Багато хто з нас звик засинати під черговий епізод улюбленого серіалу, за читанням книги або скролінгом новинної стрічки на гаджеті. Та й взагалi яку небезпеку може представляти звичайний нічник?
Однак фахівці стверджують, що спати потрібно в повній темряві і ось чому.
Якщо ж ви спите при освітленні, вироблення знижується, а це може призвести до розвитку онкологічних захворювань, так як дефіцит мелатоніну безпосередньо пов'язаний із зростанням ракових клітин.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
За її словами, нестача гормону сну також може прискорити процес старіння: шкіра набуває землистий відтінок, нігті стають крихкими, а волосся втрачають блиск і силу. До всього іншого, дефіцит мелатоніну може викликати менопаузи у жінок.
Також звичка регулярно спати з увімкненим світлом призводить до хронічної безсоння, попереджає професор Річард Стівенс. В результаті чого знижується добова норма вироблення гормону і слідом за цим з'являється безсоння. Цикл замикається.
Як повідомляв портал "Знай.uа" куріння електронних сигарет виявилося набагато небезпечніше, ніж раніше вважалося.
Також Знай.uа" писав, що дослідники Американської асоціації серця заявили, що регулярне заняття спортом та овочево-фруктова дієта допомагають знизити артеріальний тиск і скоротити прийом ліків від гіпертонії.