Сімейна пара Лорейн і Денніс Карвер дивом вижили 1 жовтня під час стрілянини на музичному фестивалі в Лас-Вегасі, але мабуть доля виявилася наполегливою: всього за два тижні подружжя загинуло в автокатастрофі. Трагедія сталася ще 16 числа, проте відомо про неї стало тільки зараз.
Лорейн і Денніс Карвер
За інформацією видання New York Post, під час трагедії в Вегасі 52-річний Денніс власним тілом захищав дружину від куль, ризикуючи власним життям. Через 15 днів вони з дружиною сіли в свою машину і встигли від'їхати всього на півмилі від будинку, коли врізалися в металеву огорожу.
Родина Карвер
Удар був досить сильним і автомобіль практично відразу загорівся: Ден і Лорейн не встигли вибратися з салону і загинули у вогні. Рятувальникам знадобилося більше години, щоб загасити машину.
Долар наблизиться до 50 гривень: валюта стрімко зростає в ціні
Жодних розводів на вікнах: простий трюк, який використовують автомеханіки (а господині про нього майже не знають)
Понад 1500 грн до пенсії: ПФУ відзвітував про солідне підвищення, але не для всіх
За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі показали фото і назвали ім'я стрілка, який убив сотні людей в Лас-Вегасі.