Росією сьогодні керують люди, яких можна назвати "політичними відморозками", серед яких і глава Кремля Володимир Путін.
Таку думку висловив російсько-американський історик Юрій Фельштинський, передає "Гордон".
Крім того він додав, що 100 років тому утворилась Всеросійська надзвичайна комісія з боротьби з контрреволюцією і саботажем при РНК РРФСР (ВНК). Вже нема СРСР і Комуністичної партії, як партії, що керувала державою, а ВНК залишилася.
Більше того він різко висловився про нинішнього президента Росії Володимира Путіна. Фельштинський зазначив, що відразу після обрання президентом країни Путіна Росія почала занепадати та деградувати.
"Путін – абсолютний політичний відморозок. На жаль, ситуація ця дуже небезпечна, це не абстракція, це те, що відбувається. Ми бачимо, що відбувається після захоплення влади в Росії в 2000 році, тому що насправді це було захоплення влади через маніпулювання виборами", – зазначив історик.
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Аптеки працюватимуть за новими правилами: купити ліки стане складніше
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Дональда Туска звинуватили у домовленостях з Володимиром Путіним.