Датському винахіднику і капітану найбільшої приватної підводного човна "Наутілус" Петеру Мадсеном висунули остаточні звинувачення у вбивстві шведської журналістки Кім Валле.
Як пише данська поліція, Мадсена звинувачують у вбивстві насильницьких діях сексуального характеру (з обтяжуючими обставинами) і розчленування трупа.
При цьому копи з'ясували, що винахідник спланував вбивство заздалегідь. Однак точний спосіб вбивства правоохоронцям невідомий. Серед найбільш вірогідних версій - удушення або їй було перерізане горло.
Щодо дій сексуального характеру: в поліції не уточнили, чи була на той момент журналістка ще живий.
Пенсіонерам додали від 214 до 588 грн: хто отримає збільшені виплати
Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку
ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного
В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Прокурори вимагають для Мадсена довічне ув'язнення, оскільки страти в Данії немає. Прокурор Якоб Бух-Йеспен вважає, що це дуже незвичайне і вкрай жорстоке справу з трагічними наслідками для Кім Валле і її рідних.
Капітан "Наутілуса" не зізнався у вбивстві Кім Валле
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у данського творця підводного човна "Наутілус" Петера Мадсена, якого підозрюю в жорстокому вбивстві журналістки, на комп'ютері виявили страхітливі відеоролики. Записи правоохоронці знайшли на комп'ютері, який вилучили у Мадсена. На кадрах видно, як жінкам відрізають голову. Самі жертви в цей момент живі.
Відео винахідник зберігав на жорсткому диску. У поліції не уточнюють, хто саме був присутній на кадрах ролика.