8 листопада рівно рік тому Дональд Трамп став президентом Сполучених Штатів. За цей час політик встиг прийняти щонайменше 7 серйозних рішень, які назавжди змінили його країну.



Портал Рoliteka пише, що Трамп продовжує зберігати образ одного з найбільш епатажних політиків завдяки радикальним рішенням і правильно підібраному іміджу. При будь-якій заяві чоловік робить наголос на патріотизмі і підкреслює, що все що не робиться, все на користь американського народу. Він налаштований дуже рішуче, що стосується мігрантів, зовнішнього ворога і свого попередника.

Відкрита агресія проти КНДР
Під час виступу на Генасамблеї ООН Трамп заявив, що має намір повністю знищити Північну Корею. "Кім Чен Ин веде себе і свій режим до самогубства. У США не буде іншого вибору, якщо Пхеньян не схаменеться", - заявив Трамп.

Президент Штатів зажадав від ООН ізолювати владу КНДР, поки вони не припинять ворожу поведінку. Північнокорейський вождь Кім Чен Ин відразу ж назвав промову Трампа оголошенням Пхеньяну війни. Слова і дії Трампа можуть створити для Америки ще одного зовнішнього ворога, який вдасться до терористичних дій.

Популярні новини зараз

Повістку вручать прямо на дивані: ТЦК отримали право заходити у помешкання українців

На тлі зростання тарифів на світло подорожчає ще одна послуга: скільки грошей забере комуналка

У "Нафтогазі" зробили заяву щодо тарифів за доставку блакитного палива: хто заплатить більше

Українцям приготували великі штрафи: за що можна навіть попрощатися з майном

Показати ще


Відмова спонсорувати ООН
Трамп підписав наказ, яким скоротив фінансування усіх міжнародних організацій, які підтримують Палестинську автономію, фінансують аборти, долають санкції проти КНДР та Ірану. У перший же день на посту президента Трамп заморозив транш допомоги Палестині в 221 мільйон доларів, які були спрямовані адміністрацією Обами.

Під скорочення потрапили і витрати США на підтримку Організації Об'єднаних націй. У 2017 році сума внеску США в ООН повинна була скласти 610 мільйонів доларів, що в рази більше за всіх інших учасників.

Вивів США з Тихоокеанського партнерства
Дональд Трамп оперативно підписав указ і про вихід США з транстихоокеанського партнерства. Він оцінював цей договір, укладений за Обами, як основну загрозу економіці США. "Це чудова річ для американського робітника, і ми тільки що її зробили", - сказав Трамп.

Угода передбачала майже повне скасування митних зборів між 12 країнами з тихоокеанським узбережжям: США, Австралія, Бруней, Канада, Чилі, Японія, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Перу, Сінгапур і В'єтнам. Японія вже визнала, що без Америки угода не має сенсу.



Закриває проект Obamacare
Трамп є противником соціального проекту попереднього президента - Obamacare, який було прийнято в 2010 році. Поки що скасувати його не вдалося, але Трамп уже зробив декілька спроб протягнути відповідний закон через Конгрессс.

Obamacare дозволяє 25 мільйонам незастрахованих американців забезпечити собі медичне обслуговування за рахунок бюджету. Для тих, хто не отримує субсидій від держави, вартість медстраховки зросла.

Посилив санкції проти Росії
Трамп після тривалої дискусії з конгресменами підписав закон про санкції проти РФ. Закон об'єднує всі антиросійські санкції, які були прийняті раніше - після анексії Криму і початку війни в Донбасі. Закон також включає в себе санкції проти Ірану і КНДР.

Закон забороняє президенту США самостійно змінювати домовленості з країнами, які потрапили під дію санкцій.

Окрім того, Росія і США вже обмінялися дипломатичними випадами: із США були вислані 35 російських дипломатів. У відповідь РФ наказала посольству і консульствам США скоротити понад половину штату, заборонила користуватися складом і дачею в Срібному бору.



Податкова реформа Трампа
Трамп ініціював масштабну податкову реформу, яка повинна знизити збори як з великих підприємств, так і зі звичайних робітників. Президент США має намір спростити податковий кодекс, знизити як федеральні податки, так і змусити керівників штатів знизити місцеві податки.

Основні параметри податкової реформи Трампа:

- перші $12 000 доходу, отримані особою, будуть звільнені від податку, а одружена пара звільняється від податків зі своїх перших $24 000 доходу;

- до оподатковуваного доходу буде застосовуватися лише три ставки податків: 12%, 25% і 35%;

- сім'ї із середнім доходом отримають більш високий податковий залік за дитину на дітей у віці до 17 років;

Стіна на кордоні з Мексикою

У перші ж дні після інавгурації Дональд Трамп підписав указ про посилену охорону кордону США з Мексикою. "З Мексикою, яка є однією з найбільш криміналізованих націй в світі, ми повинні мати Стіну", - заявив він і зажадав від мексиканського уряду відшкодувати частину витрат. Мексика відмовилася.

За 10 місяців в Сан-Дієго (Каліфорнія) почалося будівництво прототипів стіни. Для початку буде зведено 8 прототипів стіни: 4 з бетону, ще 4 з інших матеріалів. Висота майбутньої перепони від 5,5 до 9 метрів.

- буде скасовано альтернативний мінімальний податок (американці повинні були підраховувати свої податки за двома методиками і платити більшу суму);

- буде скасовано "податок на смерть" - податок на успадковане майно. В першу чергу торкнеться фермерів, родичі яких були змушені продавати господарство, щоб заплатити податки;

- ставка податку на прибуток підприємств не буде вищою за 20%.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Дональд Трамп побив черговий антирекорд.