На рівні міністрів оборони у Брюсселі не підтвердили дату засідання комісії Україна-НАТО, попри прохання української сторони та згоду найвпливовіших членів Північноатлантичного альянсу.
Як зазначили в штаб-квартирі НАТО, засідання спочатку планувалося на 14-15 лютого за участю міністрів. Це був один із небагатьох шансів на рік, коли очільник українського військового відомства отримав можливість представити свої думки усім ключовим країнам-партнерам, повідомляє "ЄП".
Заблокувала це рішення Угорщина, яка застосувала право вето на зустріч через досі не вирішені мовні суперечності:
"На даний момент в календарі немає призначених засідань комісії Україна-НАТО", - пояснили в Брюсселі.
Популярні новини заразПоказати щеУ Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців
Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Цікаво, що минуле засідання , де обговорювали реформи та заходи безпеки в Україні, угорські представники не блокували через низький рівень представництва.
Дивіться: "Угорщина виставляє мовні претензії не тільки до України", - експерт