Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав всіх православних християн світу з Різдвом.
"Прийшов час подумати про послання Ісуса Христа, наповнене надією і співчуттям. Це також можливість подякувати за ті блага, які ми маємо в житті, і проявити великодушність до нужденних як вдома, так і за кордоном", - заявив Трюдо.
Канадський прем'єр вважає Різдво сімейним святом, коли люди збираються разом, зранку відвідують церковну службу, потім обмінюються подарунками і привітаннями, а ввечері влаштовують велику вечерю.
Також політик наголосив на важливості внеску канадців в розвиток країни і побажав їм щасливого свята.
Джастін Трюдо став прем'єр-міністром Канади у 2015 році. Завдяки своїй розкутій поведінці він став одним з найпопулярніших політиків у світі та улюбленцем жінок.
Сьогодні - бронь, завтра - окопи: які помилки коштуватимуть відстрочки від мобілізації
Мізер, але хоч щось: українцям оформлюють до 700 гривень допомоги
Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
"Зупинить жінка": екстрасенс побачила завершення війни в Україні
Дивіться: Трюдо привітав канадців з католицьким Різдвом
Як повідмоляв портал "Знай.ua", фотограф показав зустріч Трюдо з голлівудською акторкою Анджеліною Джолі.