Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп в черговий раз осоромився, на цей раз - під час офіційного візиту до японських колег.
Візит Трамп в Японію


Як повідомляє портал Рoliteka, зробив дурницю американський політик в палаці японського імператора Акіхіто. Він і прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе прямували до правителя японської держави і прогулювалися повз ставка. Тут чоловіки зупинилися для ритуального годування японських коропів.
Візит Трамп в Японію


Ці риби потребують правильного догляду та харчування. Годувати їх потрібно виключно маленькими порціями, щоб не порушити якість води. Абе сипав корм мапотроху, приваблюючи коропів. Трамп спочатку теж намагався повторювати за колегою, але було видно, що розвага явно наганяє на нього тугу. Зрештою терпець у американського президента урвався і він просто висипав вміст годівниці у ставок.
Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат
ПриватБанк залишає клієнтів без соцвиплат: гроші повертаються державі
Залишилось чекати недовго: відомий астролог розповів, коли закінчиться війна в Україні
Двохзонні електролічильники втратять сенс: споживачі можуть залишитися без 50% знижки
Трамп осоромився під час офіційного візиту до Японії
Також окремі журналісти припустили, що після відходу президента США і прем'єр-міністра Японії співробітники палацу очистили водойму. Репортери з Білого дому опублікували в мережі знімки, на яких видно, як Абе, жінка, яка стояла поруч з ним, і державний секретар США Рекс Тіллерсон ледь стримують сміх.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Трамп примудрився загубити лімузин.