Багато хто з нас звик засинати під черговий епізод улюбленого серіалу, за читанням книги або скролінгом новинної стрічки на гаджеті. Та й взагалi яку небезпеку може представляти звичайний нічник?
Однак фахівці стверджують, що спати потрібно в повній темряві і ось чому.


Якщо ж ви спите при освітленні, вироблення знижується, а це може призвести до розвитку онкологічних захворювань, так як дефіцит мелатоніну безпосередньо пов'язаний із зростанням ракових клітин.
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей
Бронювання анулюють без попередження: за ким прийде ТЦК через нові правила
Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам
"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
За її словами, нестача гормону сну також може прискорити процес старіння: шкіра набуває землистий відтінок, нігті стають крихкими, а волосся втрачають блиск і силу. До всього іншого, дефіцит мелатоніну може викликати менопаузи у жінок.
Також звичка регулярно спати з увімкненим світлом призводить до хронічної безсоння, попереджає професор Річард Стівенс. В результаті чого знижується добова норма вироблення гормону і слідом за цим з'являється безсоння. Цикл замикається.
Як повідомляв портал "Знай.uа" куріння електронних сигарет виявилося набагато небезпечніше, ніж раніше вважалося.
Також Знай.uа" писав, що дослідники Американської асоціації серця заявили, що регулярне заняття спортом та овочево-фруктова дієта допомагають знизити артеріальний тиск і скоротити прийом ліків від гіпертонії.