Сьогодні у Росії офіційно припиняє свою роботу месенджер Telegram. Згідно рішення "Роскомнагляду" його внесли до реєстру організаторів забороненої до поширення на території РФ інформації.
Задовольнив позов державної компанії Таганський суд Москви. В свою чергу засновник месенджера Павло Дуров заявив, що буде "використовувати вбудовані методи обходу блокувань, які не вимагають дій від користувачів", а також закликав не видаляти і не перевстановлювати програму, своєчасно завантажуючи оновлення в AppStore та Google Play.
Як відомо, після публікації новини про швидку блокування месенджера Telegram, зрозуміло зросла популярність різних додатків, що надають VPN-сервіси. Але приміром в Opera вони вже не працюють.
Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги
ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним
Батьки не хочуть здавати гроші, діти - плачуть: українка підняла важливу тему подарунків у школах та дитсадках
Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Дивіться: у Росії назвали дату блокування Telegram