Таємнича морська істота з'явилася на узбережжі Індонезії. На страшних кадрах видно величезних розмірів роздуту тушу червоного відтінку, яку омиває вода на березі острова Серам в Індонезії.

Місцеві жителі були ошелешені такою знахідкою. Нічого подібного на березі раніше не з'являлося. Їх дуже здивували гігантські розміри істоти.

Адже воно досягало 15 метрів в довжину і 7 метрів в ширину. Воно було виявлено на узбережжі ще в травні 2017 року, однак кадри з ним з'явилися у відкритому доступі лише зараз.

У дослідників є припущення, ким могла бути таємнича величезна істота за життя. Так, глава відділу Збереження Китів і Дельфінів Регіна Асмутис-Сільвія вважає, що це вусатий кіт.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Дівчинка довгі місяці підкидала воші школярам, діти зрозуміли не одразу: "Розчесала волосся виделкою і...."

Антоніна Матвієнко показала свою маму у 24 роки: "Боже, яка красуня"

Показати ще

"Є чітко проглядається кістки (щелепу, череп, хребет), тому я можу чітко сказати, що це якийсь тип синього кита", - підсумовує Регіна.

Дивіться: відео таємничої істоти на узбережжі

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" часто дітьми ми любили грати біля водойм, годуючи риб, вишукуючи камінчики.

Герой цього ролика маленький хлопчик, який спокійно кидав у воду крихти, став очевидцем величезного монстра, який виринув з глибоких морських глибин, очевидно також поласувати крихтами хліба для риб.

Але біологи в свою чергу пояснюють, що загадкової рибою міг виявитися звичайний скат, про що свідчать широкі лопаті його плавників.

Нагадаємо, рибак просто дивом врятувався від морського чудовиська , яке потрапило в об'єктив квадрокоптера Димитра Караниколова.

Про це повідомляють ЗМІ.

Знімок був зроблений в драматичний момент, коли монстр підплив до судна на максимально близьку відстань. Тим дивніше реакція "жертви" нападу. Виявилося, що філіппінець нітрохи не злякався небезпеки - навпаки. Він позіхав і потягивался, всім виглядом демонструючи повну байдужість до "планами" гигансткого морського мешканця.