Володимир Путін отримав "посвідчення обраного президента Російської Федерації" від глави "Центрвиборчкому" Елли Памфілової.

Вона вже традиційно привітала його із "переконливою та чистою перемогою", попри те, що факти фальсифікації на голосуванні помічали не тільки в анексованому Криму, а й по всіх російських округах.

"Володимир Володимирович, хотіла привітати вас з виборами, переконливою чистою перемогою і вручити посвідчення", - заявила Памфілова.

Як відомо, вибори президента Росії проходили більш ніж на 97 тисячах виборчих дільницях. За кордоном громадяни РФ могли проголосувати в 145 країнах світу, в яких було відкрито 401 ділянку.

Популярні новини зараз

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Після підрахунку 99,83% бюлетенів Володимир Путін набрав на президентських виборах у Росії 76,67% голосів: по суті рекорд, чесність якого підлягає сумнівам міжнародної спільноти. Цікаво, що коли він обирався вперше у 2000 році, то набрав 52,94% (39,74 мільйона), у 2004 році - 71,31% (49,56 мільйона), а в 2012 році його результат склав 63,6% (45,6 мільйона голосів).

Регіональні ЗМІ розповідали про випадки масового "підвозу" громадян на дільниць. Зокрема, в Єкатеринбурзі на одну з дільниць до початку роботи двічі привезли бійців ОМОНу. Голова Омського виборчкому розповів, що студентів в місті змушували йти на вибори, але, за його словами, це робилося "з добрих міркувань". Це може свідчити виключно про вплив на виборців та спроба непрямого підкупу, котрий категорично заборонений світовими нормами права та законами країни зокрема.

Якогось "єдиного кандидата від опозиції" на виборах не було. Засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний оголосив про участь в кампанії більш як рік тому, але не був зареєстрований кандидатом через непогашену судимість. Роль "кандидата проти всіх" несподівано для багатьох взяла на себе телеведуча Ксенія Собчак.

Дивіться: кримські татари розповіли про примус жителів півострова до голосування на виборах Путіна

Як повідомляв портал "Знай.ua", під час засідання Погоджувальної ради парламенту постанову про невизнання виборів президента РФ у Криму та відповідальності російської сторони за збройну агресію проти України підписав голова ВР Андрій Парубій.