15-річний Калеб Шарп влаштував стрілянину у середній школі міста Рокфорд, штат Вашингтон, в результаті якої загинула одна дитина та ще троє отримали поранення.
За інформацією Daily Mail, після злочину стало відомо, що школяр довгий час готував злочин та навіть розповідав про нього одноліткам, які не сприймали його серйозно. За місяць до скоєного злочину підліток виклав на YouTube дивний ролик, яким, судячи зі всього, репетирував напад.
У день вбивства Калеб прийшов до школи з гвинтівкою і пістолетом та відкрив вогонь. Один з учнів намагався його зупинити, але загинув від кулі у голову. Ще три дівчини отримали поранення.
Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
Підвищення пенсій на 1500 грн: кому перерахують виплати вже з січня
Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам
Малолітнього стрільця зупинив співробітник школи, наразі він перебуває під вартою. Однолітки не знущались з Калеба - його охарактеризували дивним але дотепним. Хлопець захоплювався документальними фільмами та фанатів від серіалу "Пуститися берега".
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Техасі чоловік вбив вісьмох людей на вечірці своєї колишньої.