У російських містах Іркутськ та Омськ на снігу намалювали написи "Навальний". Таким чином місцеві жителі змушують комунальні служби прибирати сніг.

За даними російських ЗМІ, написи з'явилися в різних частинах Томськ: на Московському тракті, в сквері на Кірова, біля будівлі обласного та Кіровського і судів, у Пивзаводу на вулиці Пушкіна. В соцмережі "ВКонтакте" повідомили про аналогічну написи в Іркутську.

Раніше спосіб перевірила користувач соцмережі Twitter Varvara Gryaznova. "Сусідка зневірилася чекати прибирання снігу у відповідь на прості скарги і прохання і перейшла до рішучих дій!" – написала вона. Через кілька годин сніг прибрали.

Популярні новини зараз

Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати

По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що

Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ

ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.иа" російські інтернет-провайдери на вимогу Роскомнадзора почали блокувати сайт опозиціонера Олексія Навального, який раніше внесли у реєстр забороненої інформації через розслідування про російського олігарха Олега Дерипаски.