Протягом майже п'яти років Південний Судан розривала громадянська війна, яку нарешті закінчили, підписавши мирний договір.
За інформацією видання DW, документом передбачається, що в країні владу розділять між народністю нуер, до якої належить віце-прем'єр Рієка Машар, відправлений у відставку, і народністю дінка, яку представляє діючий глава держави Салва Кіір.
Крім цього, Машара вирішили все ж поновити на посаді.
Від пенсії заберуть 20%: пенсіонерів можуть позбавити останніх копійок для виживання
Гороскоп на тиждень 6-12 січня для всіх знаків Зодіаку: Близнюки захопляться іноземцями, Діви відпочивають, а у Водоліїв складності
Долар по 50, безробіття та ціни: фінансист підказав, до чого готуватися українцям на 2025 рік
Нові правила розшуку ухилянтів: кого знайдуть за лічені дні
"Мій уряд і я знаємо, які фінансові та політичні втрати приніс цей конфлікт уряду, регіону і всьому континенту", - заявив Кіір під час підписання мирної угоди.
Громадянська війна в Південному Судані почалася в грудні 2013 року, в ході неї постраждали десятки тисяч мирних жителів. Близько чотирьох мільйонів осіб були змушені залишити країну.
Нагадаємо, в Євросоюзі запропонували несподіване рішення задля миру. Депутат сейму Латвії Олександр Кірштейнс заявив, що Росію варто "роздрібнити на кілька частин".
Як повідомляв Знай.ua, у Москві близько 2,5 тисяч людей вийшли на мітинги проти підвищення пенсійного віку.
Також Знай.ua писав, Національне агентство України з питань запобігання корупції призначило Наталю Корчак на посаду уповноваженої відомства з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за ознакою статі.