Московська поліція затримала російського опозиціонера Олексія Навального, причин поки що не розголошують.
"Таке сумне обличчя у мене не тому що мене затримали. А тому що зуб болить - ефектне затримання відбулося прямо на виході зі стоматології. Добре хоч просто туди не забігли і з-під бормашини не витягнути", - підкреслив Навальний.
Пізніше його все-таки відпустили: спокійно поїхав на роботу, як стверджує, але так і не почув від правоохоронців, які претензії - всього лише підписав документи.
Напередодні затримали й керівника передвиборчого штабу політика Леоніда Волкова в аеропорту "Шереметьєво", звідки збирався вилетіти в Уфу на зустріч з виборцями.
Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном
Українців попередили про підвищення тарифів на газ
Електроенергія по 15 грн за кВт: українців попередили
Українців попередили: до кінця зими газу може не вистачити
Як відомо, опозиціонер вже не вперше відправляється до СІЗО – востаннє це трапилося 28 січня в Москві. Саме тоді Навальний закликав бойкотувати вибори президента та їх результати.
На нього склади протокол про адмінпорушення за ст. 20.2 КоАП РФ (порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування).
Дивіться: Навальний оприлюднив відео свого затримання