Від їжі залежить стан нашого організму, тому до здорового харчування дітей потрібно привчати з раннього віку. Які продукти слід виключити з дитячого раціону читайте в матеріалі Clutch.

Соки в пакетах і солодка газована вода

Цукор — це зло. В газованій воді і соках неймовірна кількість "білої смерті". Краще зроби дітям чай, дай попити молока, свіжовичавлений сік, просто звичайну воду илиидомашний лимонад.

Бургери і подібний фастфуд

Популярні новини зараз

Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів

Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень

Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося

Показати ще

З бургерів, шаурму та іншого фастфуда дитина просто не отримає ніяких корисних речовин для росту і розвитку.

Ковбасні вироби

Не варто замінювати м'ясо ковбасними виробами, бо м'яса - корисне, а ковбаса приносить тільки шкоду. Там дуже маленька частка самого м'яса, зате занадто багато солі, консервантів, підсилювачів смаку. І плюс до всього — вона викликає звикання.

Магазинний майонез та інші соуси

Магазинний майонез — це суцільні загусники, рослинне масло, глютен і ароматизатори. Краще і зовсім не знайомити дитину з такою "приправою".

Консерви

Консерви можна назвати мертвою їжею — там немає вітамінів і корисних речовин. Це про овочеві, а про м'ясні і рибні — в них не тільки немає користі, але і багато шкоди через барвники, сіль та жир.

Чіпси і сухарики

Щодо цього пункту обійдемося без коментарів — і так все зрозуміло.

Магазинні торти і тістечка

В тортах і тістечках, які роблять на фабриці, дуже багато трансжирів і пальмової олії, занадто багато цукру та барвників. І смачніше, і корисніше буде спекти торт самим.

Нагадаємо, надмірне вживання їжі багатої на глютен в період вагітності подвоює ризики наявності діабету 1-го типу у новонароджених. До такого припущення прийшла група дослідників з Данії, Ісландії та США вивчивши дані 63 500 жінок, пише Daily Mail.

Раніше Знай.ua повідомляв, харчові добавки можуть призвести до розвитку серйозних захворювань печінки.

Також Знай.ua писав, 27-річна австралійка відмовилася від фастфуду та алкоголь і всього за 8 тижнів змінилась до невпізнаваності