У справі "російського сліду" на американських виборах з'явилися нові деталі. Підтвердилися дані щодо використання особистої електронної пошти одразу кількома впливовими особами із оточення президента США Дональда Трампа, зокрема – його зятем Джаредом Кушнером.
Він особисто визнав, що в урядових справах справді досить часто листувався з приватного е-mail, а згодом представник від демократичних сил парламенту розпочав особисте розслідування. Елайджа Каммінгс вимагав у Кушнера не видаляти жодних повідомлень.
При чому першим, хто критикував за використання приватних ресурсів на виборах, став саме американський лідер: тоді він досить часто звертався у ЗМІ із гучними заявами щодо діяльності штабу своєї конкурентки Гілларі Клінтон, і навіть обіцяв "відправити її за грати".
Згодом з'явилося й офіційне підтвердження від адвоката його зятя – справді, останній надсилав більше сотні мейлів із особистого ресурсу, і це тільки під час передвиборчої гонки.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Окрім нього точно так діяли ще п'ятеро президентських радників, в їх числі – донька Трампа Іванка, колишній головний стратег Білого дому Стів Беннон, екс-голова апарату Райнс Прібус і радники Гері Кон та Стівен Міллер.
Листи надходили переважно від бізнес-організацій двом урядовим чиновникам, хоча вся переписка перебуває під жорстким контролем і фіксується будь-яка важлива деталь, а особиста пошта на роботі – табу в стінах американського парламенту.
Поки що експертам не надали повноцінного доступу до матеріалів розслідування, але публічне оприлюднення очікується вже найближчим часом.
Дивіться: Джаред Кушнер та "російський слід"