Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман очолив українську делегацію, яка обдарувала прем'єра Канади Джастіна Трюдо набором цікавих шкарпеток.
Про це написала заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговельний представник Наталія Микольська в Twitter.
Як повідомляється, подаровані шкарпетки вироблені в українському хенд-мейд магазині.
"Багато пишуть про шкарпетки Джастіна Трюдо. Тепер в його колекції є (шкарпетки) MadeInUkraine. З Володимиром Гройсманом просуваємо експорт Міністерства економічного розвитку і торгівлі", - йдеться у повідомленні.
До посту жінка доклала фотографію подарунка - кілька пар різнокольорових шкарпеток, зокрема з написом "Lviv" (Львів) і з малюнком велосипедів.
Непридатних до служби можуть несподівано "вилікувати": українцям масово переписують діагнози
ТЦК дали чоловікам 7 днів, щоб уникнути штрафу: кому потрібно поквапитися
Пенсіонерам виплатять додаткові гроші від держави: які умови та сума
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд
Знімок подарунка
Прем'єр-міністр Канади славиться на весь світ своєю любов'ю до яскравих шкарпеток. Раніше, Трюдо з'явився на економічній конференції Bloomberg в Нью-Йорку в парі оригінальних шкарпеток з героєм саги "Зоряні війни".
У гардеробі Джастіна є різні моделі: в різнокольорову смужку або черепа, а також більш "патріотичні" - із зображенням кленового листа.
Крім того, канадський прем'єр-міністр прийшов на роботу в День всіх святих в костюмі Супермена Кларка Кента.
Дивіться сюжет про дипломата
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", голлівудські зірки відзначили День всіх святих без трусів.