США повинні обговорити з Росією питання щодо втручання Кремля в американські вибори.

Про це заявив державний секретар США Рекс Тіллерсон в ефірі каналу NBC. За його словами, втручання у вибори – одне з найголовніших питань, які потрібно вирішити.

"Я думаю, що ми маємо широке коло найважливіших питань, які повинні бути вирішені в стосунках США і Росії. Очевидно, що втручання у вибори - одне з них", - сказав чиновник.

За його словами, даний інцидент добре задокументований. Крім того, природа втручання гранично ясна, зазначив Тіллерсон.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Білий дім залишить санкції проти Росії в силі до того часу, поки не будуть виконані всі пункти Мінських угод. Крім того, в Білому домі підтримують "нормандський формат" і сподіваються, що зусиллями представників Німеччини та Франції, а також України і Росії вдасться досягти миру на Донбасі.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги

Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих

Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу

Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач

Показати ще