Нове дослідження групи вчених з Каліфорнійського університету спробували пояснити, чому чоловіки живуть у середньому на п'ять відсотків менше жiнок.
Медики встановили, що естроген фактично стимулює активність ферменту, який подовжує теломери і таким чином подовжує життя, пише Daily Mail.


Теломери зроблені з тих же підстав нуклеїнової кислоти, що й інша генетична інформація людини, але вони виконують захисну функцію — оберігають дорогоцінний генетичний матеріал від пошкоджень.
Українців дурять на кожній платіжці: експерт розкрив справжню ціну кіловата електроенергії
ТЦК не зможе надурити: кого не стосується примусова мобілізація
Пільги на комуналку призначатимуть за новими правилами: що потрібно знати українцям
ПриватБанк спростить життя пенсіонерів: тепер процес буде значно швидшим
З часом вони зношуються і стають надто короткими, клітини починають неправильно працювати, почасти тому, що їх ДНК підлягає, так би мовити, шкідливого впливу, а потім вмирають.
Тепер же виявлено взаємозв'язок між рівнем естрогену і довжиною теломер. Тому підтримання рівня естрогену має важливе значення жінок, оскільки після настання менопаузи, рівень їх гормонів падає.
Відомо, що естроген провокує рак, але при цьому захищає проти інших захворювань. Високі рівні гормону зміцнюють серцево-судинну систему і сприяють здоровому розвитку кісток. Слід зазначити, що надлишок естрогену в чоловічому організмі призводить до розвитку різних захворювань.
Дані за 2017 рік, засвідчили, що українські жінки живуть у середньому до 76,79 років, а чоловіки — 67, =02 років.
Як повідомляв портал "Знай.uа", нідерландські дослідники встановили причину постійних мігреней у чоловіків.
Також "Знай.uа" писав, що ризик виникнення післяпологової депресії збільшується у жінок, які народжують взимку.