагнозу дисплазія та підозр на цей недуг у тих дітей, які піддавалися тугому сповиванню з моменту народження. Навіть при легких формах проблеми, у майбутньому можуть виникнути істотні відхилення в розвитку і функціонуванні суглобів, переважно ніг. Серед дітей, яких не сповивали, така проблема поширена набагато рідше, плюс до цього ці діти більш розвинені у фізичному плані і більш гнучкі.
Крім того, вчені встановили зв'язок між сповиванням і розумовими здібностями людини. Так, діти, які завдяки свободі рухів, могли пізнавати світ через різноманітність тактильних відчуттів були більш розвиненими в майбутньому.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Зрозуміло, що дитина не весь час знаходиться в пелюшках, але все ж досить довго для того, щоб зменшити можливість пізнання навколишнього простору. Втрачається значний час для розвитку за допомогою саме тактильних відчуттів, що дуже важливо на перших місяцях життя.
Нагадаємо, наркоманів запропонували лікувати текстовими вправами. Текстові вправи підвищують відчуття щастя у людей із залежністю до психоактивних речовин.
Як повідомляв Знай. ua, Болезнь Альцгеймера будуть лікувати на клітинному рівні. Проти недоумства знайшли нову зброю.
Знай. ua писав, що медексперти вказали на "тихого вбивці" печінки. Хронічну хворобу печінки недарма називають тихим убивцею.