Пристрасті навколо росіянки Наталії Бородіної, яка загинула у Домінікані, висунувшись з вікна автомобіля та отримавши відкритий перелом черепа, не затихають уже кілька днів.
Тепер ЗМІ пишуть про те, що мати й сестра покійної не можуть привезти її тіло для поховання додому, бо банально не мають на це грошей.
Матері необачної росіянки 80 років, а сестра Наталії, Юлія, сама виховує свого сина та племінника, дитину загиблої, тож про зайві кошти мова взагалі не йде.


За словами подруги Юлії, її сестра постійно жила в Каннах і звідти регулярно висилала гроші на утримання свого сина. Де саме вона працювала, родичам не говорила.
Популярні новини зараз
Показати ще
Нові правила мобілізації, з ТЦК дозволять не контактувати: що готують чоловікам
Грози, спека, посуха та град: кому з українців не пощастить з погодою цього літа
ПриватБанк звернувся до клієнтів: важлива інформація для всіх власників банківських карток
Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на момент трагедії за кермом автомобіля знаходилася українка.
СохранитьСохранить